Į šventinį vakarą susirinkę garsūs kauniečiai – apie savo išskirtinumą: nuo šuolio iki skandalų

Interjero namų atidarymo Kaune svečiai / Erlendo Bartulio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Baltu sniegu padengtą vakarą, kauniečiai rinkosi į neeilinį renginį. Čia žinomi žmonės prabilo apie savo ir savų šeimų išskirtinumą, o dabar kitaip – „kodą“.

„Codekus skamba kaip kodas – kiekvienas interjero detalės pasirinkimas tarsi užšifruoja namuose tam tikrą reikšmę apie žmogų ir jo gyvenimą. Imi suprasti, kad interjero detales ir daiktus į namus perki ne šiaip sau, o tam, kad tam tikra forma kalbėtum apie savo asmenybę, savo skonį atskleistum per formas, spalvas ir tekstūras, kurios tau artimos, turi prasmę. Kiekvienas kodas arba kitaip – interjero detalė gali kurti vis naujas visumas reikšmių“, – naujo interjero ir skoningų dovanų salono atidaryme pasakojo jo kūrėja Ignita Nekrošiūtė.

Nuo šuolio iki skandalų

Apie tai, kad kiekvienas turi savitą, atpažįstamą kodą, prakalbo ir į įkurtuvių šventę susirinkę žinomi svečiai.

„Gal tai ir banalu, bet per daug metų mano simboliu tapo raudona plaukų spalva“, – šypsojosi aktorė Redita Dominaitytė.

Interjero namų atidarymo Kaune svečiai / Erlendo Bartulio nuotr.

Savo kodu šuolį vadina baleto primarijus Nerijus Juška. Nuotraukose tarsi pakibęs ore dažnai įsiamžinantis žinomas vyras patikino – kaskart, atsispyręs nuo žemės, jis stengiasi atlikti vis kitokį, sudėtingesnį ar vaizdingesnį šuolį. Jo nuomone, žmogaus kodas yra tai, ką jis daro kitaip nei kiti, tai, iš ko jį galima atpažinti.

Interjero namų atidarymo Kaune svečiai / Erlendo Bartulio nuotr.

Žinomas šalies kaskadininkas, karatė čempionas Darius Petrikauskas ir jo žmona, teisininkė Ieva šeimos kodu vadina šunis. Jų pora dabar augina du, o ateityje, kai įsikels į naujus namus, ketina iš prieglaudos parsivežti dar bent vieną.

D.Petrikauskas šunimis rūpinasi nuo vaikystės, nuo kelių yra ir nukentėjęs – po vieno smagaus padūkimo ant pašnekovo kaktos net liko iki šiol matomas randas.

„Tų randų yra ir daugiau, bet supranti, kad jie atsirado iš didelės meilės, netyčia, – patikino pašnekovas, – Automobilyje ėmiau vežiotis skanėstų, nes kelyje neretai pamatau klaidžiojančius pasiklydusius šunis. Tik su tuo, ką jie mėgsta, gali suvilioti gyvūną, jį nuvežti į prieglaudą ir pagal mikroschemą surasti šeimininką“.

Interjero namų atidarymo Kaune svečiai / Erlendo Bartulio nuotr.

Primabalerinos Olgos Konošenko kodas – atkaklumas. Ji tikina visada turinti kantrybės sulaukti to, ko siekia.

Tuo tarpu buvusio modelio, dabar studentės Gabrielės Gutt atpažįstamumas dažnai susijęs ne su darbais, o su skandalais.

„Jie mane patys susiranda!“, – juokauja pašnekovė.

Keliautoją, televizijos laidų vedėją Žygimantą Barysą visi atpažįstą iš šypsenos, o ledo skulptorių Mindaugą Tendziagolskį – iš jo darbų.

Ryški, šokiruojanti kūryba jau yra tapusi tapytojos Gintarės Tilūnaitės kodu.

Pasveikinti naująją erdvę su įkurtuvėmis atvyko ir aktoriai Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Aurelija Tamulytė, dizainerė Aurelija Jurkšaitytė, komunikacijos specialistas Alkas Paltarokas, interjero dizainerė Jūratė Miliauskaitė Laurinaitienė, plaukų stilistė, menininkė Jurgita Malakauskaitė, plaukų stilistas Karolis Murauskas bei kiti.

Fotogalerija:

Interjero namų atidarymo Kaune svečiai (66 nuotr.)
+60
Skaitykite daugiau