Į „Lošėjo“ premjerą Vilniuje Oona Mekas atvyko su septynių mėnesių dukra Talula Wren

Filmo „Lošėjas“ spaudos konferencija / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Filmo „Lošėjas“ spaudos konferencija / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-24 14:16
AA

Los Andžele gyvenanti Oona Mekas vis dažnesnis svečias Lietuvoje. Dar pavasarį festivalyje „Kino pavasaris“ Igno Jonyno filmą „Lošėjas“ pirmą kartą pristačiusi režisierė ir aktorė po pusmečio vėl sugrįžo į savo gimtąją šalį. Šįkart – oficialią filmo premjerą.

Į trečiadienio popietę vykusią spaudos konferenciją ji atvyko su dar metukų neturinčia dukra Talula Wren. Tai buvo kone pirmas kartas, kai žinomo avangardisto Jonos Meko dukra savo atžalą pristatė viešai.

Drauge su mylimuoju muzikantu ir fotografu Scottu Cambridge’u praėjusių metų pradžioje Talulos susilaukusi moteris ne kartą yra viešai kalbėjusi apie norą turėti vaikų. Šiandien motinyste besidžiaugianti Oona sako, kad tai – vienas gražiausių jos gyvenimo etapų.

Pasak jos, keliauti su kūdikiu į kitą pasaulio kraštą nėra sunku, svarbiausiai to norėti. Galbūt todėl vykdami į kitą šalį, jiedu su Scottu ir Talula visuomet skrenda drauge.

Filmo „Lošėjas“ spaudos konferencija (21 nuotr.)
+15

Amerikoje gimusiai ir užaugusiai Oonai šis vizitas ypatingas dar ir tuo, kad tai pirmas kartas, kai ji su savimi galėjo pasiimti ir Lietuvos Respublikos pasą. Dar praėjusių metų vasarą gavusi dvigubą pilietybę, dokumentą ji atsiėmė pavasarį viešėjusi Lietuvoje.

Tuomet eidama į interviu mažylę ji palikdavo vyrui, tačiau šįkart Talula jau paaugusi ir sustiprėjusi, todėl moteris nepabijojo jos pasiimti drauge į spaudos konferenciją.

Raudona suknelę vilkinti mergaitė visą laiką šypsojosi ir buvo gerai nusiteikusi.

Filmo „Lošėjas“ spaudos konferencija / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.