J.Morkūnas į Londoną keliavo su mama Lilija: ABBA koncertas, šilti santykiai ir tėčio netektis

Jogaila Morkūnas su mama Lilija / Asmeninio archyvo nuotr.
Jogaila Morkūnas su mama Lilija / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-04 08:00
AA

Vienas garsiausių renginių organizatorių Jogaila Morkūnas kartu su savo mama Lilija leidosi į trumpą Londono pažinimo kelionę. Kokybiškas laikas kartu įrodė, kad tai yra geriausia dovana ir investicija į santykius.

Renginių organizatorius Jogaila Morkūnas kelionę į Londoną mamai Lilijai padovanojo dar Kalėdų proga. Savo įspūdžius jis sutiko papasakoti portalui Žmonės.lt.

Kelionės tikslas buvo apsilankyti ABBA koncerte, kuriame pats Jogaila jau yra buvęs anksčiau. Tiesa, scenoje koncertavo ne patys ABBA nariai, o jų skaitmeniniai atvaizdai – „Abbatarai“.

„Esu labai greitų ir žaibiškų sprintų mėgėjas, o maratonai ir visi kiti reikalai mane labai sekina. Buvau ABBA koncerte praeitais metais, labai patiko, todėl padovanojau mamai Kalėdų proga“, – portalui Žmonės.lt sakė J.Morkūnas.

Jogailos Morkūno mama Lilija / Asmeninio archyvo nuotr.

Pašnekovas tikino, kad Londone jo mama buvo gan seniai, todėl šįkart jai tai buvo miesto ir įspūdžių atšviežinimas. Per dvi dienas jiedu nuveikė nemažai – pasiklausė ABBA koncerto, A.L.Weberio miuziklo „The Phantom of the Opera“ („Operos fantomas“), pakilo „London Eye“ („Londono akis“) apžvalgos ratu, pasivaikščiojo po nacionalinę galeriją.

Tai – ne pirma Jogailos kelionė su mama.

„Labai norėjau, kad mama pamatytų ABBA koncertą, mama tikrai juo džiaugėsi, taip pat kaip ir buvimu Londone. Jai žiauriai patiko, plojo, tartum tie atlikėjai būtų buvę gyvi“, – pasakojo jis.

Jogaila Morkūnas su mama Lilija / Asmeninio archyvo nuotr.

Jogaila pasidžiaugė, kad jo santykiai su mama yra šilti. Jie dažnai bendrauja ir susitinka.

„Kadangi esu vienturtis, mama savo vyro, o aš tėčio, neteko prieš daug metų, kai man buvo 12-ka. Mama gyvenime daug dirbo, aš turėjau savų užsiėmimų, gyvenome savo gyvenimą, o dabar kiekvieną savaitę susirašome ir susiskambiname arba pasimatome kavos puodeliui, aptariame aktualijas, anūkų gyvenimus. Stengiamės vienas kitą gerbti ir neatsibosti, diplomatiškai“, – portalui Žmonės.lt atviravo pašnekovas.

Paklaustas, ar yra kokių nors gėdingų istorijų iš paauglystės, kurias mama Lilija galėtų papasakoti apie savo sūnų, J.Morkūnas tikino, kad krėsti kvailysčių nebuvo kada.

„Buvau labai geras, nes visada turėjau veiklos. Visos problemos su vaikais kyla tada, kai jie sako, kad neturi, ką veikti. Aš visada turėjau, ką veikti, todėl daryti kvailystes, chuliganystes, man nebuvo nei noro, nei laiko, nei intereso. Nepilnamečių reikalų inspekcijoje įrašo neturiu, kitaip tariant“, – juokėsi Jogaila.

Jogailos Morkūno mama Lilija / Asmeninio archyvo nuotr.

Vyras teigė, kad ateityje norėtų dovanoti mamai vien tik keliones: „Jeigu įjungiant manyje truputį daugiau kantrybės, nes esu labai nekantrus, ir suderinant dažnius, esu linkęs visas dovanas, kurios skirtos mamai, paversti į keliones, nes tai yra didžiausia vertybė, kas gali nutikti. Naują megztuką visi gali nusipirkti. Po šios kelionės supratau, kad kitų siurprizų nebus, tik vis kiti miestai, į kuriuos vyksime.“