Ieva ir Arnoldas Eisimantai: „Ateitis bus tokia, kokios būsime verti“

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Eisimantė  / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Arnoldas Eisimantas ir Ieva Eisimantė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: Žmonės
2022-11-23 12:00
AA

Prieš kiek daugiau nei dvejus metus susipažinę televizijos šokių projekte, aktorius, renginių ir radijo laidų vedėjas Arnoldas Eisimantas (37) ir Vilniaus tango teatro šokėja Ieva Eisimantė (30) vasaros pabaigoje atšoko vestuves. Ir vis dar su malonumu dviese šoka tango.

Iki projekto būsimieji sutuoktiniai vienas apie kitą nieko nežinojo. „Kai prodiuseriai paskambinę Ievai pasakė, kad šoks su manimi, Ieva dar pasitikslino: „O tai ne su žvaigžde šoksiu?“ – kvatoja Arnoldas ir priduria, kad merginą pats išsirinko pagal ūgį. Draugai jam patarė sužinoti, kuri šokėja yra aukščiausia, nes pats yra aukštas. Ieva kaip tik buvo aukščiausia. Parodė jos nuotrauką. „Aišku, pamačiau ne tik ūgį. Iškart kažką pajutau... Iš akių buvo matyti, kad ji – ypatinga. Neklydau. Dabar man žvaigždė yra mano žmona.“

Dirbdami panašiose srityse vienas su kitu nekonkuruoja, o palaiko ir džiaugiasi vienas kito pergalėmis. Nebent namuose, kai nori pasipuikuoti, kuris skanesnius pusryčius paruoš. Arnoldas sako, kad jųdviejų su Ieva požiūriai į esminius dalykus – panašūs. Supratimas apie savo profesijas – irgi.

„Kartais pasikalbu su kolegomis, kurie turi ar turėjo antrąsias puses iš visai kitų sričių, – pasirodo, namuose kyla konfliktų dėl įvairių profesinių niuansų, tokių kaip bučiniai scenoje. Tada yra du keliai – keisti profesiją arba antrąją pusę.“

O kokią bendrą ateitį mato? „Ateitis bus tokia, kokios būsime verti, – tikras Eisimantas. – Daug svarbiau būti čia ir dabar. Šiuo metu labiau vertiname laisvę judėti.“ Juk vieną dieną gali gauti pasiūlymą, dėl kurio reikės metams ar dar ilgesniam laikui išsikraustyti į kitą miestą ar net kitą šalį. O kai nėra jokių inkarų, belieka susikrauti lagaminą ir išvažiuoti.

„Vienas kitam esame pažadėję: kai nesusikalbėsime ar užvirs kokie pykčiai, pasistengsime mintimis sugrįžti į mūsų pradžią – ten, kur viskas buvo tikra, gražu ir jauku“, – išduoda Ieva.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“: