Ievos Zasimauskaitės vestuvėse nuotakos puokštę pagavo Indrė Stonkuvienė: „Ačiū už taiklų metimą“

Vidas Bareikis, Ieva Zasimauskaitė, Simas Grabauskas ir Indrė Stonkuvienė / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš tris savaites susituokę dainininkė Ieva Zasimauskaitė ir vaišnavų vienuolis, krišnaitas, VšĮ „Balaramos naujienos“ direktorius Simas Grabauskas antrą kartą atšventė vestuves. Tiesa, šįkart jas surengė pagal Vedų tradicijas.

Liepos 16-ąją vykusioje Ievos ir Simo šventėje dalyvavo būrys bičiulių, tarp jų – ir „Moterų pasaulyje“ kūrėja Indrė Stonkuvienė su atlikėju Vidu Bareikiu. Atrodo, kad Indrei ši šventė taip pat įsimins ilgam – moteris pagavo nuotakos mestą puokštę-gyvų gėlių girliandą. 

Šia žinia socialiniuose tinkluose pasidalijo I.Stonkuvienė, paviešinusi pagal Vedų tradicijas surengtos šventės akimirką. Pasveikinusi Ievą vestuvių proga, Indrė juokais dėkojo už taiklų puokštės metimą – I.Zasimauskaitė puokštę metė tiesiai I.Stonkuvienei į rankas. 

„Dar viena nauja susikūrusi šeima. Didžiausi sveikinimai. Beje, Ieva, ačiū už taiklų metimą (kalba eina apie gyvų gėlių girliandą). Valiooo“, – dalijosi I.Stonkuvienė.

Žmonės.lt primena, kad I.Zasimauskaitės ir S.Grabausko vestuvių ceremonija įvyko birželio 21 dieną Elektrėnuose.

Jaunavedžiai savo tuoktuvių dieną viešumos ypatingai vengė. Vestuvės buvo numatytos 11 val. Elektrėnų savivaldybės administracijos pastate, tačiau šiuo laiku jaunavedžiai nepasirodė.

Paaiškėjo, kad pora vestuvių ceremoniją nukėlė keliomis valandomis vėliau. Tąpat dieną paskirtu nauju laiku – 15 val. – prie savivaldybės pastato  ėmė rinktis I.Zasimauskaitės ir S.Grabausko vestuvių svečiai. Tiesa, patys jaunavedžiai vengdami fotografų dėmesio į pastatą įėjo ne pro pagrindinį įėjimą.

Kol santuoka buvo registruojama, prie pagrindinių durų rinkosi ir smalsūs Elektrėnų gyventojai. Visgi, šiems jaunavedžių pasveikinti taip pat nepavyko. I.Zasimauskaitė ir S.Grabauskas tuoktuvių vietą paliko pro skirtingus išėjimus.

Portalui Žmonės.lt pavyko užfiksuoti, kaip iš pastato išbėgusi nuotaka skubiai įlipo į automobilį ir išvažiavo.

Ievos Zasimauskaitės ir Simo Grabausko vestuvės (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau