J.Jarutis surengs unikalų festivalį – sujungs dvi didžiausias savo aistras: kvies ir kitus atlikėjus

Justinas Jarutis / Asmeninio archyvo nuotr.
Justinas Jarutis / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-09 12:41
AA

Dainininkas ir dainų autorius Justinas Jarutis organizuoja unikalaus formato vienos dienos festivalį „JJ’s Golf & Music Festival“. Golfo turnyras ir muzikos festivalis įvyks birželio 29 d. Europos centro golfo klube. „JJ Golf & Music Festival“ apjungs golfo profesionalus, mėgėjus ir pradedančius, o visus juos vienam vakarui suvienys muzika.

„Golfo laukuose per dieną kartais praleidžiu iki 10 valandų, o tai reiškia, kad 10 valandų prabūnu gryname ore. Noriu šia patirtimi pasidalinti su visais, todėl rengiu išskirtinį festivalį, kuris apjungs mano gyvenimą – muziką ir mano aistrą – golfą“, – sako J.Jarutis.

Norėtų, kad Lietuva taptų golfo šalimi

Justinas Jarutis jau 5 metus žaidžia golfą: „Žaisti golfą gražiausiuose laukuose apsuptam žalios spalvos, man yra geriausia meditacijos forma. Šis žaidimas pamaitina mano sielą, protą ir kūną“, – pasakoja muzikantas.

Justinas Jarutis / Asmeninio archyvo nuotr.

Vedamas savo didžiausio gyvenimo pomėgio jis nusprendė surengti tokį golfo turnyrą, kuriame pats norėtų dalyvauti: „Viskas – nuo programos iki prizų – yra apgalvota iki smulkmenų“, – sako jis.

Justinas Jarutis / Asmeninio archyvo nuotr.

Pasak J.Jaručio, šiame vienos dienos festivalyje gali dalyvauti ir tie, kurie dar niekada nėra žaidę golfo, tačiau norėtų vieną ypatingą vasaros dieną praleisti kitaip nei įprasta. Jis įsitikinęs, kad po „JJ Golf & Music Festival“ Lietuvoje atsiras daugiau golfo entuziastų.

„Norėčiau, kad po šio festivalio Lietuvoje atsirastų daugiau žmonių, kurie pamilo golfą“, – šypsosi unikalaus formato festivalio šeimininkas, muzikantas Justinas Jarutis.

Justinas Jarutis / Asmeninio archyvo nuotr.

Festivalyje pasirodys GJan, Vaidas Baumila ir daugiau atlikėjų

Justinas jau sudėliojo renginio programą, tačiau neišduoda, ar pats pasirodys savo vardo festivalyje: „Kol kas neplanuoju, todėl sukviečiau muzikantus ir grupes, kurie sukurs muzikinę šventę, o aš tuo tarpu šeimininkausiu ir ridensiu kamuoliukus“, – šypsosi jis.

GJan / Tomo Juškevičiaus nuotr.

Kol kas skelbiama, jog „JJ Golf & Music Festival“ pasirodys dainininkas Vaidas Baumila, taip pat dainininkė GJan: „Su Justinu turėjau galimybę išbandyti golfą ir man labai patiko. Laukiu šio koncerto, nes neabejoju, jog tai bus išskirtinė patirtis. Juk ne kasdien gali groti golfo klube ir tuo pačiu žaisti golfą.“

Vaidas Baumila / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Festivalis prasidės golfo turnyru, kuris vyks dienos metu. Visi festivalio svečiai turės galimybę stebėti turnyrą iš arti. Taip pat bus sukurta erdvė, kurioje pradedantys galės išbandyti šį sportą. Festivalyje veiks barai, maisto vagonėliai, gros didžėjai, vyks dienos pokalbiai scenoje ir kitos pramogos suaugusiems bei vaikams. Vakarėjant ant scenos lips minėti atlikėjai, o visai sutemus vakarėlį pratęs didžėjai.

„Festivalio formatas neįprastas, todėl ir bilietų kiekis ribotas“, – pažymi J.Jarutis.