J.Lopez supykdė nutekintas vestuvių vaizdo įrašas: „Pasinaudojo mūsų akimirka savo naudai“

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / Scanpix / YouTube nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Holivudo žvaigždė Benas Affleckas (50) ir dainininkė Jennifer Lopez (53) rugpjūčio viduryje susituokė aktoriui priklausančioje viloje Džordžijos valstijoje. Neilgai trukus internete paviešintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip Jennifer dainuoja savo vyrui. Tai, kad buvo nutekinta medžiaga, atlikėjai ypač nepatiko.

TMZ gautame ir paviešintame vaizdo įraše Jennifer Lopez dainuoja savo naujam sutuoktiniui Benui Affleckui. Tiesa, kokia tai daina, nėra žinoma, tačiau kūrinio žodžiais moteris sako, kad „jai niekada neužtenka“ savo vyro.

Jennifer Lopez / Scanpix nuotr.

Žinoma moteris karts nuo karto ir pati pasidalija privačiais kadrais iš savo gyvenimo specialiame naujienlaiškyje, tačiau šio įrašo išėjimas į viešumą ją supykdė.

Komentare po vaizdo įrašu, atsidūrusiu socialiniuose tinkluose, J.Lopez rašė, kad medžiaga užfiksuota be poros leidimo.

„Kas tai padarė, pasinaudojo mūsų privačia akimirka savo naudai. Nežinau, iš kur jūs tai gavote, nes mes turėjome konfidencialumo susitarimus su svečiais ir prašėme jų nieko nesidalinti.

Viskas, ką aš viešinu iš savo privataus gyvenimo, yra „OnTheJLo“ (J.Lopez naujienlaiškis – aut past.) ir aš esu pasiruošusi tuo dalytis su gerbėjais. Ir ketinu daryti tai tik tada, kai esu pasiruošusi. Šis įrašas pavogtas ir parduotas už pinigus“, – rašė pasipiktinusi atlikėja.

Įrašo pabaigoje J.Lopez padėkojo gerbėjams už supratingumą.

Nors vaizdo įrašo socialiniuose tinkluose nebėra, jį vis dar galima rasti „YouTube“.

Primename, kad Jennifer Lopez ir Benas Affleckas susituokė 2022 m. rugpjūčio 20 d. aktoriaus 8,9 mln. dolerių vertės valdose Džordžijos valstijoje.

Kaip skelbė pagesix.com, vestuvių nuotaiką kūrė ne tik baltų gėlių kompozicijos, bet ir įdomi detalė – šventės svečiai dėvėjo baltus drabužius. Anot žiniasklaidos, būtent toks buvo poros prašymas.

Jennifer Lopez ir Beno Afflecko vestuvės / Vida Press nuotr.

Tarp svečių – privačiu lėktuvu atskridęs ilgametis B.Afflecko bičiulis aktorius Mattas Damonas su žmona Luciana Barroso, taip pat filmo „Klerkai“ režisierius Kevinas Smithas ir aktorius Jasonas Mewesas su žmonomis.

Žinoma, svarbiausi svečiai buvo poros vaikai – trys B.Afflecko atžalos iš santuokos su J.Garner (16 metų Violet, 13 metų Seraphina ir 11 metų Samas) ir J.Lopez 14 metų dvynukai Emme ir Maxas, kurių ji susilaukė su buvusiu vyru Marcu Anthony.

Stulbinančiai atrodė ir patys jaunavedžiai – Jennifer vilkėjo baltą „Ralph Lauren“ suknelę, o Benas – baltos ir juodos spalvų smokingą.

Jennifer Lopez / On The JLo nuotr.

Garsioji Holivudo porą pirmą kartą susituokė dar 2022-ųjų liepos 16 dieną, tiesa, tuomet – be būrio svečių. Būtent tądien Klarko apygardoje garsenybėms buvo išduotas santuokos liudijimas, kuriame ir nurodyta, kad Benjaminas Geza Afflekas vedė Jennifer Lynn Lopez.

Pora romaną užmezgė dar 2002 metais. Tų pačių metų lapkritį B.Affleckas pasipiršo J.Lopez, įteikdamas jai šešių karatų žiedą su rožiniu deimantu. Vis dėlto 2003-aisiais „dėl pernelyg didelio žiniasklaidos dėmesio“ vestuvės buvo atidėtos.

2004 m. pradžioje J.Lopez atšaukė sužadėtuves apskritai, o tų pačių metų birželį ištekėjo už dainininko Marco Anthony. Pora 2008 m. susilaukė dvynukų Maxo ir Emme. Tuo metu B.Affleckas gyveno su Jennifer Garner. Su aktore jis susituokė 2005 m. ir kartu susilaukė trijų vaikų: dukterų Violet ir Seraphinos bei sūnaus Samuelio.

Tačiau šios abiejų santuokos baigėsi skyrybomis, o 2017 m. J.Lopez užmezgė dar vieną romaną su buvusiu beisbolininku Alexu Rodriguezu. B.Affleckas buvo siejamas su daugeliu moterų, įskaitant filmo „Ištraukti peiliai“ žvaigždę Aną De Armas.

Netrukus po to, kai J.Lopez išsiskyrė su A.Rodriguezu, ji vėl suartėjo su buvusiu sužadėtiniu B.Afflecku. Prieš kurį laiką pora nusipirko ir namą Bel Aire už 50 mln. JAV dolerių.

Jennifer Lopez, Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.

„Nemanau, kad kas nors buvo labiau nustebęs nei mes, – apie atsinaujinusį romaną vasarį mėnesį laidoje „The Ellen DeGeneres Show“ kalbėjo J.Lopez. – Niekada negalėjai įsivaizduoti, kad gali nutikti kažkas panašaus. Tai gražus dalykas.

Skaitykite daugiau