Prieš J.Lopez ir B.Afflecko vestuves aktoriaus mamą ištiko nelaimė: nugabenta į ligoninę

Jennifer Lopez, Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez, Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-20 12:54
AA

Antrąsias dainininkės Jennifer Lopez (53) ir jos mylimojo, Holivudo žvaigždės Beno Afflecko (50) vestuves apkartino nelaimingas atsitikimas. Prieš pat šventę susižeidė aktoriaus motina Christopher Anne Boldt.

Aktoriaus Beno Afflecko motina Christopher Anne Boldt skubiai išgabenta į ligoninę. Medikų pagalbos moteriai prireikė po to, kai ji nukrito nuo sūnaus namų teritorijoje Džordžijos valstijoje esančios prieplaukos, praneša „Daily Mail“.

Būtent minėtuose namuose B.Affleckas šį savaitgalį planuoja antrą kartą vesti dainininkę Jennifer Lopez.

Paviešintose nuotraukose matyti, kaip greitosios pagalbos automobilis išvažiuoja iš žvaigždės valdų. Nors iš pradžių teigta, kad susižalojo vaikas, galiausiai paaiškėjo, kad nelaimė ištiko B.Afflecko mamą. Anot „Daily Mail“ šaltinio, nukritusi nuo prieplaukos ji susižeidė koją.

Minėtas leidinys taip pat gavo nuotraukų, kuriose J.Lopez ir B.Affleckas įamžinti ligoninėje lankantys jo motiną.

Visgi teigiama, kad jaunikio mamos nelaimė planuotos šventės nesujauks – Jennifer ir Benas netrukus susituoks antrą kartą, o šį sykį jų vestuvių šventėje ketina dalyvauti būrys artimųjų ir draugų.

Anot „Page Six“, Džordžijos valstijoje vyksiančią ceremoniją ves garsenybių gyvenimo treneris, motyvatorius Jay'us Shetty, o J.Lopez šventės metu turėtų vilkėti pagal užsakymą pasiūtą „Ralph Lauren“ suknelę.

Primename, kad garsioji Holivudo porą pirmą kartą susituokė 2022-ųjų liepos 16 dieną. Būtent tądien Klarko apygardoje garsenybėms buvo išduotas santuokos liudijimas, kuriame ir nurodyta, kad Benjaminas Geza Afflekas vedė Jennifer Lynn Lopez.

„Mes tai padarėme. Meilė yra graži. Meilė yra maloni. Ir, pasirodo, meilė yra kantri. Dvidešimt metų“, – pasidalijusi keliais kadrais savo svetainėje „OnTheJLo“ tuomet rašė J.Lopez.

Toliau Jennifer atskleidė, jog viskas vyko taip, kaip jie norėjo: „Praėjusią naktį išskridome į Las Vegasą, stovėjome eilėje su dar keturiomis poromis, kurios visos keliavo į pasaulio vestuvių sostinę. Už mūsų stovėjo du vyrai, susikibę už rankų. Priešais mus – jauna pora, kuri tris valandas važiavo iš Viktorvilio per savo dukters antrąjį gimtadienį. Visi norėjome to paties – kad pasaulis mus pripažintų partneriais ir kad senoviniu ir beveik visuotiniu santuokos simboliu paskelbtume pasauliui apie savo meilę.“

Jennifer paaiškino, kad jie vos spėjo nuvykti į vestuvių koplyčią iki jos užsidarymo, ir nors norėjo, kad vestuves vestų Elvis, jis buvo nepasiekiamas. J.Lopez tai vadino savo svajonių vestuvėmis, kurių norėjo jau seniai.

„Jie buvo teisūs sakydami, kad viskas, ko reikia, yra meilė. Esame labai dėkingi, kad jos turime su kaupu, naują nuostabią šeimą, penkis nuostabius vaikus ir gyvenimą, kurio niekada neturėjome daugiau priežasčių laukti.

Galbūt geriausią savo gyvenimo akimirką būsi Las Vegase, važiuodamas per meilės tunelį, su vaikais ir tuo, su kuriuo gyvensi amžinai. Meilė yra nuostabus dalykas, galbūt geriausias iš visų dalykų – ir jos verta laukti“, – savo įrašą liepą baigė ji.

Jennifer Lopez, Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.

Pora romaną užmezgė dar 2002 metais. Tų pačių metų lapkritį B.Affleckas pasipiršo J.Lopez, įteikdamas jai šešių karatų žiedą su rožiniu deimantu. Vis dėlto 2003-aisiais „dėl pernelyg didelio žiniasklaidos dėmesio“ vestuvės buvo atidėtos.

2004 m. pradžioje J.Lopez atšaukė sužadėtuves apskritai, o tų pačių metų birželį ištekėjo už dainininko Marco Anthony. Pora 2008 m. susilaukė dvynukų Maxo ir Emme. Tuo metu B.Affleckas gyveno su Jennifer Garner. Su aktore jis susituokė 2005 m. ir kartu susilaukė trijų vaikų: dukterų Violet ir Seraphinos bei sūnaus Samuelio.

Tačiau šios abiejų santuokos baigėsi skyrybomis, o 2017 m. J.Lopez užmezgė dar vieną romaną su buvusiu beisbolininku Alexu Rodriguezu. B.Affleckas buvo siejamas su daugeliu moterų, įskaitant filmo „Ištraukti peiliai“ žvaigždę Aną De Armas.

Netrukus po to, kai J.Lopez išsiskyrė su A.Rodriguezu, ji vėl suartėjo su buvusiu sužadėtiniu B.Afflecku. Prieš kurį laiką pora nusipirko ir namą Bel Aire už 50 mln. JAV dolerių.

„Nemanau, kad kas nors buvo labiau nustebęs nei mes, – apie atsinaujinusį romaną vasarį mėnesį laidoje „The Ellen DeGeneres Show“ kalbėjo J.Lopez. – Niekada negalėjai įsivaizduoti, kad gali nutikti kažkas panašaus. Tai gražus dalykas.“