J.Anusauskienė su mylimuoju Nerijumi mini gražią progą: „Tvirtai laikome apkabinę savo meilę“

Jurga Anusauskienė ir Nerijus Vernickas  / Irmanto Gelūno / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Jurga Anusauskienė ir Nerijus Vernickas / Irmanto Gelūno / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-25 09:38
AA

Fotomenininkės Jurgos Anusauskienės dienos kaip niekad kupinos meilės ir laimės – šiluma ją apgaubia gyvenimo draugas, tolimųjų reisų vairuotojas Nerijus Vernickas. Lapkričio 24-ąją įsimylėjėliai sutiko gražią progą – atšventė draugystės metines.

Džiugią šventę sutikusi J.Anusauskienė socialiniuose tinkluose pasidalijo mielais žodžiais, skirtais mylimajam Nerijui. Įrašu sutiko pasidalyti ir su portalu Žmonės.lt.

Šiandien – lygiai metai, kai mes švelniai, bet tvirtai laikom apkabinę savo Meilę.

Ačiū, Nerijau, kad Tu esi!“, – rašė J.Anusauskienė, pasidalijusi ir bendra jųdviejų nuotrauka.

Dar spalį J.Anusauskienė pasidžiaugė, kad su Nerijumi žengė svarbų žingsnį – palikęs namus Anykščiuose, Nerijus su Jurga įsikraustė į bendrą būstą.

„Pagaliau su Nerijumi įsikūrėm savo naujame bute, kuris yra įrengtas pagal mūsų poreikius: jaukus, stiligas, modernus, kompaktiškas ir labai ekonomiškas!

Abu užaugę socialistinėse dėžutėse, vėliau atėjus nepriklausomybei paslydę ant vartotojiškos gigantomanijos ir prisistatę bereikalingai didelių namų, galu gale išsigryninome, kas yra svarbu, kokybiškam gyvenimui!“, – tąkart rašė Jurga.

Gegužę, duodama interviu portalui Žmonės.lt, Jurga Anusauskienė buvo kaip niekad laiminga ir pripažino, kad be paliovos juoktis, šypsotis ir džiaugtis gyvenimu ją skatina naujas gyvenimo draugas Nerijus Vernickas. Tuo metu laime ir meile jie mėgavosi pusę metų.

Jurga juokėsi prisiminusi jų pirmąjį pasimatymą, mat šis įvyko labai linksmomis aplinkybėmis.

„Juokauju, kad mano gyvenime visada yra kažkokių nuotykių ir nei amžius, nei lytis jų nesumažins – tiesiog taip išeina. Taigi, turėjau keisti gyvenamąją vietą ir kraustytis, tad Nerijus džentelmeniškai pasisiūlė atvažiuoti iš Anykščių į Vilnių ir man padėti. Įsivaizduokit – savaitę pakavau visus daiktus, buvau pervargusi. Stovėjau tarp krūvos dėžių ir staiga atsidarė lifto durys. Pamačiau didžiulį glėbį rožių, labai gražų aukštą vyrą ir beprotišką ryžtą jo akyse, tarsi sakytų „Tu būsi mano“. Galvoju – „ojojoj“. Įvyko chemija – įsižiebė visi Mendelejevo lentelės elementai ir nieko nebegalėjau padaryti. Tuo labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi“, – kalbėdama su Žmonės.lt kvatojo įsimylėjusi moteris.

Jurga Anusauskienė ir Nerijus Vernickas / Irmanto Gelūno nuotr.

Jurga pridūrė, kad nors jausmai bei artumas tarp jų įsiplieskė jau pirmosiomis pažinties minutėmis, į meilę iš pirmo žvilgsnio ji visada žiūrėjo skeptiškai.

„Man atrodė, kad santykiams reikia laiko. Pirmiausia norisi žmogų pažinti ir suprasti, už ką jį myli, bet, matyt, niekada nereikia sakyti „niekada“ – man būtent taip ir įvyko“, – tikino ji.

Tarp Jurgos ir Nerijaus suderėjo viskas. Moteris sakė, kad terminas „antra pusė“ egzistuoja tikrai ne veltui. Juk santykiai – kaip dėlionė: jei detalės tinka, paveikslėlis susidėlioja.

„Jis, kaip ir aš, yra labai smalsus žmogus ir turi labai gerą humoro jausmą, tačiau sutapo ir traukė ne tik tai. Tiesa, mes – iš labai skirtingų pasaulių. Nerijus daugiau nei dvidešimt metų buvo tolimųjų reisų vairuotoju, o paskutiniais metais specializavosi ties šiaurės Norvegijos, Laplandijos maršrutais, kurie – labai sudėtingi. Nors visą gyvenimą labiausiai mėgau šiltus kraštus, paskui mylimą vyrą nukeliavau ir į šiaurę“, – kikeno moteris.

Fotogalerija:

Jurgos Anusauskienės ir Nerijaus Vernicko gyvenimo akimirkos (39 nuotr.)
+33