Ištraukti „Eurovizijos“ burtai: paaiškėjo, kuriame pusfinalyje pasirodys Lietuva ir su kuo teks varžytis

„Eurovizijos“ dainų konkurso burtai / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Antradienį Liverpulyje vyko reikšmingas vakaras, kurio metu buvo traukiami „Eurovizijos“ burtai. Jų metu paaiškėjo, kuriame pusfinalyje ir su kokiais varžovais pasirodys Lietuva 67-ajame dainų konkurse.

Antradienio vakarą tiesioginės transliacijos metu iš Liverpulio buvo traukiami burtai. Jų metų paaiškėjo, kuriame pusfinalyje pasirodys kiekviena šalis.

Burtai lėmė, kad Lietuva šiemet pasirodys antro pusfinalio antroje dalyje. Antrame pusfinalyje Lietuva varžysis kartu su Armėnija, Kipru, Rumunija, Danija, Belgija, Islandija, Graikija, Estija, Albanija, Australija, Austrija, San Marinu, Slovėnija, Gruzija ir Lenkija.

Pirmame pusfinalyje pasirodys Serbija, Latvija, Airija, Norvegija, Portugalija, Kroatija, Malta, Švedija, Moldova, Šveicarija, Izraelis, Nyderlandai, Suomija, Azerbaidžanas ir Čekija.

Transliacijos įrašas:

Primename, kad šiandien paaiškėjo 67-ojo „Eurovizijos“ dainų konkurso, kuris gegužės mėnesį vyks Liverpulyje, tema ir šūkis: „United By Music“ („Suvienyti muzikos“).

Naujasis šūkis rodo unikalią Jungtinės Karalystės, Ukrainos ir priimančiojo miesto Liverpulio partnerystę, kuria siekiama, kad „Eurovizijos“ dainų konkursas pasiektų viso pasaulio žiūrovus, ir neįtikėtiną muzikos galią suvienyti bendruomenes. Jis taip pat atspindi pačias konkurso ištakas, sukurtas siekiant suartinti Europą per bendrą televizijos patirtį įvairiose šalyse.

Praėjusiais metais laidą žiūrėjo daugiau nei 160 milijonų žiūrovų, todėl ryški ir platesnė tapatybė puoselėja šią bendrą kultūrinę patirtį, kai milijonai širdžių plaka kaip viena.

Įkvėptos Ukrainos ir Jungtinės Karalystės vėliavų, naudojamos spalvos atspindi konkurso džiaugsmą ir įvairovę.

Spalvingas EKG (elektrokardiogramos) efektas sukuria virtinę širdžių, kurių kiekviena reaguoja į ritmą ir garsą, kad iliustruotų bendrą visų „Eurovizijos“ dalyvių ir žiūrovų širdies plakimą.

Mus visus „vienija muzika“. Naudojamas šriftas pavadintas „Penny Lane“, kurį įkvėpė XX a. ketaus ženklai su Liverpulio gatvių pavadinimais, ir tai yra palinkėjimas į turtingą miesto muzikinį paveldą.

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas nuskambės vasario 18 dieną. Jo metu paaiškės Lietuvos atstovas didžiojoje „Eurovizijoje“.

Nors 2022 metų didžiojoje „Eurovizijoje“ nugalėjo Ukrainos atstovai, dėl šalyje vykstančio karo gegužę per atrankas išrinktas Lietuvos atstovas vyks į Jungtinę Karalystę, Liverpulį.

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo“ antros laidos filmavimas (99 nuotr.)
+93
Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo“ pirmojo pusfinalio filmavimas (105 nuotr.)
+99
Skaitykite daugiau