Danielius Bunkus sureagavo į Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio dramą: „Nustokit patarinėti“

Danielius Bunkus, Viktorija Siegel, Laurynas Suodaitis /  Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt ir LNK nuotr.
Danielius Bunkus, Viktorija Siegel, Laurynas Suodaitis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt ir LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-17 09:58
AA

Verslininkas Danielius Bunkus pasisakė apie jau kurį laiką besitęsiančią nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel ir verslininko Lauryno Suodaičio dramą.

„Žmonės, neberašykit jūs man tų savo patarimų, ką man daryt ir ko nedaryt šitoj Suodaičių situacijoj. Nes jau nuoširdžiai už**so.

Aš nieko neturiu su jais bendro ir neplanuoju turėt. Aš juos abu seniausiai esu ramiai emociškai paleidęs į orą, kaip balionėlius. Nelinkiu jokio blogio nė vienam iš jų, taip kad pasilikit visas savo negatyvias nuomones ir patarimus sau ir nustokit patarinėti žmonėms, kurių jūs nei pažįstat, nei akyse matę, bet jaučiatės, kad turit savo nuomonę ir negalit nepatart.

Niekam ta jūsų nuomonė neįdomi be jūsų pačių, įsikalkit tai sau į galvą ir nerašinėkit man. Aš išvis ne prie ko, atstokit“, – rašė Danielius Bunkus.

Danielius Bunkus / Instagram nuotr.

Žmonės.lt primena, kad 2017-aisiais susižadėję Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus būdami santykiuose susilaukė dukters Nicole. 2020-aisiais pora išsiskyrė, o netrukus paaiškėjo, kad Viktorija pamilo Danieliaus geriausią draugą, jųdviejų dukters krikštatėvį Lauryną Suodaitį.

Konfliktas Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio namuose įvyko balandžio 4 d. apie 21 val. 49 min. Moteris informavo, jog vyras žodinio konflikto metu sudavė kelis smūgius į galvos sritį, trečiadienį pranešė Vilniaus policijos atstovas Tomas Bražėnas.

L.Suodaitis į Vilniaus policijos komisariato areštinę buvo uždarytas antradienį, kur trečiadienį buvo apklaustas ir tos pačios dienos popietę paleistas.

Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmai tenkino prokuroro prašymą ir įtariamajam skyrė kardomąją priemonę – įpareigojimą 2 mėnesius gyventi atskirai (skyriumi) nuo nukentėjusiosios, pranešė prokuratūra.

Šiuo metu atliekami būtini tyrimui veiksmai, renkami reikšmingi duomenys, siekiant išsiaiškinti įvykio aplinkybes.

Išėjęs iš areštinės, Laurynas Suodaitis davė komentarą žiniasklaidai, kuriame akcentavo, jog prieš savo žmoną Viktoriją nėra pakėlęs rankos. Daugiau skaitykite ČIA.

Laurynas Suodaitis / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Pati Viktorija instagrame rašė: „Esu sukrėsta, šoke, pažeminta. Daugiau negaliu nieko kol kas parašyti. Kiekvienas žodis dabar – neapsakomai sunkus. Atima visas jėgas. Tenoriu padėkoti medikams už pagalbą ir pareigūnams už greitį.“

Praėjus kelioms dienoms, V.Siegel pasidalijo dar viena žinute: „Bandau susiimti. Stengiuosi kiek galiu, bet nepavyksta. Aš bijau. Bijau visko. Prabust, eit miegot, išeit į lauką. Tas antradienis – juodžiausia diena mano gyvenime.

Meilė virto skausmo upe, o aš supratau, kad buvau apgauta, nes tikėjau žmogum, kuris ne tik to nevertas, bet jam viskas buvo tik žaidimas. Kaip ir dabar, viešai prieš kameras, žiniasklaidą, visus. Lygiai toks, kokiame buvau įvelta ir aš tiek metų. Jei ne mano vaikai – to tikrai neatlaikyčiau ir jis tai žino, tuo naudojasi. Skausmas, kuris liko, man jau darosi nebepakeliamas, jo nelinkėčiau niekam. Tai labai baisu, bet pasirodo jam – tai džiaugsmą kelia.“

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba