J.Jarutis įgyvendino dar vaikystėje užgimusią senelio svajonę: „Su juo yra labai keista istorija“

Justinas Jarutis / TV3 nuotr.
Justinas Jarutis / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-13 10:52
AA

Jau visai netrukus dainininkai Justinas Jarutis ir Greta Jančytė-GJan susitiks neeilinėje kovoje, kurioje vienintelis ginklas – per muziką atsiskleidęs jų talentas. Kas taps šios kovos nugalėtoju, nuspręs tik žiūrovai. „Reikia kovoti ne kumščiais, o natomis“, – apie šią dvikovą sako Justinas, kartu su Greta leidęsis į atvirą pokalbį apie laukiantį iššūkį.

Tai – „Red Bull Soundclash“ dvikova, kurioje J.Jarutis ir GJan gyvai Šiauliuose susitiks jau balandžio 5-ąją, o TV3 televizijos žiūrovai visa tai išvys jau gegužės 12-ąją. Dainininkei tokia kova bus pirmoji, o štai Justinas vienąkart tai jau yra patyręs su Monika Pundziūte-Monique. Tiesa, tąkart trūko svarbiausio dalyko – didžiulės minios, kuri savo palaikymo šūksniai nusprendžia, kuris atlikėjas labiau vertas nugalėtojo titulo.

„Ta kova vyko tuščioje arenoje, karantino metu, todėl minios nebuvo. Žmonės už mus balsuoti galėjo tik per ekraną, su telefonais. Todėl tikro soundclasho dar nesu patyręs – labai noriu tai patirti. Pats esu buvęs pirmajame, kai „G&G Sindikatas“ kovojo prieš Marijų Mikutavičių, ir tai buvo wow“, – TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ pasakojo jis.

Justinas Jarutis ir Gjan / TV3 nuotr.

Ir nors artėjant lemtingai kovos dienai įtampa tarp Justino ir GJan neabejotinai auga, laidoje jie vienas kitam sakė tik gražiausios žodžius. GJan pastebėjo, kad Justinas – ne tik labai gražus ir talentingas vyras, bet ir pasižymintis labai šarmingu balsu.

„Aš apie Gretą irgi pasakysiu tik teigiamus dalykus. Mes, neva, kovojame, bet iš tiesų aš vertinu jos muzikalumą ir tai, kaip ji ir jos komanda dirba jau labai ilgą laiką. Jie visa tai daro pagal save: užtikrintai ir nesivaikydami absoliučiai jokių trendų, pigių ir greitų dalykų. Aš tai labai vertinu“, – kolegei komplimentų negailėjo ir J.Jarutis.

Abu laidoje atskleidė ir tokių asmeninių detalių, kurių daugelis nežino. Štai GJan papasakojo ne tik apie sunkų laiką mokykloje, bet ir atskleidė priežastį, kodėl praeityje yra pakeitusi bent 5 mokyklas. Vis dėlto būtent Šiauliai galiausiai papirko merginos širdį – ji šiame mieste kadaise nusprendė likti ilgesniam laikui.

„Kai man suėjo 17 metų, išėjau iš namų ir perėjau į pačią geriausią mokyklą visoje Lietuvoje – bent jau man. Tai – Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija. Man ten labai patiko. Nuo ryto iki vakaro darydavome tai, kas būdavo susiję su mūsų specialybe. Jos buvo kelios – menai, muzika ir teatras. Iš pradžių įstojau į muziką, bet kai supratau, kad nepatempsiu, perėjau į menus. Niekas mano šeimoje nesitikėjo, kad aš dainuosiu ar kursiu dainas – visi galvojo, kad būsiu menininkė, nes baigiau daug meno mokyklų“, – atskleidė ji bei pridėjo, kad viena iš priežasčių, paskatinusių GJan persikelti į Šiaulius, buvo ir jos mylimasis Rokas.

Justinas Jarutis ir Gjan laidoje „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.

Tuo tarpu Justinas papasakojo, kad jis muzikuojantis savo šeimoje visuomet buvo ne vienintelis. Tačiau didžiausia staigmena ir jam pačiam tapo jo senelis Jonas.

„Su mano seneliu yra labai keista istorija. Kaip dainuoja senelis Jonas, aš anksčiau niekuomet negirdėdavau. Tačiau vienu momentu per visus mūsų apsilankymus ir šventes jis pradėjo dainuoti. O kadangi jis tą darė vis dažniau, mes su sese pasikvietėme jį į Vilnių ir kartu įrašėme keletą kūrinių atsiminimui. Jis turi labai gražų balsą. Senelis man pasakojo, kad visą gyvenimą nuo vaikystės norėjo būti dainininku, tiesiog viskas ne taip susiklostė. O didžiausias pavyzdys jam buvo Virgilijus Noreika“, – pasakojo jis.

Justinas neslėpė ir dabar seneliui pasiūlantis kur nors kartu padainuoti, tačiau senelis dažnai numoja ranką sakydamas, kad viskas vyksta kiek per greitai. Nepaisant to, žiūrovai laidoje išvys vaizdo įrašą, kuriame jiedu dainuoja kartu. Tai ypač sužavėjo laidos vedėją Justiną Jankevičių – anot jo, nėra nieko gražesnio už tai, kai anūkas įgyvendina seną senelio svajonę. „Manau, kad senelis turėtų būti 9 danguje“, – sakė J.Jaručiui laidos vedėjas.

Kas privertė GJan pakeisti ne vieną mokyklą? Į kokius konfliktus mergina nuolat įsiveldavo? Kodėl Justinas savo karjeros pradžioje dainuodavo tik angliškai? Kuo abu atlikėjus labiausiai žavi jų laukianti dvikova? Visa tai – jau šį vakarą.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3.