Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai paminėjo varines vestuves: įvardijo esminę žmonos ir vyro taisyklę

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Ąžuolas Žvagulis su šeima / Asmeninio albumo ir „Charizma Photography“ nuotr.
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Ąžuolas Žvagulis su šeima / Asmeninio albumo ir „Charizma Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-25 11:36
AA

Atlikėja Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su vyru verslininku Ąžuolu Žvaguliu – darni ir graži pora, santarvėje auginantys du vaikus. Šeimą didžiausia vertybe laikanys Ineta ir Ąžuolas santuokoje – jau septynerius metus. Varines vestuves paminėjusi Žvagulių šeima tikina, kad jie – tikra komanda, visko siekiantys kartu.

 
2015 m. gegužės 23-ąją tuomet Ineta Puzaraitė ir Ąžuolu Žvaguliu vienas kitam ištarė lemtingąjį „taip“. Nuo reikšmingos dienos Vilniaus miesto santuokų rūmuose praėjo jau septyneri metai, per kuriuos nemažai nuveikta: gimė dukra ir sūnus, sukurtas šeimos verslas ir daugybė tradicijų.
 
Varines vestuves mininti pora džiaugiasi savo šeimos pasiekimais ir bendra gyvenimo vizija. Metinių proga Ineta Puzaraitė-Žvagulienė socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijo mintimis apie santuoką ir archyvine nuotrauka. Savo įrašu moteris sutiko pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais.
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su šeima / „Charizma Photography“ nuotr.
„Kaip asmenuojate gyvenimą šeimoje?
 
Aš nupirkau namą! Nesvarbu, kad ji tuo metu augino vaikus ir pinigų taip pat gavo. Arba, kad jis lygiai tokį pat indėlį įdėjo, nors sutartyje liko tik „laiduotoju“,
 
Aš nupirkau mums kelionę. Nesvarbu, kad taupėte abu, bet finale mokėjo vienas/-a.
 
Aš vežioju vaiką į mokyklą, treniruotes... Tai gal kitas iš jūsų tuo metu dirba kitą, ne mažiau jūsų ateičiai naudingą darbą?
 
Variantų gali būti „krūva“.
 
Labai džiaugiuosi, kad mūsų su Ąžuolu visi žingsniai daromi kartu. Kai nepasiseka – mes sakome mums, o kai sekasi, sakome: „Tai padarėme mes!“
 
Žmogus be žmogaus yra niekas. O kiekvienam veiksmui reikalinga pradžia, mintis, veiksmas, atoveiksmis, rezultatas.
 
Mes su tuo gyvename jau 7 metus. Santuokoje.
 
O rimtai.... Nuotrauka daryta prieš 9 metus... Pavogėm nuo savo namų sienos“, – rašė I.Puzaraitė-Žvagulienė
Ineta Puzaraitė Vilniuje ištekėjo už Ąžuolo Žvagulio (35 nuotr.)
+29

Anksčiau portalui Žmonės.lt I.Puzaraitė-Žvagulienė pasakojo, kad apie didelę šeimą ji svajojo visada.

„Taip užaugau – tiek mano tėčio, tiek mamos giminė yra didelė, tad nuo vaikystės neturėjau nė minties, kad gali būti kitaip. Džiaugiuosi, kad ir Ąžuolo šeima tokia artima“, – sakė atlikėja.

Dvi atžalas – dukrą Barborą ir sūnų Bernardą – auginanti I.Puzaraitė-Žvagulienė nusijuokia, kad rožių žiedlapius jų šeimoje atstoja laikas su šeima. Ineta neslepia, kad tėvystė jųdviejų su Ąžuolu santykių nepakeitė ir jokių išbandymų nesiuntė, tik dar labiau džiaugsmu užpildė kasdienybę.

„Mes nuo pat pradžios žinojome, kad norime vaikų, kad norime gyventi didelėje šeimoje. Žinojome ir tai, kad norime su vaikais važinėti pas giminaičius. Viskas išsipildė“, – šypsojosi ji.

I.Puzaraitė-Žvagulienė pasakojo, kad jųdviejų su Ąžuolu vaikai vis dažniau pasvajoja apie dar vieną brolį ar sesutę. Ineta priduria, kad ir tėvelius mintis apie trečiąją atžalą vilioja.

„Pasvajojame, gal ir planuojame, bet būna visokių minčių. Vieną dieną atrodo, jog planuoji, nori, bet po to pagalvoji, jog per tuos karantinus gali būti sudėtinga, juk ligoninės pergrūstos… O ir vaikai, kai vakare pridirba šunybių, tai galvoji, jog pilnai užtenka dviejų, bet kai ryte ateina pabučiuoti ir apsikabinti, galvoji reikia dar! – juokiasi ji. – Bet juk žinote, kaip būna su tais planais – tu planuoji, o Dievas juokiasi. Bus matyti.“

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimos fotosesija (31 nuotr.)
+25