Italijoje slaptai susituokė Artūras Zuokas ir Augusta Jusionytė

Artūras Zuokas ir Augusta Jusionytė / Irmanto Gelūno / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Artūras Zuokas ir Augusta Jusionytė / Irmanto Gelūno / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-10 09:30
AA

Politikas Artūras Zuokas (54) slaptai susituokė su smuikininke Augusta Jusionyte (37). Vestuvės įvyko spalio 8-ąją. Nuotaka Žmonės.lt atskleidė, kad jas iškėlė ne Lietuvoje.

Žinią apie vestuves su Artūru Zuoku portalui Žmonės.lt patvirtino pati Augusta Jusionytė.

„Taip, galiu patvirtinti“, – sakė ji Žmonės.lt, tačiau nenorėjo pasakoti, kada įvyko vestuvės.

Visgi paklausus, ar ceremonija vyko bažnyčioje, ji atskleidė daugiau detalių.

„Mes susituokėme Italijoje, bažnyčioje“, – sakė ji.

Augusta Jusionytė yra smuikininkė. Muzikantė A.Jusionytė koncertuoja su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO.

Artūras Zuokas ir Augusta Jusionytė / Socialinių tinklų nuotr.

Žmonės.lt bandė susisiekti ir su A.Zuoku, tačiau politikas telefonu neatsiliepė. Vėliau jis apie vestuves pranešė socialiniuose tinkluose – pasidalijo įrašu ir jųdviejų su Augusta nuotrauka.

„Mūsų draugas kunigas Paolo, šį šeštadienį palaimindamas mano ir Augustos santuoką, citavo savo pamoksle Šv.Raštą :

,,Viskam yra metas, ir kiekvienam reikalui tinkamas laikas po dangumi…

Laikas perplėšti ir laikas susiūti;

Laikas tylėti ir laikas kalbėti;

Laikas mylėti ir laikas nekęsti;

Laikas karui ir laikas taikai.’’

Dabar – mūsų laikas. Meilės mes neatradome. Mes ją KURIAME. Kasdien. Drauge. Kartu mums lengva, gera ir saugu.

Esame laimingi ir dėkingi gavę palaiminimą. Dėkojame visiems už sveikinimus ir palaikymą!“, – rašė A.Zuokas.

Portalui lrytas.lt A.Zuokas teigė, jog nedidelė ceremonija ir vakarienė įvyko savaitgalį, jiems svarbioje vietoje. Augusta papasakojo ir daugiau detalių apie vietos pasirinkimą.

„Šį pavasarį su Artūru organizavome paramos Ukrainai koncertą Sicilijoje. Tad natūraliai besigrožint įspūdingais gamtos ir jūros vaizdais kilo mintis būtent čia, Sicilijoje prisiimti įsipareigojimus vienas kitam“, – sakė ji.

Artūrą ir Augustą, kaip teigia minėtas portalas, sutuokė jų artimas draugas, italų kunigas Paolo, kuris kelerius metus gyvenęs Lietuvoje išmoko lietuviškai. Jų ceremonija vyko mažoje jaukioje bažnytėlėje, netoli jūros.

Primename, politikas Artūras Zuokas savo naująją mylimąją smuikininkę Augustą Jusionytę pristatė parodos „Vilnius amžinai. Dailės kūrinių ir vadovų po miestą dialogas“ atidaryme. Tada jie buvo užfiksuoti Žmonės.lt nuotraukose besilaikantys už rankų.

Artūras Zuokas su smuikininke Augusta Jusionyte / Irmanto Gelūno nuotr.

Anksčiau A.Zuokas buvo vedęs Agnę Zuokienę. Žinia apie jų skyrybas žiniasklaidoje pasklido 2019-ųjų birželio viduryje.

2021-ųjų spalį Artūro ir Agnės Zuokų skyrybų byloje padėtas taškas – Vilniaus apylinkės teismas oficialiai nutraukė jųdviejų santuoką.

Artūras Zuokas anksčiau Delfi TV laidoje „Kasdienybės herojai“ atskleidė daugiau detalių apie savo ir Augustos Jusionytės santykius. Jis teigė, kad yra įsimylėjęs. Papasakojo ir apie tai, ar jiems trukdo 17-kos metų skirtumas.

„Viskas vyko labai natūraliai, vis dar esame vienas kito pažinimo procese. Nesu šoklys iš vienų santykių į kitus. Esame diskutavę apie metų skirtumą, bet suprasti mus gali tik tie, kurie patys tai patyrę, to neišmoksi iš knygų“, – sakė jis.

Artūras tikino, jog su Augusta santykius pradėjo tik skyrybų proceso metu. Su Agne oficialiai jie ėmė skirtis prieš trejus metus, o dar metus gyveno skirtinguose miegamuosiuose.

Jis paprieštaravo savo buvusiai žmonai Agnei, kuri anksčiau feisbuke parašė, jog garsi smuikininkė vyro gyvenime buvo jau prieš 12-ka metų.

„Mano gyvenime tai, kuo galiu džiaugtis, atsirado tik skyrybų proceso metu. Žinot, kartais žmonės, norėdami pateisinti save, ieško priežasčių, nors tai yra visiškai klaidingas kelias. Tai, kas buvo pasakyta, kad skyrybų priežastis yra kita moteris, yra netiesa. Tai netgi bandymas griauti aplinkinių žmonių gyvenimą, kas yra neteisinga.“

Buvusios žmonos Agnės paviešintas vaizdo įrašas, kuriame groja Augusta, kaip A.Zuokas sakė, tikrai yra iš jo kompiuterio. Tačiau jis darytas tuo metu, kai jis su savo tuometine žmona buvo išsiskyręs jau daugiau nei pusmetį.

„Neištikimybė, kaip dabar teigia Agnė, yra jos teisme naudojama taktika, siekiant tam tikrų tikslų, pirmiausiai, aišku, materialių tikslų, bet nieko bendro su teisybe.“

Artūras Zuokas su smuikininke Augusta Jusionyte / Irmanto Gelūno nuotr.

Paklausus, ar vyras bendrauja su savo buvusia žmona ne tik per feisbuką, šis tiesiog atsakė, jog bendrauja su vaikais.

Laidos „Kasdienybės herojai“ vedėjai pasiteiravus, ar su naująja mylimąja norėtų susilaukti vaikų, A.Zuokas neturėjo atsakymo. Tikino, jog jie yra gražiame kelyje.

Politikas sakė, jog kartu dar negyvena, nes Augusta daug koncertuoja. Šiuo metu jis gyvena bute, o namą gražiausioje Vilniaus vietoje jau yra pardavęs.

Apie vestuves atvirauti dar irgi nebuvo linkęs, tačiau teigė, jog, jo nuomone, jeigu santykiai nuoširdūs, jie turi baigtis abipusiu įsipareigojimu.

Artūras Zuokas ir Augusta Jusionytė (8 nuotr.)
+2