Inga ir Aivaras Stumbrai laukiasi trečio vaiko: mįslę užminė paslėpta „dovanėlė“ nuotraukoje

Inga Stumbrienė, Aivaras Stumbras / Dariaus Kučio nuotr.
Inga Stumbrienė, Aivaras Stumbras / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-12-30 12:44
AA

Verslininkai Inga (40) ir Aivaras Stumbrai gyvena magiško laukimo akimirkomis – pora laukiasi trečiosios atžalos. Belaukiant šeimos pagausėjimo, Inga pasidalijo kalėdine nuotrauka su nėščiosios pilvuku.

Verslininkai Inga ir Aivaras laukia šeimos pagausėjimo. Tarpušventyje Igna Stumbrienė instagrame pasidalijo nuotrauka, kurioje jos vyras jai laiko už nėščiosios pilvuko.

Užminusi mįslę apie į pasaulį atkeliaujantį kūdikėlį, Inga rašė: „Spėkite, kokią ypatingą dovanėlę mes išpakuosime kitais metais?“.

Po nuotrauka pasipylė sekėjų sveikinimai ir spėjimai, tačiau daugelis jų buvo apie naujai užsimezgusią gyvybę.

„Stebuklą, kūdikėlį“, – rašė viena iš sekėjų. „Naują širdutę“, – pridūrė kita. „Naują Stumbriuką?“ – spėliojo kitas sekėjas.

Jau kitą dieną I.Stumbrienė patvirtino spėliones – pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti neuždengtas suapvalėjęs jos pilvukas.

„TAIP! Mes laukiame mūsų trečiojo stebuklo!“ – rašė Inga.

Primename, kad verslininkai Inga ir Aivaras Stumbrai augina dar dvi atžalas – dukrą Estelą ir sūnų Gabrielių.

Prieš šventes visa šeima įsiamžino toje pačioje kalėdinėje fotosesijoje, kurios metu užfiksuota ir trečiojo vaikelio laukimo akimirka. Nuotraukomis ir mintimis apie šventes bei praėjusius metus I.Stumbrienė dalijosi su portalu Žmonės.lt.

Inga Stumbrienė su šeima / Asmeninio archyvo nuotr.

Tąkart ji pasakojo, kad yra be galo dėkinga už tai, ką gavo ir ko pasiekė per pastaruosius metus.

„Naujieji metai dažniausiai parodo, kaip mums pavyko įgyvendinti ankstesnius tikslus, bet tikrai nepuolu susidaryti naujo sąrašo. Visų pirma padėkoju už tai, kaip man pasisekė, kokia esu laiminga, kiek visko gavau ir pasiekiau“, – su portalu Žmonės.lt kalbėjo Inga Stumbrienė.