Jurga Anusauskienė – apie naują mylimąjį Nerijų: jausmai per neįprastą pasimatymą gimė akimirksniu

Jurga Anusauskienė ir Nerijus Vernickas / Asmeninio albumo nuotr.
Jurga Anusauskienė ir Nerijus Vernickas / Asmeninio albumo nuotr.
Giedrė Gedeikytė, Žmonės.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-05-30 15:32
AA

Sakoma, kad pavasaris – įsimylėjimo metas, pažadinantis net ir didžiausių cinikų jausmus. Tiems, kurie trokšta ir ieško meilės, pakilių jausmų skrynia atsiveria dar plačiau. Tai galėtų patvirtinti fotomenininkė Jurga Anusauskienė – neseniai užgimusi meilė tolimųjų reisų vairuotojui Nerijui ją verčia kone skrajoti. Vis tik portalui Žmonės.lt Jurga sako, kad norėti neužtenka – meilė aplanko tik tuos, kurie yra pasiruošę ją priimti ir puoselėti.

Fotografė Jurga Anusauskienė – kaip niekad laiminga. Be paliovos juoktis, šypsotis ir džiaugtis gyvenimu ją skatina naujas gyvenimo draugas Nerijus Vernickas, su kuriuo laime ir meile mėgaujasi jau pusę metų. Moteris tikina visuomet jautusi, kad kada nors bus labai laiminga, tačiau vėl įsimylėti sugebėjo tik žengusi ryžtingą žingsnį.

„Dažnai kartoju, kad norėti ir mylėti yra veiksmažodžiai, tad neužtenka tiesiog atsisėdus ant lovos kažko norėti – reikia imti ir daryti. Mes vienas kitą atradome pažinčių programėlėje „Tinder“, tad noriu padrąsinti visus, kurie nesiryžta imtis veiksmų“, – portalui Žmonės.lt sako Jurga Anusauskienė.

Pasak Jurgos, sunkiausias, tačiau kartu ir svarbiausias žingsnis yra sau pripažinti, kad ieškai meilės – juk gyvenimas galiausiai nuveda prie to, apie ką galvoji. Nerimą kėlė ir registracija pažinčių tinkle. Fotografė pasakoja, kad jaudulys kankino dėl nežinomybės, kaip jai seksis ir ką ten ras.

Jurga Anusauskienė ir Nerijus Vernickas / Asmeninio albumo nuotr.

„Iš tikrųjų ten yra visko, tačiau svarbu išsigryninti, ko ieškai ir nebijoti bandyti. Juk kai ateini į parduotuvę ir pamatai beprotiškai gražų drabužį, jo iškart neperki – pirmiausia pasimatuoji. Nereikia bijoti matuotis ir santykių. Reikia suprasti, kad paieškų etape gali būti visko, tačiau bandyti tikrai verta“, – svarsto J.Anusauskienė.

Laimei, noras būti laimingai bei rasti sau artimą žmogų nugalėjo jaudulį ir lapkritį suvedė su Nerijumi – Anykščiuose gyvenančiu tolimųjų reisų vairuotoju. Jurga juokiasi prisiminusi jų pirmąjį pasimatymą, mat šis įvyko labai linksmomis aplinkybėmis.

„Juokauju, kad mano gyvenime visada yra kažkokių nuotykių ir nei amžius, nei lytis jų nesumažins – tiesiog taip išeina. Taigi, turėjau keisti gyvenamąją vietą ir kraustytis, tad Nerijus džentelmeniškai pasisiūlė atvažiuoti iš Anykščių į Vilnių ir man padėti. Įsivaizduokit – savaitę pakavau visus daiktus, buvau pervargusi. Stovėjau tarp krūvos dėžių ir staiga atsidarė lifto durys. Pamačiau didžiulį glėbį rožių, labai gražų aukštą vyrą ir beprotišką ryžtą jo akyse, tarsi sakytų „Tu būsi mano“. Galvoju – „ojojoj“. Įvyko chemija – įsižiebė visi Mendelejevo lentelės elementai ir nieko nebegalėjau padaryti. Tuo labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi“, – kvatoja įsimylėjusi moteris.

Jurga priduria, kad nors jausmai bei artumas tarp jų įsiplieskė jau pirmosiomis pažinties minutėmis, į meilę iš pirmo žvilgsnio ji visada žiūrėjo skeptiškai.

Jurga Anusauskienė ir Nerijus Vernickas / Asmeninio albumo nuotr.

„Man atrodė, kad santykiams reikia laiko. Pirmiausia norisi žmogų pažinti ir suprasti, už ką jį myli, bet, matyt, niekada nereikia sakyti „niekada“ – man būtent taip ir įvyko“, – tikina ji.

Tarp Jurgos ir Nerijaus suderėjo viskas. Moteris sako, kad terminas „antra pusė“ egzistuoja tikrai ne veltui. Juk santykiai – kaip dėlionė: jei detalės tinka, paveikslėlis ir susidėlioja.

„Jis, kaip ir aš, yra labai smalsus žmogus ir turi labai gerą humoro jausmą, tačiau sutapo ir traukė ne tik tai. Tiesa, mes – iš labai skirtingų pasaulių. Nerijus daugiau nei dvidešimt metų buvo tolimųjų reisų vairuotoju, o paskutiniais metais specializavosi ties šiaurės Norvegijos, Laplandijos maršrutais, kurie – labai sudėtingi. Nors visą gyvenimą labiausiai mėgau šiltus kraštus, paskui mylimą vyrą nukeliavau ir į šiaurę“, – kalbėdama su Žmonės.lt kikena moteris.

Jurga Anusauskienė ir Nerijus Vernickas / Asmeninio albumo nuotr.

Kelionė jai suteikė labai daug džiaugsmo ir naujų patirčių. Ten ji įgyvendino seną svajonę – pamatė ir užfiksavo šiaurės pašvaistę.

„Buvo labai daug emocijų: kai pašvaistė pasirodė, rankos, kojos ėmė drebėti, viską pamiršau ir nespėjau jos nufotografuoti. Tada Nerijus mane nuramino ir pasakė, kad lauksim tol, kol man pavyks. Jis padrąsino ir labai palaikė, tad galiausiai pašvaistę užfiksavau“, – su meile savo partneriui kalba Jurga.

Jai ši kelionė buvo svarbi ne tik dėl įgyvendintos svajonės, bet ir dėl galimybės artimiau pažinti mylimojo profesiją ir jos niuansus. Tai, anot J.Anusauskienės, yra labai svarbu, norint nuoširdžiai suprasti savo antrąją pusę.

Jurga Anusauskienė ir Nerijus Vernickas / Asmeninio albumo nuotr.
Jurgos Anusauskienės užfiksuota Šiaurės pašvaistė / Asmeninio albumo nuotr.

Per pusę metų Jurga ir Nerijus išgyveno ir išbandymų, baimę dėl karo, ir daug gražių momentų. Per Kalėdas su Nerijumi ji supažindino savo šeimą, kuri jį labai šiltai priėmė.

„Visi jį labai myli, puikiai su juo sutaria ir priima kaip pilnavertį šeimos narį. Kartu praleidžiame daug laiko, turime bendrų pomėgių. Pavyzdžiui, Nerijui puikiai sekasi fotografija. Pasidalijau su juo savo patirtimi, tad kai einu fotografuoti, jis išsinuomoja antrą fotoaparatą ir keliauja kartu su manimi. Man tai šiek tiek kelia nerimą“, – juokauja Jurga Anusauskienė.

Meile besimėgaujanti moteris portalui Žmonės.lt tikina, kad stiprūs jausmai ją labai įkvepia ir skatina gyvenimą matyti ryškiau bei džiaugsmingiau: „Tikiu, kad visi esame verti meilės ir dviem žmonėms gyventi yra gerokai lengviau – juk su sparnais gali nukeliauti toliau, nei nueiti pėsčiomis.“

Fotogalerija:

Jurga Anusauskienė ir Nerijus Vernickas (12 nuotr.)
+6