I.Stumbrienės dukra Estela paminėjo 17-ąjį gimtadienį: paviešintos spalvingos šventės akimirkos

Estelos Stumbraitės gimtadienio šventė / Dariaus Kučio nuotr.
Estelos Stumbraitės gimtadienio šventė / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-04 14:52
AA

Gegužės 23-iąją verslininkų Ingos ir Aivaro Stumbrų dukrai Estelai Stumbraitei suėjo 17 metų, o šiek tiek vėliau ta proga surengta ir gimtadienio šventė. Pastaroji buvo išties spalvinga.

Estela Stumbraitė gimtadienį šventė keliose vietose – ir mieste su draugais, ir namuose su šeima.

„Kol Estela su draugėmis savo gimtadienį švenčia mieste, tėveliai puošia namus“, – laukdama dukters dalijosi Inga Stumbrienė.

Estelos gimtadienio šventei buvo parinktos itin spalvingos dekoracijos.

„Kaip man patinka tokios ryškios pavasarinės spalvos“, – instagrame rašė I.Stumbrienė.

Tarp dekoracijų – didžiulis skaičius „17“. Prie jo, žinoma, pozavo ir pati šventės kaltininkė Estela.

Stumbrų šeima tradiciškai įsiamžino ir jaukioje fotosesijoje. Iš nuotraukų matyti, kad Estelos gimtadienio šventei visi kaip reikiant pasipuošė.

„Familija“, – rašė I.Stumbrienė, pasidalijusi ir vaizdo įrašu:

Kiek anksčiau portalui Žmonės.lt Inga pasakojo, kad nors tikroji jos gimimo diena gegužės 23-iąją buvo rami, kur kas didesnę šventę nutarta suorganizuoti vėliau.

„Dalis šventės bus namie, o dalis – restorane. Estela jau antrus metus rengia šventę tik draugams, tad jau be mūsų eina su draugais į restoraną. O šventės pratęsimas bus namuose“, – dar prieš šventę dalijosi I.Stumbrienė.

Paklausta, ar visą šeimą kulinariniais šedevrais stebinanti Estela neplanavo gimtadienio svečių nustebinti savo pačios gamintais patiekalais, Inga nusijuokė: „Gimtadienis yra ta diena, kai ji nori daugiau laiko skirti kitiems reikalams, tad gaminimą patikime kitiems žmonėms.“ ​

Estela Stumbraitė / Asmeninio albumo nuotr.

​ Praėjusiais metais – dukros 16-ojo gimtadienio proga – Inga ir Aivaras Stumbrai Estelai padovanojo ypatingą dovaną – kulinarijos kursus Londone, pas vieną garsiausių britų šefų Gordoną Ramsay. Paklausta, kokia dovana šiemet nutarė nustebinti savo dukrą, Inga atskleidė, kad šįkart taip pat išpildė Estelos svajonę. ​

Estelos Stumbraitės gimtadienio tortas

​ „Šiemet ji gavo kelionę į „Formulę 1“. Pamatyti tokias varžybas buvo sena jos svajonė, o tuo pačiu tai bus jos pirmoji kelionė be tėvelių. Estela jau gana ilgai norėjo išvykti be mūsų, tik su draugėmis. Mums, kaip tėveliams, bus iššūkis ją išleisti“, – portalui Žmonės.lt prisipažino Inga ir pridūrė, kad kartingai jau kurį laiką yra vienas iš didžiausių Estelos pomėgių.

„Ji jau antrus metus lanko kartingus, dalyvauja varžybose. Jai pakankamai gerai sekasi šioje srityje.“

O ar kartingų sportas išstūmė iš Estelos gyvenimo kulinariją? Inga nusijuokė – žinoma, ne! Dukra ir toliau siekia aukštumų šioje srityje.

„Iš tiesų, kulinarijos niekas nepakeičia. Estela jau kurį laiką darbuojasi restorane su vienu geriausių Lietuvos virtuvės šefų, o kartingai yra tik didelė jos aistra, pomėgis. Ji apskritai gyvenime vis nori išbandyti kažką ekstremalesnio, tai mes su tėčiu užsiėmę už galvų stebime, kas bus toliau. Net tas kartingų varžybas žiūrint kartais stoja širdis... Bet o ką daryti? Jei vaikas ten atranda laimę, reikia palaikyti.“