Indų kilmės verslininkas Samas Bhaskaras su žmona pakrikštijo sūnų: greta Noel – angelo vardas

Samo Bhaskaro ir jo žmonos Justynos sūnaus Noel krikštynos / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Samo Bhaskaro ir jo žmonos Justynos sūnaus Noel krikštynos / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-24 18:37
AA

Airijoje gimęs indų kilmės verslininkas Samas Bhaskaras Lietuvą vadina savo namais. Prieš beveik 7 metus į Vilnių atvykęs vyras čia pradėjo verslą ir sutiko savo dabartinę žmoną, modelį Justyną Bhaskar, su kuria susilaukė sūnaus Noel. Paskutinį rugsėjo savaitgalį tarptautinė šeima surengė svarbią šventę – metų ir septynių mėnesių pirmagimio krikštynas.

Samas ir Justyna Bhaskarai sūnaus Noel krikštynoms pasirinko Vilniaus Šv. Teresės bažnyčią. Portalui Žmonės.lt verslininkas pasakoja, kad tai – labai graži bažnyčia su gera atmosfera. Jis visada žinojęs, kad šie maldos namai puikiai tokiai ypatingai progai kaip krikštynos.

„Tiesa, niekada anksčiau nebuvau užėjęs į bažnyčios vidų, tačiau buvau matęs nuotraukas ir grožėjausi ja iš išorės“, – su Žmonės.lt dalijasi verslininkas.

Samo Bhaskaro ir jo žmonos Justynos Bhaskar sūnaus krikštynos / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Šventės datą pora taip pat rinkosi atsižvelgdama į Šv. Teresės bažnyčios užimtumą – pirmagimį krikštyti norėjo būtent čia. Jie atkreipė dėmesį ir savo bei sūnaus krikštatėvių darbotvarkes. Šiuos Samas ir Justyna taip pat skyrė labai atsakingai.

Samo Bhaskaro ir jo žmonos Justynos Bhaskar sūnaus krikštynos / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Sūnaus krikšto mama – iš žmonos pusės. Tai – sena šeimos draugė Alina. Jos būdas, prieraišumas ir charakteris lėmė, kad abu su Justyna sutikome – būtent ji turi būti Noel krikštamotė. Alina taip pat turi dvi nuostabias mažametes dukras, tad kartu yra ir puiki mama“, – tikina vyras.

Berniuko krikšto tėvu tapo geras Samo draugas – Seimo narys Lukas Savickas.

„Lukas buvo vienas pirmųjų draugų, kuriuos susiradau atvykęs į Lietuvą. Jį pasirinkti paskatino asmeninės savybės, taip pat mus jungia panašūs dalykai – jis turi du nuostabius vaikus ir žmoną, kuri – tiesiog puikus žmogus. Lukas taip pat yra gana jaunas, tad Noel jis gali būti kaip vyresnis brolis ar draugas“, – vardija S.Bhaskaras.

Sūnui pora nusprendė suteikti Gabrieliaus krikšto vardą. Priešingai nei dabartinis, pirmasis berniukas vardas – nelietuviškas. Tarptautinė šeima jį pasirinko neatsitiktinai.

Samo Bhaskaro ir jo žmonos Justynos Bhaskar sūnaus krikštynos / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Buvome tikri, kad Noel gims Kalėdų laikotarpiu, tad vardą išrinkome dar gerokai iki jo gimimo. Norėjome, kad jis atspindėtų šventinę nuotaiką. Be to, esu Airijoje gimęs indas, žmona – lietuvė, tad ir sūnui neskyrėme tipiško lietuviško vardo. Noel – tarptautinis, prancūziškas vardas, kurio neleidžiame lietuvinti. Jis ir taip gana paprastas“, – pasakoja Lietuvoje gyvenantis indų kilmės verslininkas.

Samo Bhaskaro ir jo žmonos Justynos Bhaskar sūnaus krikštynos / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Po ceremonijos bažnyčioje šventė persikėlė į Vilniaus centre esantį „Hilton Garden Inn“ viešbutį, kur vyko šventiniai pietūs. 10 dalyvaujančių vaikų linksmino animatoriai, o 25 suaugusiuosius – gitara skambinantis muzikantas.

„Nebuvo nieko ypatingo, tiesiog programa, kurį palaikė jaukią, atpalaiduojančią šventinę atmosferą“, – su Žmonės.lt dalijasi S.Bhaskaras.

Paklausus, ar pasiruošimas šventei kėlė jaudulį, verslininkas atskleidė, kad labiau nerimavo jo žmona – ši rūpinosi krikštynų vieta, dekoracijomis ir kitomis detalėmis.

„Aišku, tai svarbi šventė mūsų šeimai, tad abu jautėme jautrias emocijas“, – tvirtina vyras.

Oficialiai šeima Samas ir Justyna tapo praėjusį pavasarį. Civilinę santuoką liudininkų akivaizdoje jie įteisino pirmąją balandžio dieną, tad dalis galvojo, kad vestuvės – pokštas. Vis tik verslininkas tikina, kad jų tuoktuvės buvo kuo tikriausios, paskatintos noro sūnų auginti santuokoje.

„Norėjome, kad Noel ir gal būsimi mūsų vaikai augtų suprasdami santykių ir įsipareigojimo reikšmę“, – motyvais dalijasi S.Bhaskaras.

Fotogalerija:

Samo Bhaskaro ir jo žmonos Justynos Bhaskar sūnaus krikštynos (46 nuotr.)
+40