Aktorius Džiugas Siaurusaitis: „Pirmą kartą teko vaidinti paleistuvį“

Aktorius Džiugas Siaurusaitis sėdo į serialo „Rimti reikalai“ režisieriaus kėdę / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Vasario 3 d. lietuviškų komedijų mylėtojus pasieks naujausias „Vyras už pinigus“ režisieriaus Justino Krisiūno filmas „Vyrų svajonės“, kuris panardins žiūrovus į slapčiausias ir beprotiškiausias vyrų svajones. Tik ar joms tapus realybe bus taip linksma kaip tikėtasi?

Nedrąsus ir santūrus Andrius gyvena monotoniškoje santuokoje su žmona Sandra. O čia dar spaudimas susilaukti vaiko. Laimingai su žmona Marta gyvenantis uošvis Vytautas įsitikinęs, kad „smulkios“ nuodėmės ir nuklydimai yra tvirtos santuokos pagrindas. Uošvis nori padėti savo žentui išsaugoti santuoką ir pataria atsipalaiduoti bei labiau apsižvalgyti aplinkui... Netrukus tarp vyrų atsiranda patrauklioji dama Šarlotė ir padėtis ima kaisti...

Džiugas Siaurusaitis filme „Vyrų svajonės“ / Stop kadras

„Šis filmas yra apie ištikimybę ir ar ji vis dar tebėra šeimos pamatinė vertybė. Andriaus uošvis Vytautas praradęs viltį sulaukti anūkų pateikia savo žentui utopinį planą. Pradžioje, rodos, jis lyg ir pradeda duoti vaisių, tačiau vėliau vos nesugriauna dukros šeimos. Šis filmas yra skirtas visiems, kurie ruošiasi kurti šeimą, puoselėja šeimą ar bando ją išsaugoti. Filmas – labai romantiškas, bet jame netrūksta kurioziškų šeimos santykių situacijų, kurios vers mus tiek saldžiai juoktis, tiek jautriai susimąstyti,“ – teigė režisierius J.Krisiūnas.

Džiugas Siaurusaitis filme „Vyrų svajonės“ / Stop kadras

Filme pagrindinius vaidmenis atliko Martynas Nedzinskas, Agnė Šataitė, Akvilė Vitkūnaitė Steponavičienė, Neringa Varnelytė ir Džiugas Siaurusaitis. Būtent šmaikščiajam D.Siaurusaičiui ir teko šelmiško uošvio vaidmuo, kuris tik iš pirmo žvilgsnio atrodo lengvabūdis.

„Filmavimas vyko nuostabiai, linksmai, kūrybiškai. Gal dėl to, kad tiek režisierius, tiek kolegos, tiek filmavimo grupė yra ne tik mano kolegos, bet ir bičiuliai. Džiugu, kad režisierius griežtai laikėsi taisyklės, kas 100 kadrų statyti filmavimo grupei šampaną, tas labai gerai nuteikdavo pietų metu.

Filmavimo aikštelėje visada būdavo gera nuotaika, skambėdavo juokas. Tikiu, kad tai persiduos ir žiūrovams. Nors pirminis scenarijus man nebuvo labai prie širdies, tačiau Justinas sugebėjo mane įtikinti. Daug diskutavome, drauge perrašinėjome dialogus, keitėme scenas ir t.t. Tarp manęs, kaip Džiugo ir mano kuriamo personažo nėra nieko bendro, bet todėl ir įdomu filmuotis, nes gali, nors ir laikinai, pabūti kito žmogaus kailyje,“ – teigė aktorius D.Siaurusaitis.

„Vyrų svajonės“ kinuose nuo vasario 3 d.

Skaitykite daugiau