Įžūliai pavogta „Balmain“ kolekcija: plėšikai įsiveržė į sunkvežimį ir pasisavino 50 kūrinių

Olivieris Rousteingas ir jo kolekcija / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Olivieris Rousteingas ir jo kolekcija / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-18 18:35
AA

Rugsėjo 27-ąją Paryžiaus mados savaitėje turėjo būti pristatyta naujausia „Balmain“ drabužių moterims kolekcija, tačiau pakeliui į kūrybos direktoriaus Olivierio Rousteingo būstinę buvo pagrobtas sunkvežimis su daugiau nei 50 kūrinių iš artėjančio šou.

Šeštadienį „Balmain“ kūrybos direktorius Olivieris Rousteingas socialiniame tinkle „Instagram“ pranešė apie nusikaltimą: buvo pavogta 50 mados namų kūrinių, skirtų būsimam Paryžiaus mados savaitės šou. Pasak Rousteingo įrašo, rugsėjo 16 d. jis pabudo 9 val. ryto, kad pradėtų darbą prie kolekcijos, tačiau netrukus jam buvo pranešta, kad drabužius vežusį sunkvežimį „pagrobė grupė žmonių“, o vagys su visu kroviniu paspruko.

„Tiek daug žmonių taip sunkiai dirbo, kad ši kolekcija įvyktų. Mes viską perdarome iš naujo, bet tai yra taip negarbinga“, – rašė jis.

Oliveris Rousteingas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

O.Rousteingui ir „Balmain“ komandai bus didžiulė užduotis atkurti visą šou iki iš pradžių numatytos datos – rugsėjo 27 d., tačiau kūrybos direktorius tvirtina, kad jie dirbs „dienomis ir naktimis“, kad kolekcija būtų pristatyta laiku.

Laimei, per apiplėšimą niekas nenukentėjo, o O.Rousteingas patvirtino, kad sunkvežimio vairuotojas saugus. Nuo tada, kai pasirodė ši žinia, internete buvo daug spėliojimų, kas galėtų būti atsakingas už šį nusikaltimą, tačiau valdžios institucijos nieko oficialiai nepatvirtino.

Galima tik stebėtis tokio konkretaus nusikaltimo motyvais – pavogti daiktai, be abejo, iš karto bus atpažįstami kaip „Balmain“ kūriniai, todėl bandymas juos parduoti nusikaltėliams bus itin sudėtingas.

Pavogta „Bailman“ rudens-žiemos 2023-2024 kolekcija / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Įžymūs mados pasaulio atstovai O.Rousteingui noriai reiškė paramą.

„Siunčiu tau visą savo meilę. Žinau, kad tu ir tavo kūryba sugebėsite tai įveikti!“, – rašė Donatella Versace.

Linda Evangelista ir daug kitų mados ir pramogų pasaulio atstovų taip pat išreiškė O.Rousteingui palaikymą.