Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė: „Aš jau laimėjau. Ir be galo daug“

Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė
Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-09 12:02
AA

Du mėnesius trukusi „Eurovizijos“ karštinė baigėsi. Per tą sumaištį mūsų atstovė greičiausiai turėjo laiko nusiteikti įvairiems jos baigties scenarijams. Tačiau Ieva ZASIMAUSKAITĖ-KILTINAVIČIENĖ (24) tikina, kad niekada net nebandė spėlioti, ar ja patikės Europa. „Aš jau laimėjau. Ir be galo daug“, – nuoširdžiai taria.

„Žmonės sako, kad mane palaiko, pataria mėgautis procesu, nes jau viską, ką galėjau, padariau. Tai įkvepia, neleidžia pasiduoti. Nepriklausomai nuo to, kaip seksis „Eurovizijoje“, man viskas tik prasideda“, – optimizmu spinduliuoja Ieva.

O kuo ji gyvena ne tik šią akimirką, kai Europą drebina „Eurovizija“, kaip jaučiasi pramogų pasaulyje, kuris iš šono atrodo klampus kaip liūnas?.. „Jis tikrai toks“, – sutinka Ieva. Dėl to buvo laikas, kai rūkė, vartojo alkoholį, nes kitaip nemokėjo vakarėliuose atsipalaiduoti. Vėliau teko išgyventi depresiją, o su ja dingo ir prasmė koncertuoti. „Tos draugystės, kai tau žiūrėdami į akis šypsosi, o nusisukę apkalba, glumino. Tapo labai liūdna, – prisimena Ieva. – Gal būčiau sau ką nors pasidariusi, bet labai bijojau dėl kitų žmonių: negalėčiau palikti mamos, Mariaus. Supratau, kad turiu su tuo kaip nors tvarkytis.“ Tačiau susitvarkyti nepadėjo net psichologė. „Pagelbėjo ir į visus klausimus atsakė Rytų psichologas Anantara. Jis parodė kelią, ir jis mane atvedė čia, kur esu šiandien.“

Šiandien Ieva džiaugiasi, kad nebeturi žalingų įpročių. Tiesa, vienas liko – vis dar moka pykti... Tačiau keistis padeda meditacija. Be jos neįsivaizduoja gyvenimo. „Tai – didžiausias ir geriausias atradimas mano gyvenime. Jei jos neturėčiau, šiuo sunkiu metu, ko gero, būčiau vėl pradėjusi vartoti kokius nors svaigalus“, – prisipažįsta Ieva.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“: