Rūta Ščiogolevaitė keičia televiziją: iš TV3 – į LNK

Rūta Ščiogolevaitė / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-05-08 15:02
AA

Projektas „Lietuvos balsas“ su šūkiu „Meilė muzikai“ jau nuo rudens ketvirtąkart drebins LNK eterį. Pirma didžioji šou naujiena – šį sezoną į mokytojos kėdę sėdasi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė. Kaip rašė Žmonės.lt, pasitraukus Merūnui Vitulskiui bei Ingai ir Arūnui Valinskams, šiame projekte laisvos liko trys mokytojų kėdės.

Neseniai skelbta, kad ilgametė TV3 „X faktoriaus“ teisėja Rūta Ščiogolevaitė rudenį nebepasirodys šiame šou, nes tuo metu turi susilaukti trečios atžalos. Rūtą „X faktoriuje“ pakeitė Jazzu. Tačiau, atrodo, šių pokyčių priežastys buvo kitos. Rūtą Ščiogolevaitę žiūrovai išvys ne „X faktoriuje“, o „Lietuvos balse“. 

„Džiaugiuosi prisijungusi prie profesionaliausio televizinio muzikinio projekto Lietuvoje ir nuoširdžiai kviečiu pildyti anketas, stoti į šį muzikos universitetą, parodyti savo balsą ir mokytis iš geriausiųjų. Aš jūsų laukiu savo komandoje ir tikiu – meilė muzikai ir nuoširdus darbas mūsų komandai atneš pergalę“, – sako naujoji „Lietuvos balso“ mokytoja. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Inga ir Arūnas Valinskai nepasirodys naujame „Lietuvos balso“ sezone – mokytojų kėdę užleido kitiems 

„Laikomės „The voice of...“ pasaulinio formato tendencijų, todėl šiemet nusprendėme gerokai atnaujinti projektą. Noriu padėkoti visiems praėjusių sezonų mokytojams už neabejotinai reikšmingą indėlį į projekto sėkmę Lietuvoje. 

Ilgai slėptos žinios, spėjusios apaugti spėlionėmis ir gandais, netrukus bus atskleistos, ir, esu tikras, maloniai nustebins. Kasmet augantis ir stiprėjantis „Lietuvos balsas“ šiemet turi naują temą – „Meilė muzikai“. Visos naujienos, viskas šiame projekte suksis aplink šiuos du talpius žodžius. Naujasis sezonas neabejotinai pažers įspūdingų naujienų“, – sako kūrybos namų ELITAZ ir „Lietuvos balso“ prodiuseris Gediminas Jaunius ir kviečia visus balsingus Lietuvos žmones dalyvauti atrankose.

Gediminas Jaunius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.