Inga ir Arūnas Valinskai nepasirodys naujame „Lietuvos balso“ sezone – mokytojų kėdę užleido kitiems

Inga ir Arūnas Valinskai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Inga ir Arūnas Valinskai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-05-08 13:25
AA

Žmonės.lt žiniomis, ketvirtajame „Lietuvos balso“ sezone bus nemažų pokyčių. Paaiškėjo, kad šio muzikinio projekto mokytojų kėdės atsisakė ne tik Merūnas Vitulskis, bet ir dvejus metus šiame šou dirbusi garsi pramogų pasaulio pora – Inga ir Arūnas Valinskai.

Žmonės.lt jau rašė, kad „Lietuvos balsą“ paliko visus trejus metus čia dirbęs Merūnas Vitulskis

Tačiau jo pasitraukimas – ne vienintelis žiūrovų laukiantis pokytis: trauktis nusprendė ir Inga ir Arūnas Valinskai. Žmonės.lt A.Valinskas paaiškino, kad darbas „Lietuvos balse“ šiemt trukdytų įgyvendinti kitus poros planus. 

„Dvejus metus iš eilės dėl „Lietuvos balso“ finalo mes praleidome gastroles JAV. Šįmet jų praleisti nebenorime. Šou prodiuseriams pasakėme, kad būdami mokytojais nuo Kalėdų nebegalėtume filmuotis laidose, iš viso praleistume apie tris laidas. Kadangi toks variantas jiems netinka, mokytojais nebūsime“, – Žmonės.lt sakė A.Valinskas. 

Dvejus metus iš eilės dėl „Lietuvos balso“ finalo mes praleidome gastroles JAV. Šįmet jų praleisti nebenorime.

Jis patikslino, kad į JAV ketina išvykti šventiniu laikotarpiu.

„Ten turime kalėdinius renginių, koncertų, Naujų metų šventę. Mus jau trejus metus kviečia. Kai pernai atsisakėme, pažadėjome atvažiuoti šįmet. Todėl turime laikytis žodžio, o nepavykus suderinti, atsisveikinome su „Lietuvos balsu“, – sakė A.Valinskas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rūta Ščiogolevaitė keičia televiziją: iš TV3 – į LNK

Inga ir Arūnas Valinskai / LNK nuotr.

Siūlytų Deivį ir Renatą Norvilus

Kas juodu su Inga „Lietuvos balse“ pakeis, A.Valinskas nežino, tačiau pasvarstyti ryžtasi.

„Pagal šou formatą pageidautina, kad vieni iš mokytojų būtų pora, tačiau tai nėra geležinė taisyklė. Skirtingos šalys skirtingai tą formatą adaptuoja, pritaiko taip, kaip joms būtų geriau... Jeigu reikėtų sugalvoti, kokią porą pakviesti į mokytojus, tikrai siūlyčiau kviesti Deivį su Renata (Norvilus, – past.) – būtų įdomi pora. Bet nebūtinai ta pora turi būti susituokusi... Gali, pavyzdžiui, būti du broliai – kad ir Bendžiai“, – pakomentavo patyręs pramogų pasaulio atstovas A.Valinskas.

O ką jūs siūlytumėte vietoj Ingos ir Arūno Valinskų?