Įžymybės, kurios labiau vertina natūraliąją mediciną. Ko iš jų galima išmokti?

Oprah Winfrey, Jessica Alba, Cameron Diaz / „Vida press“, „Scanpix“ nuotr.
Oprah Winfrey, Jessica Alba, Cameron Diaz / „Vida press“, „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-28 12:00
AA

Alternatyvius medicininius gydymo būdus tokius kaip masažas, akupunktūra ar vaistinės žolelės naudoja maždaug 38 proc. amerikiečių. Taigi, visai nekeista, kad tarp įžymybių taip pat yra tokių, kurios vis labiau pasikliauja natūraliomis medicinos ir grožio priemonėmis.

Vis daugiau pasaulyje žmonių tampa sąmoningesni ir nenori savo kūno teršti cheminiais vaistais ar atsiduoti chirurgų skalpeliui. Neretai daugeliui akis atveria garsių žmonių istorijos, juk jie įtaką gali padaryti milijonams žmonių.

Vis daugiau pasaulyje žmonių tampa sąmoningesni ir nenori savo kūno teršti cheminiais vaistais ar atsiduoti chirurgų skalpeliui. Neretai daugeliui akis atveria garsių žmonių pavyzdys.

Oprah Winfrey

Akivaizdu, kad Oprah Winfrey nespjauna į natūraliosios medicinos šulinį. Jos televizijos laidoje pasirodė ne vienas natūraliosios medicinos šalininkas, o su jais pokalbiai būdavo atviri ir išsamūs. Žiniasklaida kritikavo, kad Oprah Winfrey skatina nepatvirtintus alternatyviosios medicinos būdus. Garsi moteris teigė, jog mano, kad žiūrovai supranta, kad ji paprasčiausiai pateikia informaciją, o ne pritaria natūraliai medicinai ar kuriai nors iš jos aptartų procedūrų. Atsižvelgiant į tai, kokia yra jos įtaka auditorijai, laidų vedėja neabejotinai yra įsitikinusi daugelį žiūrovų, kad alternatyvūs gydymo būdai veikia.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žavingi vyrų poelgiai, kurie patinka moterims

Oprah Winfrey / Chris Craymer nuotr.

Tomas Kruzas

2005 m. Holivudo aktorius viešai kritikavo Bruk Šilds pogimdyvinės depresijos gydymą, kai 2003 m. gimė jos dukra. Kruizas pasisakė prieš antidepresantų vartojimą, sakydamas, kad ji nesuprato „psichiatrijos istorijos“. Kai laidos vedėjas paprašė jo paaiškinti pasisakymą, aktorius išreiškė abejones dėl depresijos buvimo, sakydamas, kad nėra tokio dalyko kaip cheminis disbalansas.

Richardas Gere‘as

Vienas garsiausių Holivudo budistų Richardas Gere‘as pradėjo medituoti 24 metų ir vis dar tai kasdien praktikuoja. Aktorius ne kartą pasakojo, kad tai kūrybingas procesas, kurio metu ieškoma „erdvės tarp minčių“ ir kad ji kiekvieną kartą vis kitokia. Atsipalaidavimo technika, pasak jo, gali palengvinti keletą negalavimų, pavyzdžiui, lėtinį skausmą, depresiją ir nemigą, be to, gali net padėti mesti rūkyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ligų išvengtumėte, jei laikytumėtės paprastų tiesų

vida_press_10.390848gk

Gwyneth Paltrow

Aktorė yra gerai žinoma kaip sveikatingumo guru. Ji net yra išleidusi kulinarinę knygą „It‘s All Easy“. Tačiau tai – ne tik kulinarinė knyga, joje aprašoma, koks maistas mūsų kūnui sveikiausias, aprašo įvairius organizmo valymo būdus, kurie padeda jaustis geriau. Knygoje ji remiasi savo gydytojo Alejandro Jungerio patarimais ir išmintimi.

Mariah Carey

Dainininkė yra sakiusi, kad pastoti jai padėjo akupunktūros gydymas. Ji mano, kad tai padėjo jai ne tik atsikratyti ligų ir baimių bei padėjo suvokti daugelį dalykų. Akupunktūra yra mėgstama Holivudo aktorių, ją yra išbandžiusios Cameron Diaz, Jennifer Aniston bei kitos garsenybės.

Princesė Diana

Ne paslaptis, kad princesė Diana turėjo valgymo sutikimų. Iš pradžių ji bandė juos įveikti pati, tačiau tai sekėsi nekaip. Nežinia, ar dėl šių problemų, tačiau prieš mirtį visų mylima princesė lankė kliniką, kuri specializuojasi kinų medicinos, pavyzdžiui, refleksologijos, hidroterapijos srityse bei gydo vaistinėmis žolelėmis.

TAIP PAT SKAITYKITE: 15 šimtametės jogės mitybos tiesų

Princesė Diana / Vida Press nuotr.

Jessica Alba

Aktorė Jessica Alba nusprendė parašyti knygą, nes norėjo sukurti saugesnę ir sveikesnę aplinką savo šeimai. Nusivylusi, kad neranda patikimos informacijos, kaip gyventi sveikiau, švariau, kai esi užimta mama, ėmėsi pati ieškoti sprendimo būdų. Knyga „The Honest Life“ (liet. „Sąžiningas gyvenimas“), išleista 2013-aisiais, pritraukia ne tik aktorės gerbėjų minias.

Jessica Alba pasakoja apie asmeninę atradimų kelionę ir duoda patarimų, kaip sveiką gyvenimo būdą padaryti įdomų, linksmą ir stilingą. Ji taip pat aptaria ir savo grožio rutiną, kaip vaikus auginti sveikai bei kūrybingai, rasti jiems veiklos, kuri būtų naudinga. Aktorės sprendimai yra paprasti, bet kartu labai apgalvoti, ir, reikia pripažinti, sąžiningi. Beje, aktorė turi savo sveikos ir natūralios kosmetikos liniją.

Jessica Alba su dukromis Honor ir Haven / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

Cameron Diaz

Garsioji Holivudo aktorė ne tik sau taiko įvairius būdus, padedančius atkurti natūralų grožį, bet apie juos garsiai kalba. Ji mano, kad kiekvienas turime jausti savo kūną, į jį įsiklausyti ir nepulti vos sunegalavus gerti vaistų. To gali neprireikti, jei žinosime, kaip gyventi sveikai. Aktorė jau yra parašiusi keletą knygų apie grožį. 2013-aisiais išleido „Kūno knygą“, kurioje dalijasi savo patarimais, kaip tapti sveikesnėms ir laimingesnėms. Tikriausiai visai nekeista, kad knyga tapo „The New York Times“ bestseleriu.

2016-aisiais išleido „Ilgaamžiškumo knygą“ apie senėjimą. Ji drąsiai sako: „Senti nėra gėdinga, bet reikia žinoti, kas vyksta su mūsų kūnu, ir gyventi sveikai.“ Šiose knygose galima rasti ir grožio patarimų, o informacija derinta su įvairiais specialistais.

Cameron Diaz / „Scanpix“/ „Sipa Press“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: 8 dalykai, kurie padės būti sveikesniems

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!