Influencerė Kamtauta Braškė susižadėjo su mylimuoju Vytautu: iš pradžių meilė nebuvo abipusė

Laima Povilaitytė su Vytautu ir dukra / Asmeninio archyvo nuotr.
Laima Povilaitytė su Vytautu ir dukra / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-04 07:55
AA

„Influencerė“ Laima Povilaitytė, geriau žinoma kaip Kamtauta Braškė, jau pusantrų metų puoselėja šiltus jausmus savo širdies draugui Vytautui. Atvirame interviu su portalu Žmonės.lt jiedu abu papasakojo savo meilės istoriją. Pora susipažino prieš pusantrų metų, darbų dėka, palaipsniui pasimatymai dažnėjo, jausmai – šiltėjo, kol galiausiai Vytautas atsisakė savo kasdienybės Kaune ir persikėlė į Vilnių, pas Laimą. Šiuo metu moters ranką jau puošia sužadėtuvių žiedas, o santykiai kasdien vis stiprėja, atnešdami į kiekvieno gyvenimus ne tik džiaugsmo, bet ir pozityvių vidinių permainų.

Iš pradžių šilti jausmai nebuvo abipusiai

„Vytautas dirbo įmonėje, susijusioje su reklamine įranga. Aš dirbu marketingo srityje, mano vienam klientui reikėjo paslaugos. Susitikome pasikalbėti apie galimybes, aptarėme projektą, o po to jis mane pakvietė kavos. Šiaip tokiems pasiūlymams niekad nesakau „taip“, bet tada buvau vieniša ir išgyvenau gan sudėtingą laikotarpį, turėjau pavydų draugą, vėliau patyriau skyrybas, likau viena su vaiku, todėl pagalvojau – tiek to, nueisiu atsigerti kavos ir praskaidrinti sau nuotaikos. Kaip nuėjau, tai nuėjau ilgam“, – juokėsi Laima, portalui Žmonės.lt pradėdama pasakoti savo meilės istoriją.

Laima Povilaitytė su Vytautu / Asmeninio archyvo nuotr.

Tęsdama ją, moteris prisiminė, kad iš pradžių jokios Vytauto savybės jos nesužavėjo.

„Jaučiau, kad aš jam labai patinku, ir galvojau, kaip reikės pasakyti, jog nieko nebus. Man jis buvo šiek tiek maroziškas, turėjo tokių keistų savybių, galvojau, ką aš su juo darysiu“, – į draugystės pradžią mintimis nusikėlė pašnekovė.

O štai Vytautas patikino, kad Laima jam pasirodė kaip moteris iš sapno. Pirmojo pasimatymo metu ji paliko jam didelį įspūdį.

„Man Laima pasirodė labai graži moteris, bet tuo metu gal aš pats buvau labai save nuvertinęs ir nesijaučiau tvirtai. Ji man atrodė tarsi iš sapno, tokia nepasiekiama. Pamatęs Laimą artėjant link manęs su žaliais kailiniais, pamiršau, ką norėjau pasakyti, kad norėjau apkabinti, visiškai išsimušiau iš vėžių. Tas pasimatymas buvo labai keistas, o ir pats jaučiausi labai įdomiai. Bet buvau sužavėtas nuo pat pradžių, dėl to norėjosi susitikti kuo greičiau darkart“, – jautriai portalui Žmonės.lt pasakojo Vytautas.

Netrukus vyras pasiūlė vėl susitikti išgerti arbatos ir pasivaikščioti. Laima pasiūlymą priėmė.

„Neįsivaizduoju, kodėl sutikau, gal iš to gailesčio, kad nežinojau, kaip atsisakyt, o ir mačiau, kad jam patinku. Susitikimo metu pasirodė, kad jame kažkur giliai tūno labai įdomus žmogus. Matyt, pirmiausiai pas jį išsitransliavo visokie kompleksai, jis nežinojo, kaip elgtis, tad dėl to buvo toks šaltas ir atšiaurus.

Kadangi mokiausi veidotyrą, pagalvojau, kad šiaip jis turėtų būti geras ir įdomus žmogus, tad sportinio intereso vedina ėjau į pasimatymus ir bandžiau įžvelgti, kur gi tas žmogus, kuris atsispindi veide.

Tada nuėjome susitikti dar ir dar kartą“, – tęsė L.Povilaitytė.

Pirmųjų pasimatymų metu jie vaikštinėdavo. Moteris neslėpė, kad žiūrėdavo į Vytautą ir galvodavo, kad jis – tikrai ne jai. O vyrui ji, kaip pats teigė, tuo metu atrodė išpuikusi.

Vytautui reikėjo pagalbos, o Laima galėjo padėti

Susipažinęs su Laima, Vytautas išgyveno etapą po labai sunkių skyrybų, ir, nors jau buvo praėję maždaug metai, pora pirmųjų pasimatymų metu apie tai kalbėjosi. Kadangi moteris eina sąmoningumo link, ji patarė, kaip įvairių meditacijų ir kitų praktikų pagalba galima save išsivalyti ir paleisti tia, kas jam trukdo tapti laimingu.

„Jis norėjo išsilaisvinti nuo tam tikrų dalykų, o aš buvau visa tai praėjusi, tai susitikę apie tai ir kalbėdavomės. Jam reikėjo pagalbos, o aš galėjau padėti“, – sakė „influencerė“.

„Procesas buvo labai įdomus, daug susižavėjimo. Žiūrėjau vis į jos tą nuotrauką, kuri yra „Whatsapp'e“ ir galvojau, kad tas žvilgsnis man yra kažkur matytas, tarsi mes jau buvome susitikę anksčiau.

Viskas rutuliojosi labai greitai. Norėjau keisti savo savybes ir įpročius, kurie man tuo metu kišo pagalius į ratus. Noras tiek daug visko pakeisti per trumpą laiką atvedė prie nežinojimo, ką toliau daryti. Gal net prie išsekimo. Skaičiau daug knygų, klausiau audioknygas, bet atsimindavau tik kokius tris sakinius, buvo labai sunkus metas. Kuo daugiau klausiau savęs, kas man yra, tuo sunkiau darėsi. Jaučiau, kad neateina jokie atsakymai, o aš vis labiau užsidarau savyje ir kovoju su vėjo malūnais.

Vėliau pasileidau link savęs išsilaisvinimo ir pasidaviau meilei bei geram jausmui, kurį turime kartu. Atlikau praktikas, nėriau į sąmoningumą bei meditacijas ir po mažą žingsnelį save realizavau. To pasekoje ėmiau daugiau juoktis, šypsotis ir galvojau, kad kaip bus – taip“, – kalbėjo vyras.

Pasidavus jausmams, viskas vyko labai greitai – Vytautas persikėlė į Vilnių, jie apsigyveno kartu ir įsitraukė į naują projektą

Šilti jausmai porą užplūdo labai greitai, praėjus mėnesiui nuo pažinties. Po kelių mėnesių įsimylėjėliai apsigyveno kartu. Greitai vienas kitą supažindino su savo dukromis, kadangi Laima ir Vytautas turi po vieną atžalą.

Vytautas su šeima / Asmeninio archyvo nuotr.

„Jis kažkuo netgi panašus į mano buvusį vyrą, dukros tėvą, kuris žuvo prieš porą metų. Net dukra taip sakė. Tikrai turi tam tikrų bruožų. Tad dukra greitai jį priėmė. Dabar jie labai gerai sutaria, turbūt tai yra vienintelis žmogus, kuris jai taip patiko. Aišku, tikrai nerodydavau jai visų vyrų, su kuriais eidavau į pasimatymus, bet, pavyzdžiui, ankstesnio draugo ji visiškai nepriėmė, pykosi. O čia nuo pat pirmos dienos viskas buvo gerai, atrodė, kad Vytautas jau seniai čia gyveno.

Vytautas irgi turi dukrą, kuriai septyneri. Su ja užsimezgė gražus ryšys. Mes visi labai gerai sutariame, kad ir kaip idealiai tai skamba. Aišku, tarp mergaičių buvo visko, nes jos turi dalintis kambariu ir ne visuomet viskas būna kaip kine, tačiau dabar viskas susidėliojo į savas vietas. Mane jo dukrai parodėme vėliau, nes ji jaunesnė. Svarstėme, kaip viską atlikti kuo geriau. Tuomet supažindinome ir mergaites, papasakojom, kad joms reiks praleisti laiko kartu“, – prisiminė Laima.

Galiausiai Vytautas nusprendė mesti darbą ir atvažiavo į Vilnių. Anot Laimos, jam reikėjo pakeisti aplinką, pradėti viską iš naujo. Čia laukė nauji draugai, darbas, namai, viskas. Kaip teigė, nebuvo lengva, reikėjo kokio mėnesio persiorientuoti.

„Viskas buvo taip nauja ir pačioje pradžioje tikrai buvo sunku adaptuotis. Jaučiausi nesaugus ir labai silpnas, daug ko nemokėjau, taip pat pasinėriau į naują veiklą, pradėjome projektą „Berrybe“, kuriame nežinojau visiškai nieko. Bet palaipsniui viskas susidėliojo į savas vietas“, – portalui Žmonės.lt teigė Vytautas.

„Berry Be“ yra nepagrindinė jųdviejų veikla, labiau hobis. Vytautas 17 metų dirbo futbolo treneriu, po to perėjo į agento veiklą.

„Darbas nereikalauja daug laiko, man patinka, gerai sekasi. Anksčiau būdavau toks tylenis, daugiau klausydavausi ir šypsodavausi nei pats kalbėdavau. Tuomet Laimos Instagram sekėjai, matydami mane jos profilyje besijuokiantį, patarė lankyti juoko jogą. Susiradau apie ją informacijos, žiūrėjau vaizdo įrašus, galvojau, kodėl žmonės mano, kad man to reikia. Domėjausi visokiais dalykais ir daug visko atradau. Taigi, nuskridau į Londoną, išsilaikiau reikiamus sertifikatus, išmokau juoktis ir šalia visų veiklų dabar vedu ir juoko jogos online užsiėmimus “, – kalbėjo vyras.

Labiausiai jis jaučiasi dėkingas Laimai už jos kantrybę, kai jis norėjo pasikeisti tais sunkiais momentais: „Ji man buvo geras pozityvumo pavyzdys. Matydavau, kaip atsikėlusi būna geros nuotaikos. Anksčiau nesidomėjau jokiais sąmoningumais ar saviugda – ne veltui sako, kad sportininkai ne patys didžiausi knygų gerbėjai. Dabar jaučiuosi tarsi gimęs antrą kartą. Apverčiau savo gyvenimą aukštyn kojomis.“

Netikėtos sužadėtuvės 6 valandą ryto

Akyliausi sekėjai pastebėjo, kad ant Laimos rankos pasikeitė žiedas. Portalui Žmonės.lt ji išdavė, kad Vytautas jai antrą kartą pasipiršo Palangoje, rytinio pasivaikščiojimo metu.

„Buvome Palangoje ir ryte filmavausi su vienu žiedu, o vakare – su kitu. Sekėjai pastebėjo, kad kažkas ne taip, bet tada dar nenorėjau viešinti šios žinios.

Dviese važiavome į Džordanos Butkutės koncertą Palangoje. Ryte, kaip visada, mėgavomės rytiniu pasivaikščiojimu. Gal šeštą ryto, žmonių nebuvo. Čia buvo antras kartas, kai jis peršasi. Pirmą kartą atrodė, kad dar per anksti. O šis bandymas jau buvo sėkmingas. Pirmasis buvo po keturių mėnesių draugystės, o antrasis – po trylikos.

Nesitikėjau, buvau visa susivėlusi. Jis, paėmęs pagaliuką, ant smėlio rašė „ar būsi...“, galvojau – kas čia dabar? Daug juokaujame, tad neįtariau, kad čia viskas rimtai. Vytautas perklausė gal tris kartus. O aš nežinojau, ką sakyti, visiškai pasimečiau. Viską atsakingai permąsčiau ir sutikau“, – apie sužadėtuves portalui Žmonės.lt pasakojo Kamtauta Braške prisistatanti nuomonės formuotoja.

Porą jungia noras būti aktyviems ir neturėti daugiau vaikų

Tiek Vytautas, tiek Laima, yra labai aktyvūs, todėl prisigalvoja įvairių veiklų. Anksčiau pasportuodavo kartu klube, dabar daugiau mėgsta vaikščioti, ką nors nuveikti su vaikais.

„Mes labai daug laiko leidžiame kartu, bet turime ir savo atskirų veiklų. Esu žmogus, kuriam reikia pabūti ir vienumoje, Vytautas irgi išmoko pabūti ir vienas. Kai išsivalai savo vidų, tai ir su savimi smagu leisti laiką“, – teigė moteris.

Laima Povilaitytė su šeima / Asmeninio archyvo nuotr.

Be to, juos jungia dar vienas dalykas – kaip Laima teigė, jie abu nenori turėti daugiau vaikų. Nors moteris pripažįsta, kad iš pat pradžių Vytautas galvojo kiek kitaip.

„Turiu vieną judrią ir aktyvią dukrą. Kai susitikome, klausiau, ar jis nori turėti daugiau vaikų – jis visai norėjo. Bet, apsigyvenus kartu, pamatė, kokia mano dukra aktyvi ir judri paauglė, tad persigalvojo. Kai mes visi keturi, kartu su jo dukra, kažką veikiame, tai tikrai yra reikalų. Pavyzdžiui, visi važiavome į Vokietiją, buvo labai smagu, bet jeigu būtų dar vienas vaikas, nebūtų lengva. Dviejų – per akis. Dabar gyvensime sau“, – juokėsi L.Povilaitytė.

„Influencerė“ Kamtauta Braškė su šeima (8 nuotr.)
+2