Ieva Juozapaitytė skiriasi su vyru Donatu Paruliu: santuoka truko devynerius metus

Ieva Juozapaitytė-Parulienė su vyru Donatu Paruliu / Viganto Ovadnevo nuotr.
Ieva Juozapaitytė-Parulienė su vyru Donatu Paruliu / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-21 12:57
AA

Byra operos solistės, Seimo nario Vytauto Juozapaičio dukters Ievos Barboros Juozapaitytės (30) santuoka. Ji oficialiai skiriasi su vyru Donatu Paruliu.

Vilniaus miesto apylinkės teisme jau numatytas parengiamasis Ievos Juozapaitytės ir Donato Parulio skyrybų posėdis – jis vyks spalio mėnesį.

Nurodoma, kad į teismą kreiptasi dėl bažnytinės santuokos apskaitos įrašo panaikinimo esant vieno sutuoktinio kaltei.

Skyrybų iniciatorė šioje byloje – Ieva Juozapaitytė.

Atlikėja I.Juozapaitytė ir valstybės tarnautojas D.Parulis santuokoje praleido devynerius metus. Jie susituokė 2013-ųjų liepą Lietuvos kariuomenės Šv. Ignoto bažnyčioje po ketverių metų draugystės. Nors tądien oras buvo itin permainingas, tačiau vestuvininkams pavyko išvengti popietinės liūties. Į bažnyčią I.Juozapaitytę atvedė tėvas V.Juozapaitis, vos jiems įžengus, lauke prasidėjo lietus.

Ceremonijos Šv. Ignoto bažnyčioje metu, kuri truko apie valandą, nuotaka negalėjo nuslėpti jaudulio, o jaunasis visą laiką Ievą laikė už rankos. Mišiose dalyvavo daugiau kaip 50 žmonių. Pasveikinti jaunųjų šia ypatinga proga atvyko Vladimiras Prudnikovas su žmona Nijole Ralyte ir gausus bičiulių būrys. Pora šventės metu nenorėjo pompastikos, todėl bažnyčia buvo papuošta paprastai ir kukliai, o kėdės parištos tik baltais kaspinais.

Po santuokos Ieva pasirinko dvigubą pavardę ir tapo Juozapaityte-Paruliene.