Ieva Juozapaitytė su grupe „Il Senso“ skiria muzikinę dovaną tėvams: „Jie – mūsų tvirtovės“

„Il Senso“ / Asmeninio albumo nuotr.
„Il Senso“ / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-06-05 13:22
AA

Pirmąjį birželio sekmadienį jaunieji operos solistai, susibūrę į grupę „Il Senso“, ragina nepamiršti pasveikinti tėčių bei padėkoti jiems už tvirtą ramstį gyvenime.

Muzikinio kolektyvo „Il Senso“ (liet. – „Prasmė“) nariai Ieva Barbora Juozapaitytė, Indrė Anankaitė, Laimonas Bendaravičius, Kasparas Damulis Tėvo dienos proga dovanoja širdžiai mielą Albert Hammond kūrinį „Dėkoju Tau, gyvenime“, kuriam lietuvišką teksto versiją parašė legendinis dainininkas Stasys Povilaitis. Kolektyvas šia proga Valdovų rūmų didžiojoje menėje nusifilmavo vaizdo klipe drauge su pianiste Nijole Baranauskaite-Matukoniene. 

Pasak jaunųjų scenos meistrų, pirmajį birželio sekmadienį pasveikinkime savo tėvelius, kurie, dažnai pamiršę pasirūpinti savimi, dovanoja savo gyvenimą mums, savo vaikams.

„Valdovų rūmų sienos mums primena mūsų protėvių didybę ir stiprybę, kurią paveldėjo ir mūsų tėvai, tapę mūsų tvirtovėmis ir mūrais, už kurių jaučiamės saugūs ir mylimi, – sako operos solistė, „Il Senso“ narė I.Juozapaitytė. – Esame labai dėkingi savo tėvams, kad mums davė tokią didelę dovaną – nuostabų gyvenimą, kuriuo galime kasdien džiaugtis.“

Už kūrybinį bendradarbiavimą grupės nariai norėtų padėkoti garso režisieriui Kristijonui Noreikai ir vaizdo klipo kūrėjui Andriui Švitrai.