J.Jankevičiaus ir G.Mikalauskytės vestuvių pasaka: filmą primenantys kadrai ir nauja pavardė

Justino Jankevičiaus ir Gretos Mikalauskytės vestuvės /  Gusto Siko nuotr.
Justino Jankevičiaus ir Gretos Mikalauskytės vestuvės / Gusto Siko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-07-10 15:40
AA

Liepos 5-oji diena komikui, televizijos laidų vedėjui Justinui Jankevičiui ir jo mylimajai Gretai Mikalauskytei atmintin įsirašė visam gyvenimui – tądien jie tapo vyras ir žmona. Lyg akimirka prabėgus vestuvėms, pora gali pasidžiaugti nuostabios šventės kadrais ir iš naujo išgyventi svarbiausią gyvenimo dieną.

Liepos 5-ąją susituokę Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė po praūžusių vestuvių pasidalijo savo vestuvių kadrais su portalu Žmonės.lt.

Nuotraukas paskelbusi ir socialiniuose tinkluose, pora sulaukė liaupsių – su savo pieno baltumo suknele nuotaka priminė jaunąja iš kino filmo, o klasikiniu smokingu pasipuošęs jaunikis nenusileido žavingumu.

Justino Jankevičiaus ir Gretos Mikalauskytės vestuvės / Gusto Siko nuotr.

„Išlipę iš gyvenimo nuodėmėje. Jankevičiai“, – šmaikščiai rašė Greta, pasidalijusi jųdviejų su Justinu nuotrauka, kurioje jie pozavo prisiglaudę vienas prie kito.

Justino Jankevičiaus ir Gretos Mikalauskytės vestuvės / Gusto Siko nuotr.

Pora dalijosi ir dar daugiau nuotraukų, iš kurių daugelis – juodai baltos. Gusto Siko užfiksuotuose kadruose matyti jaunavedžių meilė vienas kitam ir pašėlusiai smagi šventės nuotaika.

„Viskas būtent taip, kaip mes ir norėjom“, – rašė privačioje ceremonijoje susituokusi pora.

Instagrame nuotaka po viena iš nuotraukų atskleidė, kokią pavardę pasirinko po vestuvių. „Greta Jankevičė“, – prisistatė buvusi Mikalauskytė.

Vestuvių kadrai – fotogalerijoje:

Justino Jankevičiaus ir Gretos Mikalauskytės vestuvės (24 nuotr.)
+18

Primename, kad J.Jankevičius ir G.Mikalauskytė susituokė saulėtą penktadienio popietę privačioje ceremonijoje. Jų pasveikinti atvyko artimieji, garsūs kolegos ir bičiuliai. Tarp jų buvo ir apie pasitraukimą iš „Gero vakaro šou“ pranešusi Dijora Petrikonytė su mylimuoju Andriumi Jonaičiu, Mindaugas Stasiulis su žmona Milda ir kiti.

Vestuvių svečiai nevengė jautriomis akimirkomis dalintis socialiniuose tinkluose. Pasidalintose nuotraukose matyti, kad jaunoji G.Mikalauskytė pasipuošė pieno baltumo suknele ilgomis rankovėmis, o J.Jankevičius šiai progai pasirinko klasikinį juodos spalvos smokingą.

Įrašais iš vestuvių G.Mikalauskytė pasidalijo savo socialiniuose tinkluose, kuriuose nurodė, kad su J.Jankevičiumi susituokė Kaune.

Žmonės.lt primena, kad kad pirmą kartą viešumoje J.Jankevičius su G.Mikalauskytė drauge pasirodė 2016-aisiais, naujojo TV3 sezono atidarymo šventėje. O susipažino jiedu vestuvėse.

Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė (56 nuotr.)
+50

„Aš buvau vedėjas, Greta su drauge – renginių organizatorės asistentės. Toji organizatorė net neatvažiavo į vestuves, užsakė Rytį Ciciną, pragėrė jo honorarui skirtus pinigus: Greta iš paskutiniųjų bandė išlaikyti profesionalumą, bet sunkiai sekėsi... Žodžiu, tragedija. Bet toje tragedijoje mes susipažinome. Paskui metus nesimatėme, o kai vėl susitikome, ji niekaip nenorėjo eiti su manimi į pasimatymą, nes aš: a) senas, b) šlykštus, c) iš televizoriaus. Na, kuri save gerbianti mergina ryžtųsi tokiam išbandymui?.. Bet kažkaip pavyko prisikalbinti, kad gal pabūkime. Štai ir būname iki šiol“, – apie pirmąjį susitikimą žurnalui „Žmonės“ yra pasakojęs J.Jankevičius.

2020 metų sausio mėnesį pora susilaukė pirmosios atžalos – J.Jankevičiui ir G.Mikalauskytei gimė sūnus, kuriam jie suteikė Leono vardą.

Tais pačiais metais pora susižadėjo. Naujienomis G.Mikalauskytė pasidalijo socialiniuose tinkluose. „Pasakiau taip“, – instagrame rašė ji ir prisegė kadrą, kuriame matyti sužadėtuvių žiedas.