Inga Valinskienė ryžosi dar vienam iššūkiui: naujame seriale suvaidino pati save

Inga Valinskienė / LNK nuotr.
Inga Valinskienė / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-02-24 11:30
AA

Žinoma dainininkė, visiems puikiai pažįstamas televizijos laidų ir filmų balsas bei ne vieną ryškų vaidmenį kine atlikusi Inga Valinskienė ryžosi dar vienam iššūkiui. Jau kovo 6 dieną startuosiančioje LNK komedijoje „Man reikia meilės“ žinoma moteris suvaidino pati save.

Žiūrovai išvys, kaip scenos, teatro ir žvaigždė atvažiuoja į Džiugo Siaurusaičio personažo Lionios valdomą autolaužyną, liaudyje vadinamą šrotu, detalės automobiliui BMW.

Serialo aktorius Džiugas Siaurusaitis atviravo, kaip atrodo darbas filmavimo aikštelėje su I.Valinskiene. „Su Inga esame pažįstami daug metų. O dirbti filmavimo aikštelėje su žmogumi, kuris yra organiškas ir profesionaliai vaidina – vienas malonumas. Scenoje, kurioje filmavomės kartu, Inga turėjo suvaidinti pačią save, viskas pavyko puikiai. Seriale bus daug juokingų situacijų. Turbūt man vienas linksmiausių filmavimų buvo, kuomet filmavome mano personažo hipnozės seansą. Juokėmės visą dieną, ko gero ir žiūrovams ši situacija sukels ne ką mažiau gerų emocijų“, – pasakojo Džiugas Siaurusaitis.

Inga Valinskienė / LNK nuotr.
Inga Valinskienė / LNK nuotr.

„Kai rašiau serialo „pilotinę“ seriją, Ingos asmeniškai dar nepažinojau. Susipažinome spektaklyje, kurį režisavau, o Inga jame atliko pagrindinį vaidmenį. Tuomet supratau, kad ji puiki aktorė ir minčių kviesti kažką kitą į šį vaidmenį nebekilo“, – pasakojo serialo scenaristas ir režisierius Balys Latėnas.

Naujojo serialo „Man reikia meilės“ pagrindinis scenaristas ir režisierius Balys Latėnas, neslepia, kad dirbti su tokia komanda ir aktorių sąstatu yra iš tiesų tarsi svajonių darbas bei pasakoja apie naujojo serialo išskirtinumą.

„Pirmiausia galėčiau išskirti jo priešistorę. Šis projektas yra tęstinis. Pasaulinėje serialo filmavimų praktikoje tai vadinama „spinoff‘u“, kai iš serialo išimama viena siužetinė linija ir jos pagrindu sukuriamas naujas serialas. Taip nutiko ir pas mus. Dabar žiūrovai savo mėgstamus personažus iš serialo „Monikai reikia meilės“ galės išvysti naujame seriale „Man reikia meilės“, – kalbėjo B.Latėnas

Prodiuserinės kompanijos „Urbs TV“ prodiuseris A. Urbanavičius įsitikinęs, kad žiūrovai galės mėgautis iš tiesų linksma lietuviška komedija, kurioje niekada netrūks kuriozinių situacijų. Kalbėdamas apie scenarijaus vingius, atskleidė, kad seriale bus galima išvysti dar ne vieną žinomą veidą.

„Tai naujas serialas su jau žiūrovų pamėgtais personažais. Jame pagrindinius vaidmenis atliks Džiugas Siaurusaitis ir Ilona Kvietkutė. Neabejoju, kad žiūrovai prisimena, jog Lionios ir Zinos šeimoje niekada netrūksta barnių, skandalų ir įvairiausių nesusipratimų, tačiau visada viską nugali meilė. Negana to, seriale vėl išvysime ir kitus žinomus personažus, Silva (akt. Kristina Radžiukynaitė), Babarską (akt. Aidas Barkauskas). Taip pat, susitiksime su naujais, jaunais, gražiais, pasaulį apkeliavusiais Vilma (akt. Gabija Staniulytė) ir Deimantu (Akt. Arnas Ašmonas). O skirtingas šios jaunos poros ir Lionios su Zina pasaulio supratimas sukurs dar daugiau kuriozinių situacijų. Serialo personažų gyvenimus praskaidrins ir žinomi Lietuvos žmonės, kurie įkūnys patys save“, – apie serialą kalbėjo A.Urbanavičius

Serialas „Man reikia meilės“ – nuo kovo 6 dienos, pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. per LNK.