Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai atidarys senelių namus: „Iššūkis buvo darželis, bet čia 7 kartus sunkiau“

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai / Socialinių tinklų nuotr.
Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-31 21:11
AA

Ne vieną verslą įkūrusi Inetos ir Ąžuolo Žvagulių šeima, regis, sustoti neketina. Vaikų darželį bei restoraną namų kieme turinti pora neria į dar vieną nepažintą erdvę – Ineta pasidžiaugė, kad jiedu planuoja netrukus atidaryti ir senelių namus.

Praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose užminusi mįslę apie naują verslo idėją, sekmadienį Ineta Puzaraitė-Žvagulienė feisbuke paskelbė – ji su vyru Ąžuolu planuoja atidaryti senelių namus.

„Taip jau likimas sudėliojo, kad daugiau nei 5 metus generuota idėja pagaliau tampa realybe...

Viskas prasidėjo nuo to, kad radome puikiai tam tinkamas patalpas, kurių seniai ieškojome. Jau nuo pavasario tvarkomės leidimus ir sprendžiame daug kitų svarbių klausimų. Na, o tik dabar pradedame daryti vizualius pakeitimus. Kol kas minimalius, nes dar ne viską ir galime sau leisti. Tačiau oficialiai skelbiu pradžią! Labai tikiuosi Jūsų palaikymo iki pat galo. Dalinsiuosi visa informacija, kiek galėsiu tiek pasakosiu apie pergales ir sunkumus, nes reikalų čia daug“, – rašė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.

„Jeigu iššūkis buvo darželis, tai čia 7 kart sunkiau. Stiprybės mums“, – pridūrė ji.

Dar praėjusią savaitę Ineta savo feisbuko paskyroje dalijosi intriguojančiu įrašu, kuriame užsiminė apie naują verslo idėją bei atskleidė, kad nepažintos erdvės jai suteikia azarto.

Po įrašu atlikėja pasidalijo ir ryškiomis nuotraukomis, kuriose ji kartu su šeima griauna patalpų sienas.

„Aš visiškai nemėgstu azartinių žaidimų. Nežaidžiu net kortomis... Tačiau esu užsikabinusi ant kitų dalykų. Jaučiu azartą kurdama verslą. Verslą nuo 0. Kuo mažiau patirties turiu – tuo daugiau noriu tokį verslą užsukti. Kuo daugiau tam verslui keliama reikalavimų – tai dar labiau mane veža. Man patinka skaityti, gilintis, aiškintis, daryti. Ir svarbiausia – pasiekti norimą rezultatą!

Dažnai girdžiu „reikia daryti tai, ką geriausiai moki“. Nė velnio! Reikia daryti tai, kas verčia tave tobulėti, ką gali išmokti pats ir vėliau išmokyti kitus. Niekas negimė mokėdamas.

Ir žinot, užpakalis kaista ištisai. Nuo idėjos iki rezultato. Dieną ir naktį. Bet tai ir yra įdomiausia verslo dalis. Procesas. O finišas... kai gali pasakyti „aš tai padariau“ – tik viską vainikuoja.

Ir nesvarbu vėliau ar pavyko taip kaip tikėjaisi, gal finansinės naudos per mažai, gal visai nėra, o gal daugiau nei reikia. Visais atvejais laimėjimas jau yra tai, kad tai įvyko! Taigi, aš vėl pradedu dar vieną ir man visiškai naują etapą“, – tąkart intrigavo I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Regis, verslumas – Žvagulių šeimos varikliukas. Ne paslaptis, kad senelių namai ne vienintelis Inetos ir Ąžuolo verslas. Jiedu kartu yra įkūrę vaikų darželį, o taip pat Ąžuolas šių metų pradžioje namų kieme atidarė maisto vagonėlį „Ąžuolyno virtuvė“.

Ne vieną verslą turintis vyras portalui Žmonės.lt yra sakęs, kad ir ši idėja kilo kaip ir visos kitos – norėjo sukurti tai, ko nėra. „Aplinkui nebuvo darželio – įkūrėme darželį. Neradome, kur sekmadieniais pavalgyti picos neišvažiuojant į didmiestį, nusprendėme patys kepti picas savo kieme“.

Su portalu Žmonės.lt tuo metu kalbėjęs Ąžuolas pasidžiaugė, kad įkurti verslą savo namų kieme buvo vienas patogiausių sprendimų.

Fotogalerija:

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su vaikais (25 nuotr.)
+19