Išskirtinis V.Siegel interviu: apie D.Bunkaus įspėjimą prieš vestuves, perrašytą namą ir šeimos paslaptis

Viktorija Siegel-Suodaitė, Laurynas Suodaitis, Danielius Bunkus / LNK nuotr.
Viktorija Siegel-Suodaitė, Laurynas Suodaitis, Danielius Bunkus / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-04 21:12
AA

Verslininkės, nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio drama – bene labiausiai aptarinėjama pastarojo mėnesio tema, tačiau iki šiol moteris apie tai žiniasklaidoje, priešingai nei jos sutuoktinis, dar nekalbėjo. Vis tik ketvirtadienį ji davė išskirtini atvirą interviu ir pirmą kartą ryžosi papasakoti savo versiją po to, kai į jos ir sutuoktinio Lauryno Suodaičio namus atvyko policijos pareigūnai.

Pažvelgus į socialinius tinklus, Viktorija ir Laurynas daugeliui atrodė ideali pora: gražios nuotraukos, prabangus gyvenimas, kelionės, automobiliai, išskirtinės pramogos. Vis dėlto ne viskas buvo taip, kaip atrodė „Instagrame“. Viktorija Siegel praskleidė paslapties šydą ir davė atvirą interviu LNK laidai „Bučiuoju. Rūta“.

Moteris sakė, kad jau kurį laiką gyveno nuolat žeminama savo sutuoktinio. „Man nuolat kartodavo, kad aš nei šiokia nei tokia, kad nieko nemoku, kad moku tik prieš kamerą kaip beždžionė pašnekėti, bet esą nesugebu valdyti verslo, nemoku naudotis kompiuteriu, vadindavo įvairiausiais žodžiais. Tik kažkodėl aš pabaigiau kolegiją, o mano sutuoktinis tik 12 klasių baigęs“, – laidoje „Bučiuoju. Rūta“ pasakojo V.Siegel.

Viktorija Siegel-Suodaitė / LNK stopkadras

Paklausta, kaip jaučiasi po įvykusio skandalo, kuomet savo sutuoktiniui ji iškvietė policijos pareigūnus dėl galimo smurto, Viktorija sakė: „Kaip gali jaustis moteris, kuri patyrė tai, ką aš patyriau tą antradienį? Galbūt kažkam iš šono smagu tai vadinti serialu, realybės šou, bandyti iš to pasišaipyti, reitingus pasikelti, bet aš niekam, net savo priešui, nelinkėčiau atsidurti tokioje situacijoje. Nepamirškime, kad aš pagimdžiau prieš 7 mėnesius, o mano antra santuoka griūna, jaučiausi nevykėlė.“

Viktorija neslėpė – jai buvo labai baisu iškviesti policiją, tačiau tverti jau nebegalėjo – viskas ėjo tik blogyn ir blogyn. Jųdviejų su Laurynu santykiai pradėjo šlyti jau senokai, tačiau anksčiau imtis veiksmų ji nenorėjo, nes slėgė visuomenės reakcijos baimė ir gėda. Vietoj to ji kaltino save, kad kažką darė ne taip, kad gal per mažai darė ar ne ta kryptimi darė, todėl, ieškodama atsakymų, kreipėsi į gerai žinomą psichiatrą.

„Bandžiau išsiaiškinti, kas su manimi ne taip, bet kai atskleisdavau, kas vyksta mūsų šeimoje už uždarų durų, man ne vienas specialistas sakydavo, kad problema nėra manyje“, – sakė Viktorija ir pridūrė, kad su Laurynu planavo eiti pas scepacialistus kartu, tačiau tam kelią užkirto namie įvykęs ir į skandalą peraugęs konfliktas.

Laidos metu atskleidė, kas vis dėlto vyko už idealia šeima laikytos poros namų durų.

„Labai lengva iš šitos situacijos bandyti daryti cirką, bet tik moterys, patyrusios tą, ką patyriau aš, gali mane suprasti ir suvokti, kad tai yra labai baisu. Aš galiu užsidarius kambaryje verkti. Būna, vakarais atsiguli, bet jauti tokią vienatvę. Man sako, kad nesu vieniša, turi vaikų, draugų, bet niekas neatstos tos šeimyninės laimės, kuri antrą kartą sugriuvo. Tačiau turiu būti stipri, kad pati nepalūžčiau ir dėl to nematytų vaikai. Mano Nicolei yra penki metai. Ji jau prieš tai matė mano ašaras, įvairiausių pasispardymų“, – kalbėjo Viktorija, graudindamasi interviu metu.

Viena populiariausių nuomonės formuotojų pasakojo, kad skaudžiausiai jai girdėti Lauryno Suodaičio pasakymus ir visuomenės kaltinimus esą ji yra prasta mama. Anot jos, atvirkščiai nei įprasta daugelyje lietuvių šeimų, ji buvo ta, kuri uždirba pinigus, išlaiko šeimą ir finansuoja prabangų gyvenimo būdą.

Viktorija Siegel-Suodaitė / LNK stopkadras

„Mane visa Lietuva bando kritikuoti, bet už ką? Ką aš padariau? Ar aš nužudžiau žmogų? Ar aš su vaikais kažką blogo padariau? Ar aš pavogiau kažką iš jūsų? Ką aš jums padariau, kad sulaukiu tiek kritikos? Visi moka rėkti apie pogimdyvines depresijas, kaip baisu, kaip baisu. Žinokit, aš neturėjau laiko nei pogimdyvinei depresijai, nei dar kažkam, aš po 2 dienų po gimdymo grįžau į darbą. Aš labai norėjau būti su savo naujagimiu, bet viskas buvo ant mano pečių. Galvojat aš nenorėjau būti ta moteris, kuri mėgaujasi motinystės atostogomis ir gražiomis akimirkomis? Deja. Aš neturėjau vyro, kuris mus išlaikytų, nei tėvų milijonierių. O viskas kainuoja. Ir aš turėjau eiti dirbti, o ne ilsėtis“, – sakė Viktorija. Ji pridūrė, kad į gimdymą važiavo viena – tuo metu vyras buvo medžioklėje.

Paklausta apie itin aptarinėjamą temą, tris Viktorijos vaikų aukles, moteris sakė, kad esą jos sutuoktinis manipuliuodamas pateikia tik vieną, jam naudingą pusę.

„Žmonės stebisi, kodėl pas mus dirbo tiek personalo. Tai palaukit, jeigu aš turėjau tokį supervyrą, supertėtį, man kyla klausimas, kam šitiek auklių mums. Galima pagalvoti, kad nėra kur pinigų dėti, iš neturėjimo ką veikti prisisamdykim eilę auklių ir taškykim pinigus“, – ironizavo Viktorija. Ji atskleidė, kad pats Laurynas be jokių sąžinės priekaištų mielai naudodavosi auklių paslaugomis.

„Galiu atsakyti, kam tiek auklių. Viena iš auklių pas mus dirba jau penkerius metus ir yra ne tik auklė, bet ir namų šeimininkė. Tai Laurynas pamiršo paminėti, kad jam ji buvo itin reikalinga, kai jis sugalvojo laikytis keto dietos ir ne kas kitas, o auklė stovėdavo prie puodų ir gamindavo jam kasdien po penkis skirtingus indelius maisto. Jeigu reikėdavo išlyginti Lauryno baltinius, tai jam buvo labai patogu, kai ji išlygindavo. Tai man nesuprantamas jo noras apjuodinti savo vaiko mamą ir pateikti tik savo menamą tiesą, esą aš nieko nedarau ir man reikia auklių“, – piktinosi moteris.

Laidoje „Bučiuoju. Rūta“ ji neslėpė, kad tai ją labai skaudina. „Aš tiek bloga mama, kad į pirmą mūsų didelę kelionę į Dubajų vežiausi Nicolę be auklės. Prie Komo ežero irgi galėjau važiuoti tik su vyru, bet vežiausi ją kartu“, – ironizavo pašnekovė.

Viktorija Siegel prakalbo ir apie vieną pagrindinių jų santykių problemų – ginčus dėl turto. Ji sakė, kad išaugus verslui ir jų gyvenime atsiradus dideliems pinigams, ji nepasikeitė, kadangi visada gyveno pritekliuje.

Viktorijos Siegel-Suodaitės 28-ojo gimtadienio vakarėlis / Socialinių tinklų nuotr.

„Kai buvau su Danieliumi Bunkumi, gyvenau viename brangiausių miestų pasaulyje – Kanuose, mūsų draugai buvo milijonieriai ir milijardieriai. Būdama ankstesniuose santykiuose skridau su privačiu lėktuvu. Jau ir automobilį normalų turėjau, ir butą, ir iš reklamos uždirbinėdavau penkiaženkles sumas. Man bandoma prikabinti barakudos etiketę, bet jeigu būčiau tokia materialistė, būčiau radusi vyrą, kuris man būtų leidęs namuose sedėti, po parduotuves vaikščioti ir nosį krapštyti, – pasakojo V.Siegel. – Namas irgi yra pirktas iki santuokos. Jį pirkau, nes buvau su vienu vaiku ir kaip mąstanti mama norėjau, kad ji turėtų stogą virš galvos. Aš jį pirkau viena, kitaip jis nebūtų užrašytas ant manęs.“

Anot verslininkės asistentės Izabelės, L.Suodaičio padėtis buvo visai kitokia – jis pas Viktoriją atvyko basas, su vienu lagaminu ir „City Bee“.

„Jeigu jam nieko nebūtų reikėję, tai prieš vestuves jis būtų sutikęs pasirašyti priešvedybinę sutartį, bet jis pasakė – jei bus sutartis, vestuvių nebus. Nuo pat pirmų dienų Laurynas buvo pristatomas kaip verslininkas. O kokį sėkmingą verslą jis sukūrė iki manęs? Mačiau, rekvizituose, kad 2022 metais jo įmonėje buvo minus 15 ar 10 tūkst. eurų. Mes tikrai atėjome su skirtingais bagažais, bet man nerūpėjo. Aš jį taip įsimylėjau, kad sugrioviau savo šeimą ir palikau tuometinį sužadėtinį Danielių Bunkų. Tada prieš visą Lietuvą pasakiau – aš įsimylėjau“, – sakė V.Siegel.

Ji pridūrė, kad Lauryną pinigai labai paveikė – sutuoktinis mėgavosi prabangiu gyvenimu iš jos kišenės. „Jis kažkodėl nutyli, ko jam reikėjo: prabangiausių medžioklės drabužių, optikos, ginklų. Jam buvau padovanojusi automobilį, bet ir tas jam netiko, reikėjo patiuninguoto.“

Dabar įvairiose laidose interviu dalijantis Laurynas Suodaitis iš šio skandalo siekia pasipelnyti ir vykdo kampaniją „sužlugdyti Siegel“, mano Viktorija.

„Pradėkime nuo visų melų, kad man vaikai nerūpi ir yra tik su auklėmis, kaip aš pampersų nemoku pakeisti ir man jie smirdi. Jei esu tokia bloga mama, kuri nemoka nieko, kodėl jis su manimi norėjo vaiko? Man kyla klausimas: ar vaikas buvo vienas iš jo verslo planų?“, – LNK laidoje retoriškai klausė Viktorija.

Laurynas Suodaitis / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Moteris įsitikinusi – jos vyras galimai turi finansuotoją, kuris viską sustrateguoja ir sudėlioja, kad skyrybų metu padėtų jam atsiteisti nemenką pinigų sumą ir pasidaryti verslą.

„Laurynas galimai pardavė savo šeimą, žmogų, kuris jam pagimdė vaiką dėl pinigų. Aš net žinau sumas, kurios yra įvardytos“, – stebėjosi ji.

Tiesa, dėl Lauryno Suodaičio intencijų ji buvo perspėta dar prieš vestuves. „Mane, beje, buvo perspėjęs buvęs vyras Danielius Bunkus, bet aš taip aklai tikėjau ir mylėjau, kad nieko aplinkui nemačiau. Buvau per daug naivi, kuri nenorėjo matyti, kas vyksta ir pripažinti realybės. Didelė mano klaida, kad norėjau idealizuoti mūsų šeimą“, – atviravo Viktorija Siegel.

VIDEO: Viktorija apie galimus Lauryno planus prisiteisti nemenką pinigų sumą

VIDEO: Dėl santuokos išsaugojimo Viktorija kreipėsi į psichiatrus