J.Cameronas – apie „Įsikūnijimo“ tęsinį: „Jis bus emocionalesnis už pirmą dalį“

Filmo „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ filmavimo užkulisiai / 20th Century Studios nuotr.
Filmo „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ filmavimo užkulisiai / 20th Century Studios nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-27 14:16
AA

Režisierius Jamesas Cameronas įsimylėjo vandenynus. Tai akivaizdu būsimame jo filme „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ (angl. „Avatar: The Way of Water“). Ši juosta – tiesioginis 2009 metais „Oskarą“ pelniusio filmo „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) tęsinys.

J.Cameronas neseniai duodamas interviu kalbėjo apie tai, kaip filmas, kuris kino teatruose pasirodys gruodžio mėnesį, skiriasi nuo originalo

„Manau, kad jis labai emocingas. Manau, kad jis emocionalesnis nei pirmasis filmas. Manau, kad jame daugiau dėmesio skiriama veikėjų ir jų tarpusavio santykių dinamikai nei pirmame filme, bet jis neabejotinai suteikia reginį“, – apie tęsinį kalbėjo režisierius Jamesas Cameronas.

Originalaus filmo „Įsikūnijimas“ kartojimas šiuo metu rodomas kino teatruose ir režisierius dėl to išties džiaugiasi.

Kadras iš filmo „Įsikūnijimas“ – Samas Worthingtonas ir Zoe Saldana / „Scanpix“ nuotr.

„Užaugo visa karta, kuri šį filmą galėjo pamatyti tik namuose, todėl tai yra įdomi galimybė sugrąžinti žmones į kino sales. Ir dabar tai labiau savalaikis dalykas nei bet kada anksčiau, nes per pastaruosius porą metų kino teatrai patyrė didžiulius sunkumus“, – sakė J.Cameronas.

Režisierius, žinoma, turi omenyje, kaip kino teatrai patyrė didžiulius nuostolius pandemijos metu.

2009 metais pirmą kartą pristatytas filmas „Įsikūnijimas“ yra daugiausiai uždirbęs visų laikų filmas, kuris viso pasaulio bilietų kasose surinko daugiau nei 2,8 milijardus eurų. Visi su nekantrumu laukia ar J.Camerono dešimtmetį kurtas tęsinys „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ vėl pritrauks tokią minią žmonių į Pandoros planetą ir į kino teatrus.

„Mes įdėjome labai daug laiko ir jėgų į šios franšizės idėjos ir sagos, kuri išdalinta į kelis ateities filmus, tolimesnį vystymą, o patį filmą sukurti yra labai brangu. Taigi, nors galime uždirbti daug pinigų, galime būti pelningi. Jei tai taptų nepelninga, mes to nebegalėtume daryti labai ilgai“, – sakė režisierius Jamesas Cameronas.

Jamesas Cameronas juostos „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ filmavimo aikštelėje / „Scanpix“ nuotr.

Naujasis filmas „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ yra įkvėptas režisieriaus susižavėjimo vandenyno gyvybe.

„Man patinka vandenynai. Aš aistringai jais domėjausi, kol dar nebuvau jų sutikęs. Nardyti išmokau Kanados kaime“, – sakė jis.

Filmo „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ aktoriams teko prisitaikyti prie vaidybos po vandeniu. Režisieriaus teigimu, po kvėpavimo sulaikymo treniruočių, franšizės žvaigždės Kate Winslet ir Sigourney Weaver galėjo sulaikyti kvėpavimą iki šešių ar septynių minučių.

Sugrįžimas į išgalvotą Na‘vi pasaulį naujoje istorijoje J.Cameronui sukėlė jaudulį, net kai jis ir toliau švenčia pirmojo filmo kartojimą didžiajame kino ekrane.

„Įsikūnijimas“ tuo metu buvo unikalus žvėris, nes jis nusprendė sukurti pasaulį, o tada tu galėjai gyventi tame pasaulyje. Visą laiką dirbdami mes niekada neatleidome akceleratoriaus“, – sakė režisierius.

Filmas „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ – Lietuvos kinuose nuo gruodžio 16 d.

Filmo anonsas:

Filmo „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ kadrai (17 nuotr.)
+11
„Įsikūnijimo“ franšizė (10 nuotr.)
+4