Įvertinkite: grupė „Rondo“ pristato naują dainą „Nemeluos ji“

„Rondo“ ir „Božolė“ choras / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
„Rondo“ ir „Božolė“ choras / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-13 08:56
AA

„Dainos pirmajai meilei taip ir neparašiau. Labai trumpa ji buvo. Stovyklinė“, – su šypsena sako grupės „Rondo“ siela Aleksandras Ivanauskas-Fara, pristatydamas naujausią kolektyvo darbą – dainą „Nemeluos ji“.

Ji – tai meilė. Jauki ir neskausminga. Reikalinga ir dosni. Daina, anot Aleksandro Ivanausko-Faros, yra naujo skambesio paieškų rezultatas.

„Norėjosi ko nors šiuolaikiško ir netikėto. Daug koncertuojame, dalyvaujame įvairiuose projektuose, todėl naujausios tendencijos mums taip pat yra artimos“, – patikino pašnekovas.

Per pastaruosius kelerius metus gimusios naujos „Rondo“ dainos buvo skirtos konkrečioms progoms – iniciatyvoms, televizijų renginiams, sukaktims. Todėl „Nemeluos ji“ tarsi pradeda naująjį grupė kūrybinį etapą, kurio rezultatas – po maždaug ketverių metų pertraukos pasirodysiantis albumas.

Aleksandro Ivanausko-Faros įsitikinimu, tam, kad kūrinys atrastų savąjį gerbėją ir taptų populiarus, šiais laikais prireikia dvejų ar net trejų metų. Tada, pasak atlikėjo, kai buvo mažesnė muzikinė pasiūla dainoms išryškėti bendrame kontekste pakakdavo itin trumpo laiko tarpo.

„Tai buvo viena iš priežasčių, kodėl neskubėjome kurti dainų būtent albumui“, – patikino Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Pirmiausia gimsta visų „Rondo“ dainų muzika. Taip buvo ir šįkart. Tekstą, pasiklausęs to, ką sukūrė rondiečiai, parašė poetas Gintaras Patackas.

„Na ir pridėjau į jį sacharino šįkart!“ – juokiasi kūrėjas, įgyvendinęs Aleksandro Ivanausko-Faros sumanymą – griežtoką muziką „palepinti“ švelniu, pozityviu tekstu.

„Rondo“ / Grupės archyvo nuotr.