Indrės Burlinskaitės staigmena ligoninėje: jautri akimirka palatoje ir granatų sulčių misija

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta / Martyno Stankaičio ir socialinių tinklų nuotr.
Indrė Burlinskaitė-Vaisieta / Martyno Stankaičio ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-10-16 07:57
AA

Ketvirtos stadijos kraujo vežį įveikusi nuomonės formuotoja ir sporto trenerė Indrė Burlinskaitė-Vaisieta, nepamiršo savo likimo draugų ir grįžusi į Kauno klinikas, juos maloniai nustebino.

Penktadienį moteris pasidalino vaizdo įrašais ir nuotraukomis, kuriose matosi šūsnis dėžių su įvairiomis dovanomis. Sugrįžusi į Kauno klinikas, kuriose gydėsi ir pati, Indrė kitiems hematologinio skyriaus ligoniams dalijo grožio priemones ir gardėsius: juodąjį šokoladą bei granatų sultis.

„Dovanos buvo apgalvotos ir parinktos pagal tai, ko norėjosi ir reikėjo man pačiai gydymo metu“, – sakė Indrė Žmonės.lt portalui ir atskleidė, kad tokių dovanų paketų buvo net 40. Taip pat pridūrė, kad atlikti gerus darbus galima visada – nereikia laukti Kalėdų.

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta / Socialinių tinklų nuotr.

I.Burlinksaitė-Vaisieta ir jos vyras Liudas drauge lankstė dovanų dėžes ir pakavo dovanas. Su dalimi onkologinių pacientų susitiko pati nuomonės formuotoja ir perdavusi dovanas liko su jais pasikalbėti, padrąsinti bei palinkėti sveikatos.

„Buvo nedrąsu užeiti į palatas, tai – jautrus momentas. Juk tik tik pati gulėjau toje lovoje ir viską išgyvenau... Negalvojau, kad žmonės taip jaukiai mane priims ir taip norės pasikalbėti“, – pasakojo žinoma moteris.

Tiesa, I.Burlinskaitė-Vaisieta pabrėžė, kad visgi labiausiai įvertintos buvo ne pačios dovanos, o dėmesys ir kartu su sergančiais praleistas laikas. O ši jos iniciatyva yra pirma, bet ne paskutinė. Anaiptol – tai didesnių darbų pradžia.

„Gera buvo prisiliesti prie šių namų durų. Čia gyvena stiprios sielos, bet ir joms kartais reikia švelnumo“, – taip po apsilankymo savo socialiniame tinkle „Instagram“ rašė I.Burlinskaitė-Vaisieta.

Be to, po vizito Indrė sulaukė ir teigiamų Kauno klinikų pacientų reakcijų – plūdo žinutės su padėkomis. Žmonės dėkojo jai už praskaidrintą dieną ir negalėjo atsidžiaugti gautomis dovanėlėmis.

Nors Indrės krūtinėje nebeliko 8 cm tūnojusio auglio ir kitų metastazių, ji kiekvieną mėnesį vyksta į Kauno klinikas, kuriose jai atliekami tyrimai, stebima, ar liga neatsinaujina. Moteris su Žmonės.lt portalu pasidalino, kad šį mėnesį atlikti tyrimai džiugina – liga lieka atsitraukusi.

Primename, kad nuomonės formuotojai, sporto trenerei Indrei Burlinskaitei-Vaisietai ketvirta kraujo vėžio stadija buvo diagnozuota šių metų pavasarį, o apie tai moteris pirmą kartą savo socialiniuose tinkluose paskelbė gegužės 10 dieną.

Tačiau sėkmingo gydymo dėka, rugpjūčio 21-ąją Indrė pradžiugino gerbėjus pasidalindama puikia žinia – liga įveikta.