Indrė Burlinskaitė mėgavosi Egipto saule: nepriekaištinga figūra ir romantika su vyru Liudu

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta / Socialinių tinklų nuotr.
Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-18 17:56
AA

Po gyvenimą pakeitusios ligos atsistatanti nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta su vyru Liudu Vaisieta dabar džiaugiasi kiekviena bendra akimirka. Pora neseniai atostogavo Egipte, kuriame romantiškai praleido laiką.

Su vyru Liudu Egipte ilsėjusis Indrė Burlinskaitė su portalu Žmonės.lt sutiko pasidalinti kelionės akimirkomis. Ji pasakojo, kad ši kelionė jai atstojo visą vasarą, kuria ji, deja, šiemet negalėjo pernelyg mėgautis dėl ligos.

„Šios vasaros neturėjau, todėl ją prasitęsiau Egipte. Čia lankėmės ne pirmą kartą, tačiau šiame krašte poilsis visada būna geras. Tiek anksčiau, tiek ir dabar atostogos suteikia man daug džiaugsmo“, – portalui Žmonės.lt komentavo Indrė.

Jau antrą kartą Hurgados kurorte besilankiusi pora dalijosi įspūdingomis nuotraukomis iš paplūdimio, kur abu pademonstravo savo nepriekaištingai sportiškas figūras.

Indrė atskleidė, kad net ir atostogaudami nepamiršo sporto – užsuko į viešbučio treniruoklių salę.

„Atrodo, kad dabar jėgų turiu daugiau nei prieš diagnozę. Labai greitai į sporto rėžimą įstojau po gydymo, daug dėmesiui skyriau aktyviam gyvenimo būdui. Atostogų metu taip pat sporto neapleidau – kas rytą stengdavausi sportuoti bent 20-30 minučių viešbučio sporto salėje“, – portalui Žmonės.lt atskleidė ji.

Akivaizdu, kad pora į lagaminą prisikrovė ir tikrų perliukų – poilsiaudami kurorte Indre su Liudu stebino sekėjus įvairiausiais drabužių deriniais. Pasidalinę nuotraukomis, jiedu sulaukė sekėjų pagyrų.

Nors tai pirmoji ilgesnė kelionė po Indrės Burlinskaitės ligos, regis, ji jaučiasi kur kas geriau ir mėgaujasi saulės spinduliais. Matyti, kad moteris vaizdo įrašuose džiaugėsi vyro Liudo draugija, romantiškai leido laiką.