Ieva Swan ir Simas Kučas išvyko pirmų bendrų atostogų: mėgaujasi Maldyvų egzotika

Ieva Swan ir Simas Kučas / Asmeninio albumo nuotr.
Ieva Swan ir Simas Kučas / Asmeninio albumo nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2021-10-15 15:10
AA

Vasarą pripažinę, kad juodu sieja romantiškas ryšys, soc. tinklų žvaigždė, tinklaraštininkė Ieva Swan ir teniso treneris Simas Kučas šiuo metu laiką leidžia romantiškose atostogose Maldyvuose.

Ievos Swan socialiniai tinklai pastaruoju metu alsuoja šiluma – čia moteris dalijasi kadrais iš jųdviejų su mylimuoju Simu Kuču atostogų.

„#KąVeiktiMaldyvuose viena iš pramogų – rajos, kurias galima paliesti ir pamaitinti. Tiesa pasakius keistas jausmas, kai jos plaukdamos tiesiog atsimuša į tave ir... nuplaukia. Žmonėms jos nepavojingos, nebent atsistosite ant jų uodegų arba jų pačių.

Šiandien visą dieną pramogaujam - pradedant snorklinimu ir baigiant pasiplaukiojimu su rykliais. Maldyvai tiek daug visko turi, kad... būtų keista jų neįsimylėti“, – dalijasi tinklaraštininkė, pozuodama kartu su mylimuoju S.Kuču.

Maldyvams moteris tikrai negaili komplimentų. Taip pat savo sekėjus ji supažindina ir su įdomia statistika.

„Prisiekiu, kol kas tai gražiausia vieta Žemėje, kurioje tik esu buvusi. Ar žinojote, kad Maldyvams didelė gresmė išnykti vis kylant jūros lygiui? Aukščiausia vieta – vos 2,3m virš jūros lygio (natūraliai susiformavusi)“, – rašo Ieva Swan.

„Šiandien diena prasidėjo nuo snorklinimo su vežliais ir rajomis, o po to plaukėme į Malę (tankiausiai apgyvendintą sostinę pasaulyje). Čia veiksmas labai verda!

Jeigu būsite čia, būtinai užsukite į kavinukę Seagull Cafe House išgerti kavos ir suvalgyti ledų, o po to į vietinį turgų vaisių, žuvies ar ko jau jūsų širdis panorės. Dar viena tobula diena ne visai pagal planą, bet... kartais taip geriausia“, – toliau džiaugiasi Ieva Swan.

Beje, svečiuojantis Maldvyvuose tinklaraštininkė sužinojusi ir netikėtą faktą – kai kuriose salose dėvėti tik bikinį yra draudžiama.

„Maldyvus sudaro 1196 salos, iš kurių tik 203 yra gyvenamos. Smagu aplankyti vietines salas, tik minusas jose, kad visur reikia dengti kūną, nes taip paprastai su maudymuku vaikščioti negalima.

Maldyvai – labai įvairūs nuo super luxury resortų iki negyvenamų salų... mano manymu reikia pamatyti viską!“, – rašo „influencerė“.