Ingai Norkutei sukako 46-eri: „Geriausia dieta yra meilė, darbas ir geras seksas“

Inga Norkutė / LNK nuotr.
Inga Norkutė / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-03 08:47
AA

„Aš nebevalgau, o lesu“, – juokdamasi apie mitybos įpročius pasakojo žinoma aktorė Inga Norkutė, gegužės 3 dieną mininti savo 46-ąjį gimtadienį.

Žinoma moteris šypsosi – maisto tema jai yra aktuali ir per svarbias šventes. „Valgau mažiausiai penkis kartus per dieną ir itin nedideliais kiekiais“, – pasakojo pašnekovė.

Jos pusryčiai yra vidurdienį. Jie dažniausiai būna lengvi ir be pieno produktų ar košių. Pavyzdžiui, dienos pradžiai aktorė renkasi žalumynų kokteilį su avokadu.

„Nesu „karbonadinė“. Ir pieno produktų atsisakiau prieš maždaug dvejus metus. Majonezo šaukštą įdedu nebent į mėsos marinatą. Retai valgau ir kiaulieną. Na, bet cepelinu kartais susigundau“, – sakė I. Norkutė.

Aktorė pabrėžė mėgstanti žuvį ir... alkio jausmą. Jei reikia energijos, ji suvalgo obuolį, riešutų, chalvos, džiovintų abrikosų ar razinų.

„Riešutų su savimi turiu visada – rankinėje ar kišenėse. Kai leki, dirbi, tuomet nėra kada galvoti apie maistą“, – sakė I. Norkutė.

Pašnekovė šypsosi – nors daugelis galvos, kad tai – reklama, iš tiesų ji kalba nuoširdžiai. „Lietuviškas maistines skaidulas „Colonwell“ aš atradau atsitiktinai. Tuomet, kai labiau rūpėjo sveikatos, o ne svorio metimo klausimas. Žinoma, puiku, kai tai pavyksta dar ir suderinti, tad, dabar man maistinės skaidulos dažnai tampa vakarienės pakaitalu“, – sakė aktorė.

I.Norkutė patikina – niekada aktyviai dietų nesilaikė. Jai svorį kontroliuoti pavyksta atsirenkant maisto produktus ir daug dirbant.

„Daugiausiai esu svėrusi 85 kilogramus. Dabar svarstyklės rodo 66-is… Lyg ir nieko ypatingo nedariau, savęs nekankinau, o tiesiog kai ko atsisakiau ir ėmiau dažniau užkandžiauti rinkdamasi sveikus produktus“, – sakė sukaktuvininkė.

Pastarąsias savaites jai kontroliuoti suvartojamo maisto kiekį padėjo ir sugedęs šaldytuvas. Kai jo nėra namuose, pasak aktorės, net ir laisvą vakarą nebekyla noras kuo nors pasilepinti. Tačiau I. Norkutė šypsosi – dienos be gyvybiškai svarbaus buitinio prietaiso tuoj baigsis – jį mylimai bičiulei gimtadienio proga nutarė padovanoti draugai.

„O šiaip geriausia dieta yra meilė, darbas ir geras seksas“, – atviravo aktorė.

Ji sakė palaikanti protingai lieknėjančias, o ne drastiškų priemonių besiimančias moteris. I.Norkutė visuomet pasidomi sveikatą palaikančiais ir sąmoningai svorį kontroliuoti raginančiais projektais. Pastarąsias savaites ji internete seka moteris, nusprendusias priimti trijų savaičių „Colonwell“ iššūkį. Iš šimtų jame dalyvauti panorusių lietuvių buvo išrinkta 30. Moterys sotumo jausmą sukeliančias ir žarnyno veiklą reguliuojančias skaidulas turi kasdien integruoti į savo mitybą. Į finalinį etapą pateko šešios dailiosios lyties atstovės. Kuri laimės 1000 eurų vertės čekį kelionei, paaiškės visai netrukus.