Tinklaraštininkės Ievos Swan širdį užkariavo teniso treneris Simas Kučas: „Mes vienas kitą papildome“

Ieva Swan ir Simas Kučas / „Instagram“ nuotr.
Ieva Swan ir Simas Kučas / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-08-02 14:33
AA

Tinklaraštininkė Ieva Swan mėgaujasi naujais jausmais – moters širdį užkariavo teniso treneris, modelis Simas Kučas. Šią žinią portalui Žmonės.lt patvirtino pats tenisininkas. „Esame labai laimingi“, – pasidžiaugė jis.

Užuomina į romantiškus Ievos ir Simo santykius tapo dar birželio pradžioje internetinėje erdvėje fotomenininko Vinco Alesiaus paviešintas kadras, kuriame pora užfiksuota meiliai apsikabinusi.

Vos pasirodžius šiai nuotraukai, socialiniuose tinkluose iškart užvirė spėlionės apie galimus Ievos Swan ir Simo Kučo jausmus, tačiau į aplinkinių kalbas pora nereagavo. 

Žmonės.lt iškart po paviešintos fotografijos bandė susisiekti su Ieva ir Simu, tačiau tuomet jiedu į kalbas apie asmeninį gyvenimą leistis taip pat nenorėjo. 

Visgi gandus apie poros jausmus ir toliau stiprino tai, kad Ievą ir Simą buvo galima vis dažniau išvysti vienas kito socialiniuose tinkluose. Ieva su sekėjais dalijosi, jog vis daugiau laiko praleidžia Palangoje, kur vasaros sezonu gyvena ir dirba teniso treneris. O ir S.Kučas nevengė dalintis akimirkomis, praleistomis kartu su Ieva.

Ieva Swan ir Simas Kučas / „Instagram“ nuotr.

Rugpjūčio 2-ąją žinią apie romantiškus santykius su Ieva Swan portalui Žmonės.lt patvirtino pats Simas Kučas. Tenisininkas pasakojo, jog su Ieva susipažino Tenerifėje, kai tinklaraštininkė jau buvo išsiskyrusi su tinklalapio „Motyvuoti atletai“ įkūrėju, sveikos gyvensenos specialistu Arturu Swan.

„Tie gandai, kuriuos skleidžia kai kurie žmonės, yra neteisingi. Kai mes susipažinome, Ieva jau buvo išsiskyrusi su savo vyru. Pirmą mėnesį mes buvome tik labai geri draugai, tokie ir esame, gal dabar net patys geriausi. Abu esame labai laimingi, turime daug bendrų veiklų, abu esame aktyvūs, tad vienas kitą papildome“, – džiaugėsi jis.

S.Kučas pasakojo, kad Ieva jam padėjo į gyvenimą pažiūrėti šiek tiek kitomis akimis. 

„Ieva atnešė į mano gyvenimą gebėjimą dar labiau džiaugtis kasdienybe. Už tai jai būsiu dėkingas“, – portalui Žmonės.lt sakė S.Kučas. 

Ieva Swan ir Simas Kučas / „Instagram“ nuotr.