Į „X faktorių“ grįžta vaikelio susilaukusi Jazzu: apie pokyčius ir kas namie rūpinsis sūnumi

„X faktoriaus“ teisėjai / V.Černiausko nuotr.
„X faktoriaus“ teisėjai / V.Černiausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-09 12:18
AA

„X faktoriaus“ kovos jau spėjo įsibėgėti, o šiemet projektas ypatingas ne tik dėl nepamirštamų pasirodymų... Tiesioginių laidų metu į teisėjos kėdę sugrįžta ir žiūrovų bei dalyvių itin mylima teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu! Tai taps pirmuoju jos pasirodymu po sūnaus gimimo.

Tiesioginėje projekto transliacijoje J.Arlauskaitės-Jazzu lauks komandos nariai, kolegos teisėjų kėdėse bei žiūrovai. Tiesa, dainininkė pasakoja norėjusi kuo ilgiau pabūti namuose su mažyliu ir širdies draugu Donatu, o per pastarąjį mėnesį į lauką tebuvo išėjusi vos 3 kartus – laikas namuose su kūdikiu bėga dvigubai greičiau. Šį laiką projekte atlikėją teisėjo kėdėje pavadavo Andrius Mamontovas – pastaruoju Justė sakė itin pasitikinti.

Šį sekmadienį, kol J.Arlauskaitė dirbs tiesioginiame „X faktoriaus“ eteryje, sūnumi namuose rūpinsis jos mylimasis Donatas, o į svečius atvyks ir Justės tėtis Gintaras. „Tėtis sakė atvažiuos aplankyti – atvažiuoja kasdien, visi šeimoje dėl vaiko yra išprotėję. Sakė, žais šachmatais, atšvęs mėnesį, kai gimė mūsų didžiausias stebuklas. Ir, žinoma, žiūrės „X faktorių“ – mano šeimoje jo nepraleidžia niekas!“ – atvirauja Justė.

Atlikėja neslepia – ji tikrai neketina būti užsidariusi namuose. „Dozuosiu darbus ir žmones, tačiau nežadu užsidaryti namuose. Galėjau sau leisti nedirbti kad ir metus, tačiau nemanau, kad tai yra būtina“, – atvirauja Jazzu.

Vos prieš mėnesį vaikelio susilaukusi dainininkė pasakoja, kad dabar pirmoje vietoje jai yra vaikas, o štai darbus dabar galima sumažinti. „20 metų plėšiausi, ir, galiu pasakyti, kad kartais visai be reikalo. Neatsitiks nei daugiau, nei mažiau. Vis tiek galiausiai atsidursi ten, kur tau vieta, gausi tokias pamokas, kokias turi išmokti“, – sako dainininkė.

Pirmoji jubiliejinio „X faktoriaus“ laida / TV3 nuotr.

„X faktoriaus“ teisėja juokiasi, kad labiausiai projekte pasiilgo savo kolegos Sauliaus Prūsaičio. Anot Jazzu, jis yra vienas iš jos mėgstamiausių žmonių žemėje, o gal net ir galaktikoje. „Labai jį myliu! Pasiilgau visos komandos, tiesioginio eterio jauduliuko. Jau būtų smagu gražiai atrodyti. Po 20 metų scenoje mėnesis be grimo ir nešukuotais plaukai jau yra daug...“ – juokiasi J.Arlauskaitė-Jazzu.

Savo auklėtinius Jausmę Eleną Stonkutę ir Dovydą Misiūną-Dovį šou teisėja apibūdina kaip profesionalius, stiprius ir charizmatiškus dalyvius. Tiesa, teisėjai labai gaila, kad projektą paliko Karolis Mačėnas.

„Šis dalyvis tikrai buvo vertas likti. Televizija yra negailestinga ir aš kartais nesuprantu, ką mato ir kaip girdi žmonės! Tačiau labai sergu už tai, kad laimėtų geriausias. Į „X faktorių“ žiūriu kaip į žaidimą, tačiau šis projektas kiekvienam yra neįkainojama patirtis. Dalyvaujantiems linkiu išsinešti iš šou džiaugsmą ir lengvumą, patirti geriausias emocijas“, – sako teisėja.

„X faktorius“ ir Jazzu sugrįžimas – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

Fotogalerija:

Antroji tiesioginė „X faktoriaus“ laida (51 nuotr.)
+45