Inetos Žvagulienės dukra Barbora suspindėjo šokių konkurse: talentą paveldėjo iš močiutės

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora / Asmeninio albumo nuotr.
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora / Asmeninio albumo nuotr.
Kamilė Akelaitytė, 15min
Šaltinis: Žmonės
2022-05-22 13:00
AA

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės ir Ąžuolo Žvagulio atžalos Barbora ir Bernardas tėvus džiugina savo talentais. Atlikėja šypsosi – dukters ir sūnaus polinkio muzikai nepastebėti tiesiog neįmanoma. Vis dėlto muzikalioje šeimoje augantys vaikai noriai išbando ir kitas veiklas – visai neseniai vyresnėlė Barbora dalyvavo šokių konkurse, kuriame pasiekė puikių rezultatų!

Sekasi ir muzika, ir šokiai

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių augantys vaikai vis aktyviau reiškia norą save realizuoti ar atrasti dar iki šiol neatrastus talentus. Neseniai vyresnėlė Barbora savo šokių gebėjimus pademonstravo pramoginių šokių konkurse mokykloje.

Kaip Ineta pasakoja portalui 15min, pradedančiajai šokėjai šis konkursas buvo dar tik antrasis, tačiau jį jau palydėjo sėkmė – Barbora su savo šokių partneriu Mantu užėmė garbingą prizinę vietą.

Nuo rugsėjo mėnesio pramoginių šokių užsiėmimus mokykloje lankančios mergaitės mama džiaugiasi, kad dukra domisi šokiais ir kad jai jie patinka. Ineta tikisi, kad šis užsiėmimas peraugs ir į kažką daugiau už mokyklos ribų.

Pasak atlikėjos, Barboros plastiškus judesius ji pastebėjo jau nuo mergaitės mažumės. Ineta mano, kad tai – giminės bruožas.

„Vyro Ąžuolo mama – buvusi šokėja. Manau, kad Barborai persidavė šis genas“, – kalbėdama su 15min svarsto I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės dukra Barbora / Asmeninio albumo nuotr.

Be šokių, Inetos ir Ąžuolo dukra save išbandyti jau spėjo ir robotikoje, kituose užsiėmimuose. Tačiau neabejotinai mėgstamiausia Barboros veikla – muzika. Ir tai neturėtų stebinti žinant, kad mergaitė, auganti dainininkų giminėje, su muzika susipažino anksti.

„Barborai dar tik pradėjus vaikščioti, ji iškart eidavo į sceną, visuose mūsų koncertuose norėdavo pasirodyti pirma“, – apie pirmuosius dukros žingsnius link muzikos pasakoja Ineta.

Dabar Barbora su muzika susipažinusi dar labiau. Išlavinta klausa pasigirti galinti mergaitė įgūdžius tobulina lankydama dainavimo pamokas bei mokosi profesionaliai skambinti pianinu.

Dukrą ir pagiria, ir išsako pastabų

Pašnekovės paklausus, kokios emocijos ją, kaip mamą, apima stebint dukrą šokančią ar muzikuojančią, I.Puzaraitė-Žvagulienė portalui 15min atsako, kad savo mergaite labai džiaugiasi ir didžiuojasi.

Pasak moters, tokiais gyvenimo etapais vaikams labai svarbu mamos palaikymas. Ji pati dažnai savo dukrą motyvuoja gražiais žodžiais, tačiau neslepia, jog kai kada nevengia ir sveikos kritikos: „Būna, kad kartais pasakau daugiau pastabų nei padrąsinimų. Viskas dėl to, kad jinai stengtųsi ir nepasiduotų.“

Ineta atvira – dukrai Barborai patinka groti, tačiau greitai jai tai ir pabosta. Po dvidešimties minučių, praleistų šalia pianino, ji jau norisi imtis kitos veiklos. Mažametės mergaitės mama sako, kad tokiais atvejais labai svarbu paskatinti vaiką nenustoti.

„Pasakau paskatinančių žodžių. Pavyzdžiui, kas ji bus užaugus, kaip jai pasieks, jeigu nenustos, jeigu kažką išmoks“, – 15min atskleidžia moteris.

I.Puzaraitė-Žvagulienė džiaugiasi, kad tokia toks motyvavimo būdas veikia. Dukra šių žodžių klausosi ir jais vadovaujasi.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su šeima / „Charizma Photography“ nuotr.

Būtų duetas – dukra dainininkė ir sūnus muzikantas

Bedainuojančios ir muzikuojančios Barboros namuose klausosi ir jos brolis Bernardas. Keturmečiui berniukui sesė yra tapusi puikiu pavyzdžiu.

O Bernardas taip pat nestokoja aktyvumo ir domėjimosi muzikos pasauliu. Nuo rugsėjo jis atrado pomėgį groti būgnais, todėl ėmė lankyti būtent šio instrumento užsiėmimus.

„Jam dainuoti nelabai patinka, bet groti – labai. Jis turi gerą klausą, jaučia ritmą. Mes galvojame, kad jis bus muzikantas. Būtų puikus duetas – dukra dainininkė, o sūnus muzikantas“, – 15min šypsodamasi pasakoja I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora ir sūnumi Bernardu / Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau nepaisant dabartinio vaikų polinkio į muziką ir Inetos su vyru noro bei tikėjimo, kad jų atžaloms, kaip ir jiems patiems, muzika taps didele gyvenimo dalimi, moteris tikina nelinkusi versti vaikų apsistoti ties viena sritimi. Atlikėja teigia suprantanti, kad kiekvienas vaikas išskirtinis ir jis nebūtinai norės sekti tėvų pėdomis.

Sūnus ir dukra dar maži, todėl kai paaugs, jų norai gali visai pasikeisti, įsitikinusi pašnekovė: „Būna, kad kai aplinkui visi muzikantai ir menininkai, tau norisi kaip tik išsiskirti ir išsirinkti kitą rimtą profesiją ir visai nusisukti nuo koncertų pusės. Viską parodys laikas. Gal jie taps daktarais ar kasininkais. Kol kas dabar stengiamės pildyti vaikų norus ir leisti jiems domėtis viskuo.“

Fotogalerija:

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su šeima (20 nuotr.)
+14