Išradingas merginos kerštas: buvusiam vaikinui išduoda „Sostų karų“ siužeto vingius

Emilia Clarke seriale „Sostų karai“ / „Scanpix“/AP nuotr.
Emilia Clarke seriale „Sostų karai“ / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-24 15:53
AA

Viena mergina, kuriai buvo neištikimas jos vaikinas, sugalvojo itin išradingą keršto planą – kiekvieną savaitę sugadina jam malonumą žiūrėti mėgstamiausią jo serialą „Sostų karai“ („Game of Thrones“) išduodama viską, kas buvo parodyta naujoje, jo dar nematytoje serijoje.

Vyrukas bandė visaip blokuoti savo buvusiąją socialiniuose tinkluose, tačiau ji kiekvieną pirmadienį sugalvoja vis išradingesnių būdų, kaip jam išplepėti viską, kas buvo parodyta naujoje serijoje („Sostų karai“ amerikiečių kabelinėje televizijoje HBO rodomi sekmadienio vakarais).

Neapsikentęs vyrukas su savo problema kreipėsi į socialinio tinklo „Reddit“ vartotojus tikėdamasis, kad gal kas nors pasiūlys, kaip reikėtų išspręsti šį klausimą. Štai jo, pasivadinusio Khalessiscorned slapyvradžiu laiškas-pagalbos šauksmas:

„Mudu kartu buvome beveik metus, prieš kelis mėnesius išsiskyrėme dėl atstumo ir to, kad tiesiog netikome vienas kitam. Didžiąją dalį mūsų santykių mes bendravome per atstumą, kol aš dirbau užsienyje, tad tai sunkino bendravimą. Buvau labai pavydus, nes ji turėjo daug vyriškos lyties draugų ir yra miegojusi su daug vaikinų. Leidau pavydui save užvaldyti, tad buvau jai neištikimas su savo buvusiąja ir keliomis kitomis merginomis. Ji apie tai sužinojo netrukus po to, kai mes išsiskyrėme, ir, suprantama, manęs nekenčia. Po skyrybų mes labai stipriai susipykome, konflikto metu aš jai pasakiau šlykščių dalykų, dėl ko gailiuosi, ir dabar ji su manimi nebesikalba ir nenori turėti nieko bendra.

Kai mes buvome kartu, ji mane supažindino su „Sostų karais“, ir šis serialas mane prikaustė. Deja, bet dirbdamas užsienyje negalėdavau jo pažiūrėti per televiziją, tad tekdavo kaip reikiant paieškoti geros kokybės įrašo, jei tokį iš viso būdavo įmanoma rasti. Čia, kur dirbu, interneto ryšys yra prastas.

Kai mes išsiskyrėme, ji mane užblokavo visais įmanomais kanalais. Bet, pirmadienį po šeštojo sezono premjeros, ji atblokavo mane ir pamačiau, kad gavau žinutę nuo jos. Apsidžiaugiau, nes pamaniau, kad galbūt ji man atleido ir galėsime toliau gyventi savo gyvenimus be pykčių, tačiau toje žinutėje tiesiogine to žodžio prasme buvo surašyta viskas, kas įvyko pirmoje serijoje.

Nuo tada ji kiekvieną pirmadienį man išduoda, kas buvo parodyta naujoje serijoje. Bandžiau prašyti jos liautis, bet ji ir vėl užblokuoja mane vos tik išsiunčia žinutę. Užblokavau ją per „WhatsApp“, bet ji tada tai padarė per „Facebook“. Kitą savaitę ji parašė per SMS žinutę. Ji net pasiskolino vieno mūsų bendro draugo telefoną, kad tai padarytų, ir aš ant to pasimoviau (mūsų bendri draugai yra artimesni su ja, ir panašu, kad dabar ir jie manęs nekenčia po to, ką ji papasakojo apie mane). Tada ji susikūrė netikrą „Facebook“ anketą su karštos merginos nuotrauka, kad aš ją priimčiau į draugus ir gavau dar vieną žinutę.

Negaliu pažiūrėti naujos serijos prieš jai viską sugadinant, nes turiu palaukti, kada mano dabartinė mergina grįš namo iš darbo, kad mes pažiūrėtume kartu.

Žinau, kad su ja elgiausi negražiai, bet aš tenoriu ir vėl ramiai žiūrėti savo mėgstamiausią serialą. Ar yra koks nors būdas, kaip aš galėčiau ją sustabdyti arba susitaikyti, kad ji nebegadintų man kiekvienos serijos žiūrėjimo?

Nors tikėjosi patarimų ir supratimo, vyrukas gailesčio tarp „Reddit“ vartotojų nesukėlė – žmonės po jo laišku negailestingai užsipuolė jį patį vadindami „neištikimu šikniumi“ ir, maža to, patys pradėjo siųsti jam žinutes su „Sostų karų“ siužeto vingiais. Neilgai trukus vaikinas ištrynė savo pagalbos prašymą.

Iškilminga šeštojo „Sostų karų“ sezono premjera Holivude (38 nuotr.)
+32
Kultinis serialas „Sostų karai“ (47 nuotr.)
+41