Išsiskyrė verslininkas Danielius Bunkus ir kone perpus jaunesnė Justina Stambrauskaitė

Danielius Bunkus ir Justina Stambrauskaitė / Vilmanto Žilinsko nuotr.
Danielius Bunkus ir Justina Stambrauskaitė / Vilmanto Žilinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-30 12:43
AA

Justina Stambrauskaitė (23) patvirtino išsiskyrusi su verslininku, Kauno mero patarėju Danieliumi Bunkumi (39), praneša Žmonės.lt.

„Mes išsiskyrėme. Tiesiog. Viešinu, kad nebesulaukčiau daugiau naktimis žinučių ir skambučių, kas, kur ir su kuo „mano vyrą“ matė“, – sakė J.Stambrauskaitė.

Žmonės.lt mergina patikslino, kad su D.Bunkumi drauge buvo dvejus metus.

Plačiau komentuoti skyrybų aplinkybių – kada, kodėl – J.Stambrauskaitė nepanoro.

Persekiojo kritika

Per dvejus metus, kuriuos praleido su D.Bunkumi, J.Stambrauskaitė patyrė ir šilto, ir šalto: mergina atsidūrė visuomenės dėmesio centre, drauge pora daug keliavo, nuolat kartu pasirodydavo pramogų pasaulio atstovų vakarėliuose.

Tačiau po padidinamuoju stiklu atsidūrusi pora nuolat klausėsi ir aštrios kritikos dėl nemažo įsimylėjelių amžiaus skirtumo – D.Bunkus už J.Stambrauskaitę vyresnis 16 metų. Maža to, J.Stambrauskaitė anksčiau pripažino nesyk girdėjusi pastabų, neva su D.Bunkumi yra tik dėl pinigų.

Justina Stambrauskaitė ir Danielius Bunkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pernai lapkritį J.Stambrauskaitė viešai rėžė atsaką kritikavusiems jos ir D.Bunkaus santykius.

„Tai nesu aš dvasios ubagė, nesu nei durnė, nei debilė. Turiu ir mamą, ir tėtį (biologinio savo tėvo jau seniai juo nebelaikau). Matau veidrodį. Matau jame ir Danielių. Žinau jo amžių, žinau ir savo. Gyvenime kartais sutinku ir vieną kitą jo buvusią žmoną. Ir merginą, ir meilužę. Nepatikėsite, su kai kuriomis netgi bendrauju. Su vienomis dėl to, kad man jos tikrai patinka, su kitomis – nes taip naudingiau.

Kuo dar nepatikėsite, visą laiką gyvenau pasiturinčioje šeimoje – patikėkite, man niekada nieko netrūko! Ir taip, aš suvokiu, kad jūs, tobulieji, visažiniai interneto žmonės, visur įžvelgiate materialius dalykus, nes „del ko gi daugiau ji galėtų draugauti su tokiu seniu?“ Galiu pasakyti, kad ilgalaikių teigiamų emocijų nenupirksi už šią sumą“, – tada sakė ji.

Justina Stambrauskaitė ir Danielius Bunkus (15 nuotr.)
+9