Įvaizdį pakeitusios Monikos Marijos premjera: „Taip intymiai dar nesu atlikusi kūrinio“

Monika Marija / Pauliaus Butkaus nuotr.
Monika Marija / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-08-20 08:18
AA

Laisva ir nepriklausoma – šis žodžių junginys puikiai tiktų apibūdinti atlikėjai Monikai Marijai, neseniai paskelbusiai apie perversmą savo profesiniame gyvenime. Nuo ankstesnių prodiuserių atsiskyrusi mergina sakė, kad nieko, kas buvo, nekeistų, tačiau prisipažino į praeitį nebesižvalganti ir kartu su „Sapiens Music“ bei Žmonės.lt pakvietė išvysti naujausią jos vaizdo klipą.

Režisieriaus Sauliaus Baradinsko projektą „Sapiens Music“ Monika Marija sekė nuo pat jo atsiradimo pradžios.

„Kai tik pasirodė šis projektas, slapta troškau tapti jo dalimi. Sauliui jau pasakojau, kad jo idėja man pasirodė unikali. Iš savo, kaip atlikėjos pusės, nors ir žinojau, ką daryti scenoje, kaip elgtis prieš kameras, taip intymiai, kaip šiame vaizdo klipe, aš dar niekada nesu atlikusi kūrinio. Anksčiau, stebėdama šiame projekte dainas atliekančius kūrėjus, aš dažnai susimąstydavau, o kaip pati jaučiausi tokioje situacijoje?“ – Žmonės.lt pasakojo Monika Marija.

Monika Marija / Pauliaus Butkaus nuotr.

Monika džiaugėsi susipažinusi su „Sapiens Music“ komanda ir tapusi jos bendros idėjos dalimi. „Mano pačios gyvenime vyksta labai daug pokyčių, pradėjau naują etapą – įvyko perversmas ne tik profesiniame, bet ir asmeniniame gyvenime“, – sakė neseniai iš esmės savo įvaizdį pakeitusi atlikėja.

Monika Marija teigė į savo pasaulį įsileidusi daugiau šviežumo, lengvumo. „Visą laiką dainuodama norėjau savo istorijas pasakoti dar atviriau. Manau, šiame projekte tikrai įgyvendinau savo siekį“, – šypteli dainininkė.

„Galiu prisipažinti, kad tik vieninteliam Sauliui papasakojau visą šios dainos istoriją. Nemelavau savo klausytojams, tiesiog neatskleidžiau visų detalių. Saulius man pasirodė toks žmogus, kuris sugeba sukurti jaukią energiją, verčia juo pasitikėti“, – teigė atlikėja.

Anot Monikos, daina „Pamelavau“ yra apie drąsų žmogų, merginą, kokia ji pati siekia tapti.

Monika Marija / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Kūrinys pasakoja, jog kartais mes priimame neteisingų sprendimų gyvenime, ne visai etiškų, bet... netgi jų nereikia gailėtis. Todėl ant lentos vaizdo klipo pabaigoje aš palieku žinutę: „Ir taip pat dar kartą padaryčiau.“

Monika Marija / Pauliaus Butkaus nuotr.

Monika Marija neslėpė – jei galėtų sugrįžti į visus praėjusius gyvenimo etapus, nieko nekeistų.

Filmuojant šį vaizdo klipą, atlikėjai užteko dvieju dublių. „Dar prieš tai sakiau Sauliui, kad mano sėkmingiausias, gražiausias skaičius yra du. Daug puikių dalykų siejasi su juo. Taip jau nutiko, kad ir šį kartą, jis buvo lemtingas“, – juokėsi Monika.

Atlikėja dėl greit pasiekto norimo rezultato labai apsidžiaugė, juk tai, kas pavyksta pačioje pradžioje – be galo nuoširdu.

„Monika su šiuo kūriniu ir pasirodymu parodė itin stiprų savo artistiškumą, kuriame pajaučiau pyktį ir ryžtą. Man tiek ši daina, tiek Monikos pasirodymas parodė, kiek daug spalvų turi muzika ir gyvas jos atlikimas“, – apie naujausią jųdviejų benrdą darbą sakė Saulius Baradinskas.

Žmonės.lt primena, kad „Sapiens Music“ – tęstinis muzikos projektas. „Pasitelkdami muziką, mes kartu su komanda kalbame apie emocinę sveikatą, įkvėpiame nebijoti savo pažeidžiamumo. Juk dažnai į muzikos atlikėjus, ypač į tuos didelius, populiarius, žvelgiame tarsi iš tolo – jie mums atrodo stipresni, sėkmingesni, laimingesni negu mes patys. Mūsų projekte priartėjame prie jų, suteikiame žiūrovams galimybę užmegzti kontaktą su atlikėjų širdimi“, – įsitikinęs projekto iniciatorius Saulius Baradinskas.

Praėjusią savaitę su komanda jis pristatė ir patronų kampaniją, pakviesdamas klausytojus prisidėti prie projekto tęstinumo.

„Pasileisdami patronų kampaniją mes norime visus pakviesti prisidėti prie muzikos pokyčio Lietuvoje, kad žmonių muziką kurtų tie patys žmonės”, – teigė jis.