I.Stasiulytė užbūrė Buenos Airių gyventojus: „Ši lietuvė sukeltų daug pavydo argentinietėms“

Ineta Stasiulytė ir jos tango partneris Marcos / Luko Griciaus ir TV3 nuotr.
Ineta Stasiulytė ir jos tango partneris Marcos / Luko Griciaus ir TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-24 11:32
AA

Pirmieji aistringi aštuonių Lietuvos garsenybių tango pasirodymai Argentinoje jau įvyko. Kiekvienas dalyvis atidavė visas savo jėgas – vieni išgyveno karščiausias emocijas, o kiti dėl didelio jaudulio nė neatsimena, kaip sušoko. Tačiau tai – tik pradžia. Jei pirmasis aktorės Inetos Stasiulytės ir jos partnerio Marcos pasirodymas buvo romantiškas, šį sekmadienį jie pasiruošę kaip reikiant nustebinti.

Jau šį sekmadienį visų TV3 projekto „Tangomanai“ žiūrovų laukia dar vienas įtraukiantis visų dalyvių šokis. Antrasis tango porų pasirodymas įvyks įspūdingoje San Martin aikštėje. Tačiau besiruošiant pasirodymui įvyko ir tai, ko visi bijojo labiausiai – pradėjo lyti. Šokių danga buvo nuolat šlapia, tad ją teko nepaliaujamai valyti. Tikimybė paslysti ir susižeisti – didžiulė… Tačiau net ir ši rizika „Tangomanų“ nesustabdė.

Kaip ir praėjusį kartą, visų 8 šokėjų porų pasirodymus vertins vietiniai Buenos Airių gyventojai, kuriems keliama tik viena sąlyga – suprasti ir mylėti tango. Šįkart komisijos nariais tapo tango spektaklių prodiuseris, tango šokio paslapčių besimokanti medikė, verslininkas ir taksi vairuotojas, dainuojantis tango.

Praėjusį sekmadienį projekto dalyvių šokių tema sukosi aplink pirmąjį pasimatymą, o šįkart visoms poros teko atspindėti skirtingas epochas bei pačius įvairiausius tango stilius. Sekmadienio vakaras atskleis, koks modernus ir netikėtas gali būti tango…

Ineta Stasiulytė / Luko Griciaus nuotr.

Jei pirmasis aktorės Inetos Stasiulytės ir jos partnerio Marcos pasirodymas buvo romantiškas, šį sekmadienį jie pasiruošę kaip reikiant nustebinti. Tiesa, pora net ir neturi kito pasirinkimo – juk praėjusį sekmadienį būtent jie tapo vienais iš lyderių, surinkusių maksimalų balų skaičių.

Kitaip nei kiti projekto dalyviai, Ineta ir Marcos treniruojasi atskirai – aktorės partnerio teatre. O tai – ir privalumas, ir didžiulis išbandymas. Mat scena, kurioje jie treniruojasi, skaičiuoja jau daugiau nei 100 metų. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ši scena nėra niekuo ypatinga, iš tikrųjų ji pritaikyta būtent tango spektakliams – kad žiūrovai geriau matytų šokį, grindys čia nuklotos su nemenku nuolydžiu.

„Vos neverkiau – atrodo, kad čia neįmanoma repetuoti. Ne tai, kad slystu, bet atrodo, kad aš tiesiog griūsiu į priekį“, – pasakoja I.Stasiulytė.

Tačiau net ir tai ne vienintelis poros laukiantis sunkumas. „Yra vienas labai įdomus dalykas – Marcos yra kairiarankis. Visus triukus jis daro į kitą pusę, negu aš esu įpratusi. Todėl ir mano smegenys turi apsisukti – visus triukus turiu daryti per kairę pusę. Tai – kaip išmokti iš naujo vaikščioti“, – neslepia Ineta.

Ineta Stasiulytė ir jos tango partneris Marcos Ayala / TV3 nuotr.

Nepaisant sunkumų, prieš didįjį savo sekmadienio pasirodymą, Ineta ir Marcos intriguoja – šokis ne tik bus kur kas agresyvesnis, bet ir paženklintas magišku triuku.

Šokis išties nepaliks abejingų. „Tango aikštelėse susitikę žmonės taip nešoka. Ši lietuvė sukeltų daug pavydo argentiniečių moterims“, – savo akimis išvydęs tai, apie ką Ineta ir Marcos iš pradžių tik kalbėjo, sakė vienas komisijos narys.

Tačiau vien tik apie tai išgirsti – negana. Inetos ir Marcos šokį būtina pamatyti ir patiems. Kaip likusieji komisijos nariai įvertins šios poros pasirodymą? Ar Ineta ir Marcos išliks lyderiais?

Ineta Stasiulytė ir jos tango partneris Marcos Ayala / TV3 nuotr.

Jau visai netrukus žiūrovų laukia ir kita staigmena. Šis projektas – ne vien apie šokį, bet ir apie keliones, pojūčius ir meilę nuostabiajai Argentinai. Todėl tuo metu, kai 8 projekto dalyviai lieja prakaitą repeticijų salėse, Mindaugas Stasiulis ir Gian Luca Demarco ruošiasi į keliones. Šįkart jie nusprendė apsilankyti legendiniame Buenos Airių rajone San Telme, kuriame ragavo ypatingų patiekalų… Kas draugus nustebins, kai ateis laikas susimokėti?

„Tangomanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Ineta Stasiulytė ir jos tango partneris Marcos (7 nuotr.)
+1