Elektrėnuose susituokė Ieva Zasimauskaitė ir vaišnavų vienuolis Simas Grabauskas

Ieva Zasimauskaitė ir Simas Grabauskas susituokė Elektrėnuose / Žmonės.lt ir Balarama.lt nuotr.
Ieva Zasimauskaitė ir Simas Grabauskas susituokė Elektrėnuose / Žmonės.lt ir Balarama.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-21 15:41
AA

Kiek netikėtą tuoktuvėms dieną – pirmadienį Elektrėnuose įvyko neeilinės vestuvės. Čia susituokė dainininkė Ieva Zasimauskaitė (27) ir krišnaitas, VšĮ „Balaramos naujienos“ direktorius Simas Grabauskas (35).

Praėjusią savaitę Lietuvą apskriejusi žinia pasitvirtino – birželio 21-ąją ištekėjo atlikėja Ieva Zasimauskaitė. 

Birželio 14-ąją internete pasklido informacija, kad I.Zasimauskaitė netrukus planuoja susituokti su savo geru bičiuliu krišnaitu Simu Grabausku. Vaišnavų vienuolis S.Grabauskas taip pat yra VšĮ „Balaramos naujienos“ direktorius. 

Jaunavedžiai savo tuoktuvių dieną viešumos ypatingai vengė. Vestuvės buvo numatytos 11 val. Elektrėnų savivaldybės administracijos pastate, tačiau šiuo laiku jaunavedžiai nepasirodė.

Paaiškėjo, kad pora vestuvių ceremoniją nukėlė keliomis valandomis vėliau. Tąpat dieną paskirtu nauju laiku – 15 val. – prie savivaldybės pastato  ėmė rinktis I.Zasimauskaitės ir S.Grabausko vestuvių svečiai. Tiesa, patys jaunavedžiai vengdami fotografų dėmesio į pastatą įėjo ne pro pagrindinį įėjimą.

Elektrėnuose susituokė Ieva Zasimauskaitė ir Simas Grabauskas / Žmonės.lt nuotr.

Kol santuoka buvo registruojama, prie pagrindinių durų rinkosi ir smalsūs Elektrėnų gyventojai. Visgi, šiems jaunavedžių pasveikinti taip pat nepavyko. I.Zasimauskaitė ir S.Grabauskas tuoktuvių vietą paliko pro skirtingus išėjimus.

Portalui Žmonės.lt pavyko užfiksuoti, kaip iš pastato išbėgusi nuotaka skubiai įlipo į automobilį ir išvažiavo.

Fotogalerija:

Ievos Zasimauskaitės ir Simo Grabausko vestuvės (10 nuotr.)
+4

I.Zasimauskaitė kurti šeimą ryžosi antrą kartą.

2020-ųjų liepą Kauno apylinkės teismas nutraukė Ievos ir krepšinio trenerio Mariaus Kiltinavičiaus santuoką. Tada Ieva Žmonės.lt pasakojo, kad su vyru skirtingais keliais pasuko jau senokai, nors oficialiai išsiskyrė tik praėjusių metų liepą.

Kalbėdama apie iširusią santuoką Ieva minėjo, kad laikotarpis jai buvo ir skaudus, ir vertingas. Abu su Mariumi jiedu pasirodė ir didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. I.Zasimauskaitė dainų konkurse atstovavo Lietuvai 2018 metais su daina „When We’re Old“. M.Kiltinavičius tuomet tapo Ievos pasirodymo dalimi.

Žurnalui „Ji“ atlikėja taip pat buvo pasakojusi, jog po devynerius metus trukusių santykių, padėti tašką jai nebuvo lengva. 

„Niekam nelinkiu skyrybų, nes santuoka, šeima man – didelės vertybės. Šiam žingsniui ryžausi tik išbandžiusi visas įmanomas galimybes likti kartu. Mėginome ne vieną sykį, bet mūsų atveju tiesiog nepavyko. Nepateisinu spontaniškų poelgių, kai poros dėl menkniekių susipyksta ir jau trenkia durimis. Tik tuomet, kai supranti, jog kitas žmogus bus laimingesnis gyvendamas atskirai (esame labai skirtingos asmenybės), nelieka nieko kita kaip uždaryti tas duris“, – tuomet kalbėjo I.Zasimauskaitė.