Aleksandras Ivanauskas-Fara tapo „Lietuvos balso“ mokytoju

Aleksandras Ivanauskas-Fara / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Aleksandras Ivanauskas-Fara / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-06-17 09:56
AA

Prie muzikinio projekto Lietuvoje „Lietuvos balsas“ prisijungia dar vienas naujas mokytojas – scenos deivės Rūtos Ščiogolevaitės, projekto veterano Donato Montvydo bei Deivio ir Renatos konkurentu projekte tampa legendinės grupės „Rondo“ vokalistas ir siela Aleksandras Ivanauskas-Fara. Šiandien jis švenčia savo gimtadienį.

„Labai džiaugiuosi prisijungęs prie profesionaliausio TV rinkoje muzikinio projekto. Šiemet komandos, tikiu, bus itin stiprios, o įnirtinga muzikinė kova prasidės jau aklosiose perklausose. Visi mokytojai tikri profesionalai, lengvai atskirs tikrą talentą nuo tariamo – teks ne juokais pasivaržyti su kiekvienu mokytoju dėl kiekvieno dalyvio ir geriausio balso“, – sako muzikos legenda A. Ivanauskas-Fara.

TAIP PAT SKAITYKITE: Katažina Zvonkuvienė atsisveikino su „Lietuvos balsu“: „Kiekviena pabaiga – tai nauja pradžia“

Naujasis projekto mokytojas pabrėžia, jog jam svarbiausia tai, kas atsispindi paties projekto pavadinime – balsas, taip pat sceninė laikysena, charizma ir santykis su žiūrovu: „Man dalyvių apranga, grožis-negrožis nieko nereiškia. Gali ateiti paprastas vaikinukas su džinsais ir megztiniu, svarbiausia kaip jis dainuos, ar sujaudins mano ir žiūrovų, klausytojų širdis.“

Aleksandras įsitikinęs – baimė dainininkams dažnai pakiša koją. Todėl savo būsimiems komandos nariams jis pažada padėti jos atsikratyti, kad net pasibaigus projektui jie drąsiai liptų į sceną ir tęstų savo svajonę dainuoti.

„Ko savo komandoje tikrai nenoriu – intrigų, tad tokių dalyvių, kurie sieks perkąsti gerklę kitiems, prašau – nesirinkite manęs į mokytojus, – griežtas „Lietuvos balso“ mokytojas. – Konkurencija gali būti tik dėl gerų rezultatų ir iš meilės muzikai. Netoleruosiu intrigų, pavydo ir nepagarbos vienas kitam.“

Norite pirmieji išgirsti ir pamatyti, kas šiemet bus A.Ivanausko-Faros komandoje? O kokie balsai sužavės jau trečią kartą į „Lietuvos balso“ kėdę sėsiantį  D. Montvydą? Skubėkite įsigyti bilietus į birželio 29, 30 ir liepos 2 dienomis vyksiančias akląsias perklausas.

Aleksandras Ivanauskas-Fara / LNK nuotr.