J.Lopez prakalbo apie sužadėtuves su B.Afflecku: mylimajam „taip“ ištarė vonioje

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-04-13 16:52
AA

Prieš keletą dienų visą pasaulį apskriejo žinia – antrą kartą susižadėjo atlikėja Jennifer Lopez ir aktorius Bens Affleckas. Laime spinduliuojanti dainininkė sako, kad nors prieš 18 metų jų su Benu sužadėtuvės nutrūko, šįkart jie tikrai atšoks vestuves. Tiesa, šventės dar teks palaukti, tad kol kas gebėjų smalsumą J.Lopez nutarė numalšinti pasidalijusi intymiomis piršlybų detalėmis. Pasirodo, sužadėtuvės įvyko vonioje.

Kai mylimasis Benas Affleckas antrą kartą jai pasipiršo, Jennifer Lopez buvo nuoga vonioje, rašo „Daily Mail“. 52 metų atlikėja ir aktorė intymių sužadėtuvių detalėmis antradienį pasidalijo savo tinklalapyje paviešintame naujienlaiškyje.

„Ar kada nors įsivaizdavote, kad jūsų didžiausia svajonė gali išsipildyti? Šeštadienio vakarą man būnant mėgstamiausioje vietoje žemėje (burbulinėje vonioje) mano gražioji meilė atsiklaupė ant vieno kelio ir pasiūlė už jo tekėti“, – gerbėjams sakė J.Lopez.

Jennifer apibūdino ir emocijas, kurias tą akimirką patyrė – neslėpė, kad pasipiršimo momentas buvo didžiulė staigmena.

„Buvau visiškai priblokšta, tiesiog žiūrėjau jam į akis šypsodamasi ir verkdama tuo pačiu metu, sunkiai bandydama suvokti, kad po 20 metų tai vyksta iš naujo. Buvau tiesiogine to žodžio prasme be žodžių. O jis paklausė: „Ar tai reiškia „taip“? Aš pasakiau „TAIP“, žinoma, kad „TAIP“. Plačiai šypsojausi, mano veidu riedėjo ašaros, jaučiausi tokia neįtikėtinai laiminga“, – džiaugėsi garsi moteris.

Jennifer Lopez / Stop kadras

J.Lopez teigė esanti laiminga dėl to, kad sužadėtuvėse dalyvavo tik jiedu, be ypatingų iškilmių.

„Nebuvo nieko prabangaus, bet tai buvo pats romantiškiausias dalykas, kokį tik galėjau įsivaizduoti... Tiesiog ramus šeštadienio vakaras namuose, kai du žmonės pasižadėjo visada būti vienas su kitu. Du labai laimingi žmonės. Kurie gavo antrą šansą tikrajai meilei“, – apie nepamirštamą dieną pasakojo Jennifer.

Dainininkė pridūrė, kad žalia visada buvo jos laiminga spalva, o dabar tokia bus tuo labiau – B.Affleckas jai įteikė žiedą su žaliu deimantu.

Jennifer Lopez / Stop kadras

„Tai buvo visiškai netikėta. Atėjo mano meilė, Benas, atsiklaupė ant vieno kelio, pasakė keletą dalykų, kurių niekada nepamiršiu, ištraukė žiedą ir paklausė: „Ar tekėsi už manęs?“ Tai buvo tobuliausia akimirka.

Jis padavė man žiedą ir pasakė, kad tai žalias deimantas. Žalia spalva yra mano mėgstamiausia, ji taip pat yra mano laimės spalva, – pabrėžė J.Lopez. – Akivaizdu, kad dabar tai bus mano laiminga spalva amžinai.

Jennifer Lopez sužadėtuvių žiedas / Stop kadras

Labai daug reiškia, kai kas nors apie tave galvoja, tave myli ir tave mato. Tai buvo tiesiog tobuliausia akimirka. Jaučiuosi tokia laiminga. Nedažnai pasitaiko, kad gauni antrą šansą patirti tikrą meilę.“

Vaizdo įrašą atlikėja baigę dainuodama grupės „The Dixie Cups“ dainą „Chapel Of Love“.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.

Primename, kad pora pirmą kartą romaną užmezgė dar 2002 metais. Tų pačių metų lapkritį B.Affleckas pasipiršo J.Lopez, įteikdamas jai šešių karatų žiedą su rožiniu deimantu.

Vis dėlto 2003-aisiais „dėl pernelyg didelio žiniasklaidos dėmesio“ sužadėtuvės buvo atidėtos.

2004 m. pradžioje J.Lopez atšaukė sužadėtuves apskritai, o tų pačių metų birželį ištekėjo už dainininko Marco Anthony. Pora 2008 m. susilaukė dvynukų Maxo ir Emme.

Tuo metu B.Affleckas gyveno su Jennifer Garner. Su aktore jis susituokė 2005 m. ir kartu susilaukė trijų vaikų: dukterų Violet ir Seraphinos bei sūnaus Samuelio.

Tačiau šios abiejų santuokos baigėsi skyrybomis, o 2017 m. J.Lopez užmezgė dar vieną romaną su buvusiu beisbolininku Alexu Rodriguezu.

B.Affleckas buvo siejamas su daugeliu moterų, įskaitant filmo „Ištraukti peiliai“ žvaigždę Aną De Armas.

Netrukus po to, kai J.Lopez išsiskyrė su A.Rodriguezu, ji vėl suartėjo su B.Afflecku. Prieš kurį laiką pora nusipirko ir namą Bel Aire už 50 mln. JAV dolerių.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.

„Nemanau, kad kas nors buvo labiau nustebęs nei mes, – apie atsinaujinusį romaną vasarį mėnesį laidoje „The Ellen DeGeneres Show“ kalbėjo J.Lopez. – Niekada negalėjai įsivaizduoti, kad gali nutikti kažkas panašaus. Tai gražus dalykas.“

Neseniai duodama interviu „People“ J.Lopez buvo atvira – per 18 metų daug kas pasikeitė. „Dabar mes vyresni, protingesni, daugiau patyrę, tačiau kai kas pasikeitę – mes turime vaikų ir privalome tai labai gerai suvokti. Esame sąmoningi ir siekiame tai apsaugoti, nes išgyvename labai gražų laikotarpį“, – sakė aktorė.

Ji tikino, kad jos ir B.Afflecko santykių nebeveikia pompastikos ir žiniasklaidos cirkas, prieš 18 metų daręs jiems nemažą įtaką. Jis ypač įsigalėjo 2004 m. ir tapo viena pagrindinių skyrybų priežasčių.  Anot J.Lopez, jaunystėje jiems buvo sunkiau susitaikyti su tuo, ką kalba pašaliniai. Moteris pripažįsta, kad praėjusį pavasarį pasklidus kalboms apie atsinaujinusį jų romaną, ji kiek bijojo visuomenės dėmesio, tačiau dabar jie yra gerokai stipresni ir žino, kas tikra, o kas ne.

„Mes pakankamai ilgai dalyvaujame viešumos žaidime ir jau žinome, kokie esame žmonės ir kas iš tikrųjų svarbu, o kas ne“, – sakė J.Lopez. – „Išsiaiškinome, kas yra tiesa ir laikome ją šventa. Gyvename taip, kad galėtume didžiuotis ir mes, ir mūsų vaikai“.

Fotogalerija:

Benas Affleckas ir Jennifer Lopez (14 nuotr.)
+8