Įžymybių gyvūnai: užsidirba sau maistą, turi dizainerių aksesuarų ir ypatingą tualetą

Vaidas Baumila, Simona ir Jonas Nainiai bei Natalija Bunkė su augintiniais / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

„Jeigu manęs prieš 10 metų kas nors būtų paklausęs ar tu įsivaizduoji, kad gyvensi už miesto su septyniais šunimis, aš būčiau pasukiojus pirštą ir sakius: baikit juokus, ką jūs šnekat, tikrai ne... O paskui viskas gaunasi taip, kaip gaunasi“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakoja radijo ir televizijos laidų vedėja, patyrusi kinologė Skaiva Jasevičiūtė.

Namais Skaiva dalinasi su septyniais taksų veislės šunimis. Iš meilės šiai veislei Skaiva netgi įkūrė veislyną „Marselio kompanija“ ir užsiima profesionaliu šios veislės šunų veisimu.

Tuo metu dainininkas Vaidas Baumila, laidoje pasakodamas apie nuostolius, patirtus gyvenime atsiradus augintinei kokerspanielei Bitei, prisipažįsta, kad vienas jų jam atsiėjo solidžią sumą. „Mano pusantro tūkstančio eurų vertės specialios koncertinės ausinės buvo sugraužtos...“, – pasakoja V.Baumila.

Vaidas Baumila / LNK nuotr.

„Aš esu taip pamišusi, kad jauniausiam mūsų šeimos nariui Bruno nupirkau dizainerio kepurę, nors net nežinau užsidės ar jis ją neužsidės...“, – pasakoja Simona Nainė. Prekės ženklo „Nunu“ įkūrėjos, 34-erių Simonos ir muzikos prodiuserio, didžėjaus, 39-erių Jono Nainių namuose šiuo metu gyvena net trys šunys – Maltos bišonai penkiolikos metų Nainė, dešimties Nunu ir iš gyvūnų globos namų atkeliavęs vos pusmečio Bruno, meiliai kartais vadinamas Broniuku.

Simona ir Jonas Nainiai / LNK nuotr.

Komunikacijos specialisto, vyrams skirto žurnalo „L'Officiel Hommes“ vyriausiojo redaktoriaus Saugirdo Vaituliono namuose gyvena sfinksų veislės katinas Helas, kuris pats save išlaiko.

„Šita katė dirba nuo pat pirmųjų dienų. Kaip sakoma, nemokamų pietų nebūna, todėl daug dirbu aš, ir katė daug dirba“, – juokdamasis pasakoja S.Vaitulionis.

Taip sakydamas Saugirdas nė kiek nepagražina realybės. Buvęs jo katinas Koldūnas, draugiškai vadintas namų demonu, buvo ne mažesne socialinių tinklų žvaigžde nei jo šeimininkas. Savo paskyroje Saugirdas dažnai įkeldavo ne tik katino nuotraukas, bet ir vaizdingai aprašydavo jo krečiamas išdaigas ar nuotaikas. Taip atsirado kompanijų, kurios ėmė rūpintis katino maistu, kraiku, žaislais, ir kitais reikmenimis už reklamą socialiniuose tinkluose.

Saugirdas Vaitulionis / LNK nuotr.

„Katės prisiusiojo į Edgaro vardinius batus, ir viskas, teko juos išmesti lauk...“, – pasakoja dainininkė Natalija Bunkė. 39-erių dainininkės ir jos vyro Edgaro Eidėjaus namuose gyvena bengalų veislės katinas Maiklas ir Abisinijos veislės katė Lapė, o namuose ne viena keturkojams draugams pritaikyta erdvė, suderinta su interjeru.

Natalija Bunkė / LNK nuotr.

Natalija pasakoja, kad net remontuodama namų virtuvę moteris pagalvojo apie kačių poreikius. Indaujos apačioje buvo įrengta talpykla su kačių tualetu taip, kad jo nebūtų matyti, tačiau katės galėtų lengvai patekti.

„Nuo... Iki...“ – pirmadieniais, 20 val., tik per LNK.

Natalija Bunkė: Katės prišlapino į Edgaro vardinius batus

Garsūs žmonės su savo augintiniais (9 nuotr.)
+3

Skaitykite daugiau