I.Stonkuvienės 35-ojo gimtadienio akimirkos: Vido staigmena tėvų namuose ir pašėlusi diskoteka

Indrė Stonkuvienė įspūdingai atšventė 35-ąjį gimtadienį / Dariaus Kučio nuotr.
Indrė Stonkuvienė įspūdingai atšventė 35-ąjį gimtadienį / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-26 13:27
AA

35-ojo gimtadienio išvakarėse, laidų vedėja, iniciatyvos #MoterųPasaulyje įkūrėja Indrė Stonkuvienė gavo netikėtą staigmeną – mylimasis Vidas Bareikis kartu su būriu draugų ją nustebino tėvų namuose, pasislėpę Indrės vaikystės kambaryje. Staigmeną vainikavo pašėlusi diskoteka sostinės senamiestyje su didžėjumi.

Birželio 26 d. gimtadienį mininti Indrė Stonkuvienė savo didžiausią dovaną gavo gimtadienio išvakarėse. Sulaukusi netikėto Vido Bareikio kvietimo, Indrė kartu su vaikais sėdo į Vido į automobilį ir keliavo į jai dar tuo metu nežinomą vietą.

Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje Indrė dalijosi netikėtos staigmenos akimirkomis – ją mylimasis Vidas kartu su vaikais atvežė į gimtus tėvų namus. Užėjus į savo vaikystės kambarį, Indrę ten sutiko būrys draugų ir artimųjų.

 

Indrės Stonkuvienės 35-ojo gimtadienio akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

Regis, staigmena tikrai pavyko. Ją vainikavo naktinė diskoteka su didžėjumi Sezzy sostinės senamiestyje. Kiek anksčiau portalui Žmonės.lt Indrė yra minėjusi, kad jai be galo patinka latino muzika, tad gimtadienio šventėje ritmingų šokių tikrai netrūko!

Šventės aprangos kodu tapo balta spalva. Indrė į gimtadienį atvyko pasipuošusi balta suknele, o prie jos prisiderino ir būrys draugų.

Indrės Stonkuvienės 35-ojo gimtadienio akimirka / Dariaus Kučio nuotr.
Indrės Stonkuvienės 35-ojo gimtadienio akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

Prie 35-ojo I.Stonkuvienės gimtadienio staigmenos prisidėjo šventėje sudalyvavusi Monika Linkytė, Erika Vitulskienė, grupės „8 kambarys“ narys Karolis Talutis, šokėjas Justin Meyer-Ustin, atlikėjas Norbertas Liatkovskis bei daugelis kitų.

Kviečiame žiūrėti fotogaleriją:

Indrė Stonkuvienė įspūdingai atšventė 35-ąjį gimtadienį (40 nuotr.)
+34

Prieš gimtadienį Indrė Stokuvienė kartu su portalu Žmonės.lt dalijosi savo mintimis apie bėgančius metus ir vis labiau stiprėjantį norą gyventi bei džiaugtis kiekviena akimirka. 

„Gal kai kurias moteris ir gąsdina tie bėgantys skaičiai po 30-ties,  tačiau, pamenu, kai man suėjo 30, supratau, kad to laiko nenorėčiau iškeisti į nerūpestingą jaunystę, kai turi kažką įrodinėti, kovoti. Labai geras jausmas stovėti ant kojų tvirtai, žinoti, kas esi ir ko nori iš gyvenimo. Todėl net ir suėjus 35 metams, šis suvokimas ir jausmas tik dar labiau sustiprėja“, – sakė Indrė.

Žinoma moteris kalbėjo ir apie tai, ką jai reiškia santykiai, draugystė ir šeima. „Žodis šeima tikriausiai daugeliui asocijuojasi su mama, tėčiu, vaikais šalia. Tačiau dažnai gyvenime šeima nėra iš to nupiešto paveikslėlio. Man šeima yra ryšys, kurį tu susikūri su tais žmonėmis, kurie tave myli, o tu myli juos. Šeima tai žmonėms, dėl kurių gali padaryti viską“, – savo mintimis dalijosi I.Stonkuvienė.