Influencere užsienyje tapusi lietuvė Gabriella: skaudi vyro išdavystė ir prabangūs automobiliai

Gabriella Melrose / LNK nuotr.
Gabriella Melrose / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-22 17:46
AA

Jungtinėje Karalystėje išgarsėjusios socialinių tinklų žvaigždės lietuvės Gabriellos Melrose gyvenimas primena tikrus amerikietiškus kalnelius. Patyrusi itin skaudžią dvigubą mylimo vyro išdavystę, moteris ne tik nepalūžo, bet ir iš naujo peržvelgė savo vertybes bei atrado naujus talentus. Prabangių automobilių versle ir modelių pasaulyje kadaise aktyviai karjeros laiptais kilusi moteris šiandien savo laimę kuria rašydama knygas ir vesdama saviugdos kursus.

Devynerius metus Anglijoje gyvenanti socialinių tinklų žvaigždė Gabriella Melrose – itin ryški, drąsi ir smalsi asmenybė. Nors moteriai dar tik 29-eri, ji jau spėjo nuveikti tiek, kiek kiti nespėja per visą savo gyvenimą. Pradėjusi nuo paprastesnių darbų, vėliau ji savo jėgas išbandė sporto trenerės, aktorės, modelio, o galiausiai ir verslo plėtros vadovės pozicijose.

„Mes turėjome superautomobilių narystės klubą, kuriame žmonės, susimokėję tam tikrą pinigų sumą už taškus gali vairuoti skirtingus automobilius”, – laidoje „Bus visko“ pasakojo verslą plėtojusi lietuvė.

Gabriella Melrose / LNK nuotr.

Turėdama galimybę ne tik nusifotografuoti, bet ir pati išbandyti prabangius automobilius, Gabriela savo įžvalgomis apie juos ėmė dalintis youtube kanale. Automobilių aistruoliai noriai stebėjo ne tik savo mėgstamų modelių galimybes, bet ir gražuolę juose. Peržiūros ir lietuvės populiarumas sparčiai augo.

„Tai buvo marketingo dalis, aš ne tik patraukiau dėmesį, bet ir buvau jų bendruomenės dalimi, vaikščiojau į renginius, įvairius susitikimus. Labai daug žinojau apie mašinas”, – pasakojo Gabriella, kuri prisipažino, kad ne visada jautėsi saugiai.

Jauna, išskirtinės išvaizdos mergina laidoje „Bus visko“ buvo atvira: pasitaikydavo įvairių situacijų, tačiau ji visada mokėjo užbrėžti konkrečias ribas, todėl ir vyrai prie jos priartėdavo tik tiek, kiek ji pati leisdavo. Pavyzdžiui, kartą važiuodama į renginį, mergina susidūrė su itin įžūliu kolegos elgesiu.

„Buvo taip, kad vienas klientas manęs neišleido iš automobilio gerą pusvalandį. Bandė įkalbėti kartu eiti į restoraną ir kartu gerai praleisti laiką, tačiau aš tokiose situacijose būnu kategoriškai griežta”, – dalijosi Gabriella.

Kai atrodė, jog profesiniame Gabriellos kelyje nieko netrūko, visus jos darbus sustabdė netikėtai pasaulį sukausčiusi COVID-19 pandemija. Visą gyvenimą sėkmingai kopusi karjeros laiptais, Gabriella padarė pauzę ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Moteris patyrė skaudžią išdavystę. Buvęs mylimasis ne tik pasisavino judviejų kurtą verslo idėją, bet ir apgavo moterį su artima jos drauge. Iš skaudžios emocinės būsenos išsivaduoti Gabrielai padėjo anksčiau įgytos saviugdos žinios.

„Moteris gali būti ideali, ji gali ir namus prižiūrėti, ir rūpintis vyru, ir gražiai atrodyti, bet vyras ją vis tiek išduos”, – laidoje dalijosi knygų autorė bei saviugdos mokymų vadovė Gabriella.

Gabriella Melrose / LNK nuotr.

Kaip susitaikyti su vyro išdavyste, neprarasti pasitikėjimo savimi ir apskritai suprasti, kada santykiai eina ne ta kryptimi, kuria norėtume, knygų autorė, saviugdos mokytoja bei Didžiojoje Britanijoje išgarsėjusi socialinių tinklų žvaigždė Gabriella Melrose laidoje „Bus visko“ dalinsis šį antradienio vakarą, 20 val., tik per LNK.